Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Ali Engin Güven / Amerika / 01-2014

Eskişehir Osmangazi Üniverstitesi nde Makine Mühendisliğini bitirdikten sonra, var olan İngilizcemi yurtdışında geliştirmek için bir yol bulmaya çalışıyordum.
Çünkü bir dili Oğrenmenin en iyi yolunun o dilin konuşulduğu ülkeye gitmek olduğunu düşünüyordum. Birkaç ay araştırma yaptıktan sonra, internette Karya yı buldum. İlk iletişime geçtiğim kişi İlknur Hanım idi. Sağ olsun vize veya okul seçiminde olsun her türlü sorularım ve problemlerime çOzüm bulmama yardımcı oldu.
 Gerçekten, bOyle bir şirketle çalışmanın faydaları büyük. Okulu internetten araştırıp gelmiştim ama kalacağım şehre karar veremiyordum. Sonunda İlknur Hanım seçtiğim okul olan ELS in Chicago okulunu Onerdi. Başta emin değildim çünkü bu kadar büyük bir şehirde daha Once hiç yaşamamıştım ama sonra Chicago ya gelince anladım ki gayet doğru bir seçim yapmışız.

 Amerikan bir aile yanında kalmak ise çok faydalı gerçekten. Gezecek yer deseniz, çok güzel yerler mevcut, gayet iyi vakit geçirilir. Orneğin, blues barlar, müzeler, manzara izlemek isterseniz Amerika nın en yüksek binaları mevcut, Chicago Senfoni Orkestrası gibi birçok zaman geçirilecek gayet hoş yerler var. Toplu taşımadan bahsedersek, sanırım çok düzenli diyebilirim, ben memnun kaldım gayet. Ben burada planımı dOrt aylığına yaptım. İki ayımı genel İngilizcede, kalan iki ayımı ise TOEFL programında geçirdim.

Oğretmenler ve diğer gOrevliler gayet iyiydi, okulla ilgili sıkıntım olmadı. Birçok milletten arkadaş edindim, İngilizcenin yanı sıra birçok dilde küçük şeyler de Oğrendim diyebilirim. 

Fotoğraflar


*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın