Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

irlanda dil okulları atc atc logo

İrlanda Dil Okulları

ATLAS


atlas
Atlas Dublin
Okul kapasitesi: 335
Sınıf sayısı: 25
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kafeterya, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, ibadet odası, öğrenci dinlenme salonu, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar.
Özgürlüklerini savaşarak elde eden bir halkın tarihini yansıtan İrlanda, 18. yüzyılı andıran mimarisiyle misafirlerini eski zamanlarda yolculuğa çıkaran bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu muhteşem doğası, Atlas Okyanusu'na, İrlanda Denizi'ne olan kıyılarıyla göz kamaştıran ülke eğitim kalitesiyle de her yıl binlerce öğrenciyi misafir etmektedir.
Dil okulları ve popüler üniversiteleriyle tercih edilen İrlanda'da, 2003 yılında kurulan Atlas Dil Okulu, Grand Kanalı'ndan birkaç dakikalık uzaklıkta yer alan bir binada eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Grand Kanalı'na bakan bina şehir merkezinde yer almasıyla da dikkat çekmektedir. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim verme amacı güden okul, ek metaryellerle dersleri desteklemektedir. Profesyonel eğitimcileriyle de her zaman öğrencilerinin yanında olan okul, samimi presoneliyle de hizmet kalitesini en üst seviyede sunmaktadır. Kurs süresince öğretim yöneticisi tarafından yapılan reheberlik sayesinde öğrencilerin seviyeleri belirlenir ve İngilizce seviyelerine ve gereksinimlerine göre eğitim verilir. Ders dışında aktivite ve gezi organizasyonlarıyla öğrencilerine İrlanda'yı da yakından tanıtmaktadırlar.
Genel ve yoğun İngilizce programlarının dışında, akademik İngilizce eğitimi, TOEIC, IELTS, FCE ve CAE ve üniversiteye hazırlık kursları da veren okul, aynı zamanda konaklama danışmanlığı da yaparak öğrencilerine en uygun konaklama seçeneğini bulmaktadır.
Çoğu öğrenci yalnızca dil pratiğini günlük hayata taşımak adına değil, İrlanda yaşamını ve kültürünü de yaşayarak öğrenme amacıyla okulun belirlediği ve denetlediği İrlandalı ailelerle kalmayı seçerken, kimi öğrenciler de öğrenci yurtlarında kalmayı veya kendi dairelerini tutmayı tercih etmektedirler.Irlanda Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 

Irlanda Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın