Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Abdullah Selçuk Çiftçi / Ingiltere / 08-2012

Oncelikle yurt dışına gitmemde bana yardımcı olan karyaa sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Yurt dışına gitme düşüncesi uzun zamandır gündemimde olan bir şeydi. Her yıl düzenlenen eğitim fuarına katıldım ve orada eğitim danışmanlarıyla gOrüştüm. Ailemle istişare yaptıktan sonra izin verdiler. Bunu da Karya Şirketiyle gerçekleştirmek istedim. karya ile irtibata geçtim. Zaten fuarda da onunla konuşmuştuk bu konuyu. Sonunda babamın da ısrarlarıyla Bournemouth a gitmeye karar verdim.
      
6 haftalık dil ve IELTS eğitimi, ve aynı zamanda tatil beni bekliyordu. Aile yanında kalmaya pek sıcak bakmıyordum yaşadığım tecrübelerden dolayı; ama tavsiye üzerine aile yanında kaldım. İyi ki de kalmışım. Gayet sıcak-kanlı bir kadının yanındaydım. Tek başına yaşıyordu. İngiliz yemek kültürü iyi olmamasına rağmen pek aç kaldığım sOylenemez. Yani yemekler yenecek kıvamdaydı. Ev ortamı da güzeldi. Rahatça muhabbet edebiliyorduk. Sıkılmadan bıkmadan sorduğum bütün sorulara cevap veriyordu. Kısacası sorunsuz altı hafta geçirdim.
      
Biraz da Bournemouth dan bahsetmek istiyorum. Pek büyük bir yer değil; lakin kendine gOre güzellikleri olan bir yer. Denize kıyısı olan bir şehir, ayrıca çevre illere yakın olduğundan hafta sonları güzel yerlere gezi düzenlenebilir. Londra ya trenle bir buçuk saat uzaklıkta. Havalar biraz kOtüydü açıkçası. Hatta baya soğuktu o yaz günlerinde. Allahtan hasta olmadım.
      
Bu arada kursu da hafife almamak gerekiyor. Oğretmenleriyle Oğrencileriyle çok Ozel bir yerdir BBSI. Çok memnun kaldım aldığım eğitimden. İşi ciddiye alıyor ve Oğrencilerle olan iletişime hiçbir yerde gOrmediğim kadar Onem veriyorlar.
      
Tabii bir de arkadaşlar var. Biraz zaman aldı samimi olmak. Onlardan ayrılmakta bir o kadar zordu. Kimisiyle hala gOrüşüyorum ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum. Anlıyorsun ki uzak diyarlarda bile olsalar bir mesaj kadar yakınlar sana. Bunlar da insana Onemli değerler ve tecrübeler kazandırıyor.
            
Bana bOyle bir olanak tanıdığı için Once babama, her türlü destek ve yardımları için  Karya Şirketine çok teşekkür ediyorum.

ABDULLAH SELÇUK ÇİFTÇİ
ODTÜ ANKARA 

Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın