Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

Avustralya Dil Okulları
aipe logo

Avustralya Dil Okulları

AIPE


http://aurentals.keacampers.com/SiteCollectionImages/Locations-Holiday/Large-Sydney-Branch.jpg
AIPE Avustralya
Okul kapasitesi: 350-400
Sınıf sayısı:25
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 18
Okul olanakları: Modern derslikler, üniversitelere direkt geçiş olanağı, interaktif tahtalar, kablosuz internet, üniversite eğitim danışmanlığı, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kafeterya.


Uluslararası alanda en başarılı dil eğitimlerinden birini sunan AIPE, Avustralya'nın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney'de profesyonel kadrosuyla öğrencilerine eğitim veren bir dil okuludur. Aynı zamanda City & Guilds üyesi de olan okul sayesinde öğrenciler, 1878'den beri faaliyette olan ve tüm dünyada geçerliliği bulunan City & Guilds diplomasına da sahip olarak tüm dünyada iş ve oturma izni elde etme şansına da erişmiş olurlar. Dünyanın en kaliteli dil okulları arasında gösterilen okul sayesinde öğrencilerin birçoğu Avustralya üniversitelerine de direkt geçiş hakkı kazanabilmektedirler. Okul ders dışında da öğrencilerine birçok aktivite ve gezi alternatifi de sunmaktadır.
Ana dili İngilizce olan profeyonel öğretmenler tarafında yapılan dersler, öğrencilere hem pratik, hem de gramer konusunda olabildiğince yerleşmiş deneyim kazandırma amacını gütmektedir. Sabah ve öğleden sonra yapılan eğitimlere katılma seçenekleri sayesinde öğrenciler en verimli oldukları saatleri derslere ayırabilme ayrıcalığına da sahiptir. Muazzam maznarası, ışıl ışıl caddeleri, ülkenin en iyi restoran ve mağazalarının bulunduğu ve elbette en renkli gece hayatına sahip olan Sidney'in merkezinde yer alan AIPE Sidney Dil Okulu, sosyal imkanlar açısından da öğrencilerinin yüzünü daima güldüren bir okuldur.
İçinde IELTS, Cambridge gibi önemli sınavların hazırlık kurslarından, akademik eğitime, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programlarına kadar oldukça geniş bir müfredatın yer aldığı eğitim programlarıyla öğrencilere birden fazla seçenek sunan okul rahat konaklama seçenekleriyle de çok tutulan bir okuldur.
Öğrenciler okulun belirlediği Avustralyalı ailelerin yanında yaşayarak hem onların hayatını yakından tanıyabilir, hem de İngilizce pratiklerini çok daha rahat geliştirebilirler. Aynı zamanda öğrencilere yurtta konaklama seçeneği ve otel konaklaması gibi alternatif seçenekler de sunulmaktadır. Part-time çalışma hakıkına sahip olan öğrenciler, para kazandıkları için çok daha rahat kendi evlerini tutabilir ve bu şekilde kalabilirler de.


AIPE Dil Okulu Fotoğrafları


avustralya dil okulları aipe aipe aipe
aipe aipe


Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
LYS kötü mü geçti? çOzüm Avustralya'da Üniversite

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Yurtdışı eğitimde Avustralya en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir. Oyleki ülkede eğitim madencilikten sonra 2. ekonomik gelir kaynagıdır. Yurtdışı eğitim için 70i aşkın farklı ülkeden Oğrenciler gelmekte ve ülke için büyük bir ekonomik kaynak sağlamaktadır. Bu yüzden ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Avustralya'da Eğitim ve yeni bir hayat

Songül Carus
Songül Carus

    İngiliz dili eğitimini hangi ülke de almak istediğine karar veremeyen Oğrenciler için alternatiflerin başlıcası Avusturalya olacaktır. İngiliz dilinin ana dil olmasının yanı sıra kulağa son derece hoş gelen bir aksana sahip olan Avusturalya 6 ay ve üzeri eğitim ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
Hem çalışıp hem dil eğitimi alabileceğimiz ülkeler
Hem çalışıp hem dil eğitimi alabileceğimiz ülkeler
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın