Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

avustralya dil okulları

access logoACCESS Dil Okulu - Avustralya2014 Fiyatları


Yurtdışında dil eğitimi deyince ilk akla gelen İngilizce eğitimi olmaktadır. İngilizce dil eğitimi almak isteyen kişiler en çok ana dil olarak konuşulduğu ülkelerden biri olan Avustralya’yı tercih etmektedirler. Avustralya gerek doğa güzellikleri gerekse yüksek yaşam standartları bakımından dünyanın en yaşanılır ülkelerinden biri olarak görülmektedir. Avustralya şehirleri dünyanın en refah şehirleri sıralamasında her zaman üst sıraları işgal etmektedir. Avustralya, İngilizce eğitimin yanı sıra, üniversite, master hatta doktora eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında da oldukça tercih edilen bir ülkedir. Bunun dışında, Avustralya’da uzmanlığa yönelik eğitim almak da oldukça popülerdir. Örneğin uluslararası alanda başarılı bir aşçı olmak isteyen pek çok öğrenci bu ülkede eğitim almayı planlarına dahil edebilmektedir.


Sydney’de İngilizce eğitim almak isteyenler için Access Language Centre pek çok kurs seçeneği ile 1997 yılından bu yana iyi bir alternatif olmaktadır. Çok çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte olan kurum, farklı ana dile sahip öğrencilere İngilizce öğretmek için tekniğini her zaman geliştirmekte ve güncel tutmaktadır.


Access Language Centre İngilizce dil eğitimi almayı düşünen kişiler için çeşitli program seçenekleri sunan, Sydney’in en güzel noktasında konumlanmış tecrübeli bir dil okuludur. Sunduğu programlar şöyle sıralanabilir:

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Uygulamalı İşyeri İngilizcesi-Seviye 1
 • İş İngilizcesi-Seviye 2
 • Staj Programı
 • Demi-Pair Programı
 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge Hazırlık
 • OET Hazırlık
 • Akşam Kursu

Access Language Centre, modern bir binada 20 ferah, aydınlık ve klimalı sınıfta, görsel ve işitsel araçların bulunduğu bir ortamda eğitim alınmasını sağlamaktadır. Sınıfların arasında öğrenciler için dinlenme alanları mevcuttur. Internet erişimli bilgisayar laboratuvarından yararlanabilen öğrenciler aynı zamanda DVD ile film izleyebilmek şansına da sahiptir. Öğrenciler, birçok kitap, gazete, dergi okuyabilecekleri donanımlı bir kütüphaneye sahip olabildikleri gibi okul içinde ücretsiz internet erişimine de sahiptir. Öğle yemeği için uygun yemek salonunda mutfak, mikrodalga ve buzdolabı olanakları da mevcuttur. Okulda belki de en keyifli alanlardan olan teras balkonu öğrenciler için vazgeçilmez bir dinlenme alanı olmaktadır. Access Language Centre, konaklama seçeneği olarak Aile Yanı ve Bağımsız Öğrenci Konaklaması sunmaktadır. Bağımsız Öğrenci Konaklaması, Hostel, misafirhane ya da Rezidans seçeneklerini içermektedir.

 

Avustralya Fotoğrafları


Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access Access
Access Access Access


Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Melbourne'de eğitim

Aslı Eren
Aslı Eren

MELBOURNE Melbourne yaşam şekli açısından Sydneyden daha sakin bir şehirdir. Kesinlikle Sydney gibi deniz şehri değildir. Modern ve kozmopolit bir şehir olan Melbourne Avustralyanın kültür merkezi olarak bilinmektedir.Hayat şartları ve pahallığı açısından Sydney ile aynıdır.İklim ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Avustralya'da Çalışma İzni

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Avustralya dil eğitimi ve üniversite eğitimi anlamında Ozellikle son 5 yılda One çıkan ülkeler arasında yer almaktadır. Avustralya  Ozellikle Sidney başta olmak üzere Melbourne, Brisbane, Perth, Gold Coast ve Surfers Paradise gibi pek farklı şehirlerde dil okulu seçeneklerine sahip ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
 • Canlı Destek
 • beni arayın