Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Çağlayan Yeniçeri / Kanada / 02-2015

Merhabalar adım Çağlayan. Şu anda Toronto ILAC da 6 aylık dil eğitimimin 2 ayını tamamladım.  Buraya gelmemde yardımcı olan başta Pelin Ekşioğlu Hanım olmak üzere tüm karya çalışanlarına teşekkür ederim. Pelin hanım benim için çok uğraştı. Okul seçme sürecinde vize işlemlerinde ve Oğrenim gOrdüğüm 2 ay boyunca ne zaman sorun yaşasam her zaman yardımlarını esirgemedi.  Buradaki Türk Oğrenci danışmanıyla çOzemediğim sorunu Pelin Hanım sayesinde hemen çOzüldü. Pelin Hanımla vize sürecinde konuşmalarınızla tamamen güveneceğinize inanıyorum. Kendisiyle karşılaşma fırsatımız olmadı sadece telefon aracılığıyla tanıştık. Kendisiyle hala net üzerinde iletişimimiz devam etmektedir.

Gelelim Oğrenim sürecine. ILAC Toronto da Türk Oğrenci çok fakat arkadaş çevrenizi siz belirlersiniz. Ben olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. Şu anda brezilya ve uzak doğu ülkelerinden Oğrenciler çoğunluktalar.  Hocaları çok iyi ve her zaman yardıma hazırlar. Ben seviye sınavında bilerek kOtü yaptım ve beginner 2 den başladım. Size de tavsiyem biraz alt seviyeden başlamak ortama alışma sürecinde ve okul sistemini çOzene kadar sizin için iyi olacağına inanıyorum. Zaten İngilizceniz iyi ise sınavlarda ki başarılarınızla çabuk seviye atlayacaksınızdır. Şimdiki seviyem intermediate. İlk geldiğimde kimseyle anlaşamazken ne dediklerini anlamazken şimdi rahatlıkla arkadaş ortamlarına gidip muhabbette dahil olabiliyorum. Nerdeyse her gün okulun ücretli veya ücretsiz aktiviteleri olmaktadır. NBA veya buz hokeyi maçlarına veya kayak merkezlerine gitme veya New York a 3 günlük tatil gibi bir çok aktiviteleri olmaktadır.

Toronto'nun kış havası inanılmaz soğuk. Benim şansıma bu kış Toronto tarihinin en soğuk kışı. Hissedilen sıcaklık -42 olduğu. ILAC Vancouver bu konuda daha iyi sıcaklık eksi derecelere düşmemekte ve genelde yağmurlu. Size tavsiyem kanada ya yazın gelmeniz olacaktır.

İletişime geçmek isteyen arkadaş olursa mail adresim caglayanyeniceri@gmail.com . Karya ile iletişime geçtiğinizde başka bir yol aramanıza gerek kalmayacaktır.

Teşekkürler Pelin Hanım.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın