Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Alpadia İsviçre Dil Okulları


İsviçre Riviera’nın İncisi

Okulumuz Montreux’da  Cenevre Gölü’nün kenarındaki ana sokaktadır. Bu güzel su kenarı egzotik çiçeklerle çevrili olması Fransızca konuşan İsviçre’nin en çok ziyaret edilen yerlerden biri olmasına yardımcı oluyor. Okula ulaşmanız kaldığınız yerden oldukça rahat olacaktır çünkü tren ve otobüs istasyonları yalnızca beş dakikalık bir yürüme mesafesindedir.

Kurs merkezi, rahat ve aydın sınıflara, kafeterya ve mutfak eşyalarıyla donanımlı mutfağa ve sizi arkadaşlarınızla rahatça oturabileceğiniz samimi teraslara sahiptir.  Alpadia Montreux’un boyutu öğrencilere özel ilgi vermemizi  ve sizin ziyaretiniz boyunca her ihtiyacınız için yardımcı olmamızı sağlar.

Pek çok kurum-içi bilgisayarlar ve okul içi kablosuz bağ sayesinde, bedavaya rahatça internete bağlanıp mailinizi kontrol edebilirsiniz.

 Ders çıkışı diğer öğrencilerle Cenevre Gölü’nün kenarındaki teraslara geçebilir veya yakındaki dükkanları gezebilirsiniz.

 

Montreux’de Aktiviteler

Dil eğitiminizin yanında eğlence için İsviçre Riviera’sı ve Montreux geniş çapta activite sunuyor. Bahardan sonbahara, Fransızca kursunuzun yanında katılabileceğiniz sayılarca dağ ve su sporları mevcuttur. Bunlar, dağ tırmanışı, yamaç paraşütü, yelken sporu, su kayağı, kürek sörfü ve ya dağ bisikletiçiliği olabilir, bu kadar çeşitlilik ile Riviera gerçek bir spor cennetidir.

Ortacağından kalma Chateau de Chillon’u ziyaret etmek için zaman ayır, Cenevre Gölünde yüz yıllık buhar gemisiyle yelken, veya  göl kenarında palmiye ağaçlarının ve egzotik çiçeklerin arasında sakince yürüyüşe çık.  Mart ve Eylül ayları arasında bölgede bir çok müzik festivali düzenleniyor, bunlardan en öne çıkanlar Cully Jazz, Montreux Jazz ve Plaeo of Nyon’dur.

Kış ayında, Montreux’dan sadece 30 dakika uzak, dünyanın en büyük kayak merkezini bulabilirsiniz. “Les Portes du Soleil” herşeye sahiptir, buz pateni, kızak kayma ve kar ayakkabısıyla doğa yürüyüşüne çıkmak buna bir kaç örnektir.  Kış aylarının tadını çıkartmak için gerçekten daha iyi başka bir yer yoktur. Aralık ayında Montreux dört hafta için, İsviçre’nın en büyük Noel pazarına ev sahipliği ediyor. Ne zaman gelirsen gel, Montreux’da her zaman yapabilecek aktivite bulursunuz.

Alpadia Dil Okulu Genel Fotoğraflar
*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Isvicre Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın