Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


İlker Güngör / Amerika / 02-2015

Oncelikle herkese merhaba. Karya international ailesine, Ozellikle danışmanlarım Didem Çubukçu ve Cansu Akkaya ya tesekkurlerımı sunarım.

Benım hikayem, cocuklugumda kurdugum, dünya seyahati ve yabancı kulturlerı tanımayla başladı. 

Bununda en iyi yolu kulturun mihenk taşı olan lisan eğitimiydı. Karya Internationaldan Once calıştıgım kurum kurs takıbımı yeterınce yapmadı ve Maltadan red almıstım.Daha sonra bır arkadas tavsıyesıyle Taksim Karya International Şubesine muracat ettim.  Endışelerım ve gergınlıgım karsısında samımıyetı ve bılgısıyle benı sakınleştıren eğitim danışmanım Didem Çubukçu oldu. :) Hala dün gıbı hatırlarım

Bana EC Englısh Amerıkayı tavsıye etti cunku daha sonra Makıne Muhendıslıgı masterı dusunuyordum. Ayrıca Amerıka bıldıgınız uzere bırçok kulture ev sahıbı yapmaktaydı bır nevı bu Amerıka deneyım benım ıcın kucuk dünya turu olacaktı. Nitekim Oyle oldu.

İlk San Francısco sonra New York subelerınde toplam 7 ay egıtım aldım.Bırcok kulturu ve insanı tanıdım. Dunya gorusum ve kendıme guvenım arttı.

Bu egıtım surecinde diğer Onemlı sehirlerı de gezdim. Her sorunumda Karya Internatıonal yanımda oldu. Her kararınızda Karya International ın uzman , dürüst ve samimi ekibi arkanızda olacağından süphenız olmasın. İyi bir eğitim süreci geçirmenız dileği ile esenlikle kalınız.

ILKER GUNGOR

Fotoğraflar

*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın