Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00 İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası


Yeni Zelanda Dil Okulları

ACG


acg yeni zelanda dil okulu
ACG Yeni Zelanda
Okul kapasitesi: 350-400
Sınıf sayısı: 25
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar atölyesi, kablosuz internet erişimi, kütüphane, kafeterya, öğrenciler için ortak kullanım alanı, modern ve geniş sınıflar


Yeni Zelanda’nın en seçkin kolejlerinden biri olan ACG, ilk ve orta öğretim seçenekleri, lise seviyesinde verdiği eğitim ve Yeni Zelanda’nın en seçkin üniversitelerine hazırlık programlarıyla en çok tercih edilen okuldur. Dil eğitimi de veren okul, ACG İngilizce Okulu ile yabancı uyruklu öğrencilere olduğu kadar Yeni Zelandalı öğrencilere de kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır.
Yeni Zelanda’nın başkenti Auckland’da bulunan merkez, şehrin en işlek caddesi olan Queen Street üzerinde yer almaktadır. Şehrin sosyal faaliyet yerlerine oldukça yakın bir konumda bulunan okul, ulaşım açısından da öğrencilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.
Ağırlıklı olarak akademik eğitim sunan ACG İngilizce Okulu, üniversiteye hazırlık programları, IELTS sınavına hazırlık kursları sunmaktadır. Bu kurslar dinleme, konuşma, yazma gibi temel becerilerin yanı sıra öğrencinin akademik dilini de geliştirmesine büyük katkı sağlamaktadır. Akademik eğitim 1 yılı bulurken, sınav hazırlık kursları 12 haftalık olarak belirlenmiştir. Öğrenciler başlangıç seviyesinden itibaren hangi sınıfa uygunsa oraya yerleştirilerek ders almaya başlamaktadır.
Öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi, parlak bir gelecek vaaadeden ACG, sosyal faaliyet seçenekleriyle de adından söz ettiren bir okuldur. Okul öğrencilerine boş vakitlerinde serbest zaman tanımanın yanı sıra, okul kapsamında da birçok aktivite ve gezi seçeneği sunmaktadır.
Konaklama konusunda öğrencilerine hem uygun hem de kolay imkanlar sunan okul, aile yanında konaklama seçeneği ile birlikte yurtlarda ve otellerde de konaklama opsiyonları mevcuttur.

Alternatif aramalar
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın