Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Çağrı Koray Tetik / Avustralya / 10-2010

Merhabalar,

Yurt dışına çıkmaya çok uzun bir zaman Once karar vermiştim . Kafamda onlarca soru, elimde her danışmanlık şirketinden aldığım düzinelerce broşürler, teker teker dolaşıyorum. Beni yoran taşıdığım düzinelerce broşür değildi aslında, beni yoran her şirkete girdiğimde kafamın içinde katlanarak artan soru sayısıydı. Hiç unutmuyorum çok ünlü şirketlerden birisi bana " Sen üniversiteni bitirmişsin, askerliğini de yapmışsın Avustralya sana kesinlikle vize vermez" dedi. İçimden acaba bu sevdadan vaz mı geçsem diye geçirmeye başlamışken Karya İnternational a girdim. Etrafı inceleyip ne kadar eğlenceli ve renkli bir ofis diye içimden geçirirken biri merhabalar hoş geldiniz dedi ve Aslı ile tanışmış oldum. Kafamdaki onlarca soruyu teker teker sormaya sormaya başladım. Aslı hiç sıkılmadan hepsini tek tek cevapladı. Hatta bir şirketin Avustralya ya vize alamazsın dediklerini sOylediğimde ona çok gülmüştü:) Okulla ilgili olan yazışmalardan, vize başvurusuna hatta ve hatta uçak biletine kadar hepsini hazırlayıp beni aradı. Avustralya maceram artık başlamıştı.

Avustralya gerçekten çok farklı bir yer. Eğer eğitimin yanında süper bir gece hayatı, dünyanın hiçbir yerinde gOremeyeceğiniz doğa güzellikleri arıyorsanız tam da sizin için bir yer. Bu büyülü ülkede daha fazla kalabilmek ve ingilizcemi biraz daha geliştirmek için biraz daha kalmak istedim. Aslı bu durumda da hep yanımda oldu. Ben hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmadım ve 2ay daha Avustralya da kaldım. 

Aslı'ya belki defelarca teşekkür ettim ama bir de burdan teşekkür etmek istiyorum. Karya İnternational la yurtdışına gitmeseniz bile en azından Aslı ile tanışmanızı ve o mükemmel kahvelerinden içmenizi tavsiye ederim:)

Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın