Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


geosAsya Pasifik Dil Okulları- Singapur2013 Fiyatları


Asya Pasifik Üniversitesi ,1993 yilinda kurulmus olup Malezya’nın hatta Uzak Doğunun en prestijli üniversiteleri arasindadir. Sunduğu çeşitli akademik programları , yenilikçi ve yaratıcı öğretim teknikleri ile dunyanin dört bir yanından öğrenci çekmektedir. Lisans, yükseklisans, doktora ve sertifika programlarinin yanı sıra yoğun ingilizce programı ilede hizmet vermektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye gelmek icin gereken sure yaklaşık olarak sekiz aydır.
Malezya son yıllarda uygun yasama kosulları ve yüksek öğrenim kalitesi ile oldukça talep görmeye baslamiştir.

 

MALEZYA GENEL BİLGİLERİ

  • Malezya kısa bir süre öncesine kadar İngilizlerin kontrolü altında olmasından dolayı yaygın olarak İngilizce konuşulur. Malezya’da kaldığınız süre boyunca günlük yaşamda İngilizce kullanmak sizin kısa zamanda akıcı bir şekilde İngilizce konuşma, yazma yeterliliğine kavuşmanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.
  • Malezya yaşam şartları açısından bir çok ülkeden daha caziptir. Malezya’yı cazip yapan başlıca nedenler yaşam kalitesi, yaşam giderlerinin oldukça ucuz olması, güvenlik bakımından herhangi bir sorun yaşanmaması, suç oranı Malezya’da yok denecek kadar az olmasıdır.
  • Malezya’da konaklama fiyatları ülkemize göre çok ucuzdur. Finans bolgesi olan sehir merkezinde residence ucretleri aylik 100 USD civarındadır,
  • Yurt seçenekleride mevcutdur  öğrenci yurtlarında konaklama fiyatları 30$ – 60$ civarındadır. Fiyatlar odanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.
  • Malezya’da ki ana mutfaklar Malay, Çin ve Hindu mutfağıdır. Bunun yanı sıra Arap ve batı mutfaklarını da bulmak mümkündür.(Hemen her köşe başında McDonalds, KFC, Pizza Hut bulmak mümkündür)
  • Dünya üzerinde birçok yerdeki gibi taksiler mevcut, belediye otobüsleri oldukça temiz ve rahattır, raylı ulaşım ise gelişmiştir. Ülkenin çoğu bölgesinde raylı ulaşım bulunur. Deniz yoluyla ulaşım da oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Yoğun İngilizce Programi toplam 7 seviyeden oluşmaktadır. Bunlar başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sürmektedi, ve okuma, anlama, dinleme, konuşma alanlarına yöneliktir.

 Sinagapur Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın