Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


avustralya dil okulları
Avustralya Dil Okulları


Avustralya, 21 milyonluk bir nüfusa sahip olan canlı, enerjik ve de en önemlisi misafirperver bir ülkedir. Kültürel ve coğrafi çeşitlilik diyarı, sonsuz alan ve hareketli, zevkli, dünyanın en yaşanabilir yerlerindendir. Saygın üniversiteler, yüksekokullar ve dil okullarında üstün bir eğitim sağlamak bir ülke geleneğidir. Avustralya dil okulları, üniversite ve benzeri eğitim kurumları ile dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Avustralya'da okuyan yabancı öğrenci sayısının 130.000'i aşması Avustralya'nın eğitim kalitesinin bir göstergesidir.
'Yurtdışında dil eğitimi' almak isteyen öğrencilerin son yıllarda gittikçe artarak rağbet ettikleri ülkelerden birisi Avustralya'dır. Şüphesiz ki Avustralya'da dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin sayısındaki bu artış, Avustralya'nın sahip olduğu yüksek yaşam kalitesi ve ekonomik dil okulu fiyatları ve diğer ülkelere oranla çok daha masrafsız olan günlük yaşam giderleridir. Avustralya hükümeti kısa süreli dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvurularını özel olarak incelemekte ve değerlendirmektedir. Kaliteli Eğitim ve Konaklama çözümleri ile uluslararası düzeyde tanınan eğitim ve meslek edinme kursları ile Avustralya eğitim sistemi dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Avustralya'da eğitim alırken, konaklama ihtiyacınız için birçok seçeneğiniz olacaktır. Dilerseniz aile yanı konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz.

Avustralya  21 milyonluk nüfusa sahip olan enerjik , canlı ve misafirperver bir ülkedir. Coğrafi ve kültürel çeşitlilik diyarı olan Avustralya  , dünyanın en yaşanabilir yerlerindendir. Dil okulları , yüksek okullar ve saygın üniversiteleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Son yıllarda Amerika , Kanada , İngiltere gibi ülkelerin yanı sıra Avusturalya ‘ da eğitim almak isteyen öğrencilerin sayısında da çok ciddi artış görülmektedir. Avusturalya’da okuyan yabancı öğrenci sayısı yaklaşık olarak 130.000 ‘ dir.  Bu durumda , sunulan eğitimin kalitesini gözler önüne açıkca serilmektedir.  Eğitim acentaları tarafından son zamanlarda fazlasıyla tavsiye edilmektedir.

Yaşam kalitesinin oldukça iyi olmasından dolayı Avustralya  dil okulları oldukça revaçtadır.  Özellikle eğitim alan öğrencilere yasal çalışma hakkı sunulması  büyük bir artıdır. Hem okuyup hem de çalışma hakkı olan öğrenciler kendilerini geliştirmek ve dil eğitimi almak adına önemli bir adım atmaktadırlar. Öğrencilerin CV lerinde bulunan bilgilere göre değişkenlik göstersede ortalama  saatlik ücretler  15 AUD  ‘ dan başlamaktadır.  CV leri kapsamlı olmayan öğrenciler  için ise hizmet sektörü bir çok iş imkanıyla öğrencilere el uzatmaktadır. Avustralya  dil okullarında eğitim alan öğrencilerin büyük bir kısmı dil eğitimi programlarını sertifika programı , TAFE , diploma programı yada lisans – yüksek lisans gibi daha  akademik programlarla  birleştirmektedir. Bunun nedeni  ise  Avustralya ‘ da bulunan mesleki eğitim alanının bir çok alternatifinin bulunmasıdır. 

Avustralya dil okulları
özellikle ; Melbourne , Sydney , Perth ve Brisbane şehirlerinde yer almaktadır. Bu dil okullarında Akademik İngilizce , Genel İngilizce , TOEFL , IELTS programları sunulmaktadır. Mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen bireylere ise iş alanlarına ve eğitimlerine uygun sertifika ve diploma programları uygulanmaktadır. Daha çok İngilizce seviyesi düşük olan ve İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik genel İngilizce programları önerilmektedir. Genel İngilizce programlarının süresi 24 hafta ila 48 hafta arasında değişiklik göstermektedir. TOEFL , IELTS ve akademik İngilizce ise orta seviye ya da daha üstü İngilizce bilen öğrenciler için uygun olduğu söylenmektedir.


Avustralyada Eğitim

Avustralya yurtdışından misafir ettiği uluslararası öğrencilere bakıldığında 3.ülke konumundadır. Avustralya hükümeti eğitim verdiği yurtdışından gelen öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. Hatta eğer Avustralya’da doktora veya yüksek lisans yapıyorsanız ailenizden biri Avustralya’ya sınırsız çalışma izni için başvurabilir. Avustralya’daki üniversiteler hiç sınava gerek duymadan öğrenci alabilmektedir. Avustralya’da eğitim almak maliyet açısından çok yüksek değildir. Bu da Avustralya’da eğitim almanın avantajlarından biri sayılabilir. Avustralya’da eğitim almak son yıllarda oldukça tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Çünkü, Avustralya’da eğitim alan öğrenciler ülkemize döndüklerinde iş bulma konusunda sıkıntılar yaşamamaktadırlar. Avustralya dil okulları da her bütçeye göre mevcuttur. Eğitim kalitesine bakacak olursak Avustralya dil okulları oldukça kalitelidir. Avustralya dil okulları ve üniversiteler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


Avustralya Dil Okullarımız


AVUSTRALYA'DA EĞİTİM VE YAŞAM
 AvustralyaAvustralya coğrafi bakımdan Türkiye’ye çok uzak olabilir ama gittiğinizde dil öğrenmek için, yaşamak için ne kadar ideal bir ülke olduğunu göreceksiniz. Dünya’da tüm ülkeler arasında yapılan ‘en’ anketleri içerisinde tüm olumlu kategorilerde ilk üç arasında yer almaktadır. Böyle bir başarıya sahip olan başka bir ülke yoktur. Avustralya Türkiye’yle karşılaştırdığımızda pahalı bir ülkeymiş gibi görünebilir. Fakat yaşam standartlarına baktığımızda bu durumun oldukça normal olduğunu fark edeceksiniz. Avustralya’da karşılaştıracaklarınıza çok şaşıracaksınız, geniş bir alana yayılmış bu ülkede oldukça ferah ve güzel günler geçireceksiniz. Türkiye’de hiç görmediğiniz duymadığınız hayvanlara ve doğa olaylarına şahit olacaksınız.

Böylesine her açıdan dört dörtlük olan bu ülkede eğitim aldığınızda, hayatınız boyunca hatırlayacağınız anılar ve tecrübeler kazanacaksınız. Avustralya’da dil eğitiminiz bittikten sonra tekrar IELTS sınavına girebilir, Avustralya’da istediğiniz bir üniversitede, istediğiniz bir alanda eğitiminize devam edebilirsiniz. Böylece Avustralya’da yaşadığınız mükemmel anları tekrar yaşayabilirsiniz. Tabi ki de daha önce söylediğim gibi bunları yaparken haftalık 20 saat çalışabilir, eğitim masraflarını ailenize yük olmadan karşılayabilirsiniz.


NEDEN AVUSTRALYA'DA EĞİTİM ALMALIYIM?
Neden Avustralya’da eğitim

 • Dil okulu seçenekleri hem bütçeye hem de her amaca yönelik çeşitlilik göstermektedir.
 • Dünyanın her yerinde bilinen zincir okullarda eğitim alma fırsatınız vardır
 • Avustralya’nın her şehrinde kendinize göre eğlence seçenekleri bulmanız mümkündür.
 • Kalabalık ve karmaşadan sıkılınlar için oldukça ferah bir ülkedir.
 • Şehir seçenekleriniz oldukça fazladır.


AVUSTRALYA'DA YAŞAM ŞARTLARIavustralya eğitim
Şehir tercihinizin ardından okul seçimi aşamasında çok düşünmenize gerek kalmayacak, çünkü gideceğiniz tüm okullar Avustralya hükümetinin her yıl denetlediği ve öğrencilere önerdiği güvenilir okullardır. Burada eğitim dili türkçe olan bir bölümden mezun olduysanız Avustralyada 40 hafta ve üzeri dil eğitimi sonrasında devam edeceğiniz Master ya da sertifika eğitiminiz için yeterli olacaktır. Dil eğitimi sonrasında alacağınız IELTS scoru devamında Avustralyada kalmaya ve yaşamaya devam etmek isterseniz “nitelikli göçmenlik puanlama” sisteminde size 15-20 arası puan kazandıracaktır.


AVUSTRALYA'DA ÇALIŞMA HAKKI
Avustralya'ya 24 hafta ve üzeri giden öğrencilere yasal çalışma hakkı verilir. Avustralya'da saatlik ücretler 16-20 dolar arasında değişmektedir. avustralya dil okuluSaatlik ortalama 16-20 dolar kazanmak aylık kazancınızın 1600 dolar olması demektir. Bu rakamla yaşam masraflarınızı karşılıyor olmanızın yanında farkında olmadan belii miktarlarda birikim de yapabilirsiniz. Aynı zamanda gideceğiniz bazı okulların (NAVITAS) job fair şeklinde adlandırdıkları etkinliğinde, okulunuz size belirlediğiniz koşullarda iş bulmanızda yardımcı olmaktadır. Çalışmak için orta seviye (Intermediate) ingilizce bilginiz olmalıdır. Başlangıç için hizmet sektöründe işler bulabilirsiniz. Bu işlerden bazıları garsonluk, mutfakta şef asistanlığı, barmenlik, resepsiyon karşılama, marketlerde satış asistanlığı ve temizliktir. Bir sonraki aşamada çalişacağınız işler niteliğiyle birlikte saatlik ücret kazancı olarak da yükselişe geçecektir. Avustralyada eğitim almanın avantajını bu aşamada daha belirgin hissedeceksiniz. Master eğitiminiz bittikten sonra hala Avustralyada yaşamaya ve çalışmaya devam etmek isterseniz “nitelikli göçmenlik puanlama sistemi” için ilgili göçmenlik bürolarına basvuruda bulunabilirsiniz. Erkeklere Avustralyada 3 yıl ve üzeri çalışabilirliklerini kanıtlamaları halinde Türkiyede yapmaları gereken askerlik süresi sadece 28 gündür.Bu bilgileri Türk Silahlı Kuvvetlerinin ilgili sayfasından kontrol edebilirsiniz (http://www.asal.msb.gov.tr ).


AVUSTRALYA'DA BULUNAN DİL OKULU SEÇENEKLERİ
NAVITAS
Avustralya’da birçok şehirde şubeleri bulunan okul uluslararası çapta bilinen zincir bir eğitim kurumudur. Birçok programı yoğun program, IELTS ve TOEFL programları gibi akşam saatlerinde alabilir, eğitiminizi daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Ayrıca Navitas Dil Okulları’nın sunduğu ‘Job Clup’ sayesinde daha rahat bir şekilde iş bulabilirsiniz. Navitas Dil Okullarında eğitim almaya giden neredeyse hiçbir öğrenci vize konusunda konsoloslukla bir sıkıntı yaşamamıştır. Navitas’ta eğitim almak çok eğlencelidir. Hem dersler de hem de okulun sunduğu aktiviteler de çok eğleneceksiniz.
Navitas Dil Okullarının bulunduğu şehirler

 • Sidney
 • Brisbane
 • Melbourne
 • Perth
 • Cairns
 • Darwin


EMBASSY CES AVUSTRALYA DİL OKULLARI
Avustralya’da birçok şehirde bulunan uluslararası bir şekilde tanınan zincir bir okuldur. Embasy Ces Dil Okulları profesyonel bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Bütün programları dolu dolu, verimli bir şekilde geçmesi için özenle hazırlanmıştır. Tüm sınıflar farklı ülkelerden gelen öğrencilerle karma bir şekilde oluşturulur. Türkler diğer okullara oranla daha azdır. Böylece daha rahat bir şekilde kendi anadilinizi konuşmadan pratik yapma şansı elde edeceksiniz. Yoğun İngilizce ve genel İngilizce programlarında kus süreniz ne kadar uzun olursa o kadar verimli bir şekilde eğitim almış olursunuz.
Ebassy Ces Dil okulları bulunan şehirler

 • Brisbane
 • Surfers Paradise
 • Melbourne
 • Sidney


LSI Avustralya Dil Okulları
Bu okulda dünyada birçok ülkede ve şehirde bulunan zincir bir okuldur. Avustralya’da oldukça güzel bir şehirde Brisbane’ de oldukça popüler bir cadde de bulunmaktadır. Her seviyeden öğrencinin eğitim alabileceği bir okuldur. Okul eğlenceli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu eğlenceli aktiviteler sayesinde Brisbane’yi ve Avustralya’yı daha iyi bir şekilde yanıyabilirsiniz.

AIPE
avustralya dil okuluAipe (AUSTRALIAN INSTITUTE OF PROFESSIONAL EDUCATION) Avustralya'nın Syney şehrinde, hem ekonomik hem de kaliteli eğitim arayanların ilk tercihidir. AIPE de alacağınız ingilizce eğitiminin yanı sıra, her alanda sunulan sertifika programlarıda eğitim hayatına devam etmek isteyenler için öncelikli tercih sebebidir. AIPE' nin bu çok yönlü eğitim programları sayesinde vize başvurunuza bir adım önde başlarsınız. AIPE'nin paket program seçenekleri sayesinde, vize başvurunuzu “ikinci derece göçmen olan statü” de değerlendirerek vizede başarı oranınızı yükseltirsiniz. Bu sayede “hesabınızda üç ay boyunca azalmadan beklemiş bakiye” kuralından muaf olursunuz. AIPE bu konuda uzman eğitim kadrosuyla her türlü soru işaretinize cevap olacaktır. Aynı zamanda Sydney gibi, “öğrenciler için dünyanin en yaşanabilir şehirleri” sıralamasında ilk 5 e giren bir kentte eğitim almak unutamayacağınız bir deneyim olacaktır (bkz: http://www.topuniversities.com/student-life/best-student-cities/2012/).


ACCESS AVUSTRALYA DIL OKULU
Avustralya’da Sidney şehrinde yer almaktadır. Her seviyede öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir. Okulda her kültürden her ülkeden öğrenciler bulunmaktadır. Bu sayede kendinizi sadece Avustralya kültürünün değil, bir kültür çeşitliliği içinde bulacaksınız. İngilizceyi bol bol pratik yapma şansı elde edeceksiniz. Access dil okulu en eski en köklü dil okullarından bir tanesidir. Bu nedenle, Access dil okulu Avustralya konsolosluğunda vize işlemleri sırasında güzel bir referanstır.

BROWNS AVUSTRALYA DIL OKULU
Browns dil okulu diğer dil okulların kıyasla daha pahalı bir dil okuludur. Bunun nedeni, Avustralya’nın köklü ve en kaliteli okullarından bir tanesi olmasıdır. Browns’un eğitmen kadrosuyla tanıştığınızda ve ne kadar profesyonel olduklarını anladığınızda pahalı bir okul olmasına hak vereceksiniz. Sınıflarda ulusların dağılımı oldukça dengelidir. Öğrencilerin çoğu Avrupa’dan ve Uzak Doğudan gelen öğrencilerdir. Amacınıza uygun programlar hazırlanmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS sınavlarına hazırlık gibi. Genel İngilizce programına katıldıktan sonra da sınavlara hazırlık programlarına geçebilirsiniz.


UIT AVUSTRALYA DIL OKULLARI
Genellikle bilişim teknolojileri alanında eğitim vermektedir. Melbourne’de şehrin merkezinde yer aldığı için şehir hayatını doyasıya yaşayacaksınız. Genel İngilizce veya sınavlara hazırlık programlarından sertifika programlarına geçiş yapabilirsiniz. Bu sertifika programları Avustralya’nın en iti programlarından ve kabul gören programlarındandır.

ACADEMIES AVUSTRALYA DIL OKULU
Avustralya’nın köklü okullarından olan dil okulu Sidney şehrinde bulunmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce gibi programları vardır. Bu programlardan sonra sertifika programlşarına da geçiş yapbilirsiniz.
Geçiş yapabileceğiniz sertifika programları

 • Turizm ve Otelcilik
 • Bilişim Teknolojileri
 • İşletme
 • Muhasebe
 • Yönetim bilimleri
 • Pazarlama vs


AVUSTRALYA VİZESİ
dil okulu avustralyaGideceğiniz veya satın alacağınız her haftanın size artısı büyük olacaktır, bu nedenle eğitim sürenizi kısmamanızın yanında tam tersine bütçenizi zormanız daha verimli olacaktır. Özellikle vize sırasında kısa süreli eğitim programları, Avustralya konsoloslugunun, sizi 1.derecede gocmen olan vize statusunde değerlendirmesine neden olacaktır. Bu durum vizede başarı oranını %50 düşürür. Bu nedenle kendiniz için mümkün olduğunca uzun süreli bir eğitim programı hazırlayın. Kısa süreli programları için sınırlarınıza daha yakın ülkeler Avustralya Konsolosluğu'nun başlıca red mektubundaki açıklamasıdır. Avustralya Konsolosluğu dil eğitimine giden öğrencilerden hesapta 3 ay boyunca azalmadan kalmış bakiye görmek ister. Ancak bir bir üst sınıf eğitim programının ön kaydını olup paket program yaparak ardından vizeye başvuracak olursanız bu paranın 3 boyunca hesapta bekleme kuralından muaf olursunuz. Avustralya Konsolosluğu yeni mezun olanlara, öğrencilikleri devam edenlere ve orada master ya da sertifika programı düşünen adaylara vize konusunda esnek olur.Bu koşullardan birine sahipseniz vizede başarı oranınız yüksek olacaktır.

Avustralya'da Dil Eğitimi ile ilgili Yazılar
Melbourne'de eğitim

Aslı Eren Aslı Eren
MELBOURNE Melbourne yaşam şekli açısından Sydneyden daha sakin bir şehirdir. Kesinlikle Sydney gibi deniz şehri değildir. Modern ve kozmopolit bir şehir olan Melbourne Avustralyanın kültür merkezi olarak bilinmektedir.Hayat şartları ve pahallığı açısından Sydney ile aynıdır.İklim açısından nem diğer şehirlere gOre çok daha fazladır,yazın aşırı sıcak,kışı ise Avustralyanın diğer şehirleri ile kıyaslandığında daha soğuk geçmektedir. Melbourne şehir merkezinde açık hava pazarı olan  Queen Victoria Market bulunmaktadır.Çok büyük ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Avustralya'da Eğitim ve yeni bir hayat

Songül Carus Songül Carus
    İngiliz dili eğitimini hangi ülke de almak istediğine karar veremeyen Oğrenciler için alternatiflerin başlıcası Avusturalya olacaktır. İngiliz dilinin ana dil olmasının yanı sıra kulağa son derece hoş gelen bir aksana sahip olan Avusturalya 6 ay ve üzeri eğitim düşünen tüm Oğrencilere yasal olarak çalışma hakkı tanımakta.                 Tercih edilebilirlik açısından mesafe konusunda yaşanılan sıkıntı ve yurtdışı eğitimi kısa süreli düşünen Oğrenciler ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Avustralya'da Yurtdışı Eğitim

Cansu Akkaya Cansu Akkaya
Avustralya dünyada eğitim alanında Onde gelen ülkelerinden biridir. Avustralya üniversiteleri ve kolejleri  dünya çapında bilinen ve saygın eğitim kurumlarıdır. Bu okullarda eğitimlerini tamamlamiş Oğrenciler iş hayatlarında diğer gakiplerinden bir adım Onde olmuşlardır. Avustralya eğitim sistemi Oğrencilere bir çok seçenek sunar. Orneğin; Avustralyada bir çok üniversitenin kolejlerle bağlantısı olup Oğrencilerin üniversiteye geçişlerinde kolaylık sağlamaktadır. Buna bir Ornek vermek gerekirse Study Group Avustralyaya bağlı Charles Sturt Üniversitesi ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Perth'de Eğitim

Gözde Pekcevik Gözde Pekcevik
Avusturalya da ingilizce seviyeniz Avustralyada yüksek Oğretim kurumuna gidecek kadar yeterli değilse İngilizce kurslarına katılmak isteyebilirsiniz. Dil okulları dışında katılabileceğiniz  farklı eğitim programları mevcuttur . Bu kurs tipleri Genel ingilizce, Akademik amaçlar için ingilizce, sınav hazırlığı , lise eğitim hazırlığı gibi kurslardır.Batı Avustralyanın başkenti Perth iklimi ve yaşam tarzı ve dünyanın yaşanılabilir şehirleri arasında Onem kazanmıştır. Perth Avustralyanın en güneşli eyaletidir.Güney Yarım kürenin en büyük şehir içi ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Avustralya'da Çalışma İzni

İlknur Bulat İlknur Bulat
Avustralya dil eğitimi ve üniversite eğitimi anlamında Ozellikle son 5 yılda One çıkan ülkeler arasında yer almaktadır. Avustralya  Ozellikle Sidney başta olmak üzere Melbourne, Brisbane, Perth, Gold Coast ve Surfers Paradise gibi pek farklı şehirlerde dil okulu seçeneklerine sahip bir ülkedir.   İngilizcenin ana dil olduğu bambaşka bir coğrafyada, iklimde ve kültürde eğitim almak isteyen kişiler için Avustralya oldukça cazip bir ülke seçeneğidir. Avustralya dil okulları Amerika ve İngiltere ile mukayese ettiğiniz zaman daha ekonomik fiyatlar ...
Devamını Okumak için Tıklayın

LYS kötü mü geçti? çOzüm Avustralya'da Üniversite

Cansu Akkaya Cansu Akkaya
Yurtdışı eğitimde Avustralya en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir. Oyleki ülkede eğitim madencilikten sonra 2. ekonomik gelir kaynagıdır. Yurtdışı eğitim için 70i aşkın farklı ülkeden Oğrenciler gelmekte ve ülke için büyük bir ekonomik kaynak sağlamaktadır. Bu yüzden ülkede Oğrenciler Onemli bir yere sahiptir. Diğer bir sebep ise Avustralya üniversite ve diğer eğitim kurumları Orneğin kolejler gibi dünya çapında tanınmış ve talep gOren eğitim kurumlarıdır. Birçok Avustralya üniversitesi dünyada ilk 1000 üniversite arasına girmiş ...
Devamını Okumak için Tıklayın


Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Bayram Ender Şimşek /Avustralya Navitas Dil Okulları avustralya bayrağı

Oncelikle herkese merhabalar; Benim Aslı hanım ve Karya ile tanışmam bir arkadaşım vesilesiyle oldu.O dOnemde Avustralya'da yüksek lisans yapma düşüncem vardı ve Aslı Hanım ile iletişime geçtikten sonra bu konuda baya bilgi sahibi oldum.Aslı hanım bana birçok alternatif ile ilgili Onemli detaylar verince içinde seçim yapma şansım bile oldu.Kendisi bu konularda kafalarında soru işareti olan kişilere yaklaşımı ile çok yardımcı olup karar vermelerine On ayak olacaktır.Benim
Devamını Oku
İbrahim Furkan Alişar /Avustralya Embassy CES Dil Okulları avustralya bayrağı

Merhaba ben Avustralya Sydneyden İbrahim Furkan Alişar , burada 6 aydır ikamet etmekteyim. Avustralyaya gelme amacım dil kursuydu ve şu ana kadar gerçekten çok güzel ilerliyor. Embassy CES okulunda her türlü imkanları kullanarak eğitiminizi en üst düzeyde geliştirebiliyorsunuz. Ben Avustralyaya gelmeden Once daha Once hiç bOyle bir deneyimim olmamıştı ve açıkçası korkuyordum. Ama şu an tıpkı bir Avustralya vatandaşı gibi yaşıyorum. Gerçekten Karya International
Devamını Oku
Seda Tunca /Avustralya Embassy CES Dil Okulları avustralya bayrağı

Merhabalar;Ben Seda. Şuan Avustralya' dayım, ve buraya gelmeme sebep olan aileme, Karya internationala ve Ozellikle danışmanıma teşekkür ederim.Ben Muğla ÜNİ. iktisat mezunuyum. Mezun olmadan bir yıl Once yurt dışına gitmeye karar verdim ve 2010 Aralık ta araştırmalar başladım.Bi çok şirkete mail gOnderdim ne istediğimi anlattım.Çok şirket geri dOndü bana ama bu süreçte bana herşeyi en iyi açıklayan ve yardımcı olan Karya oldu. Biz Avustralya! vize işlemleri
Devamını Oku
Özgül Ünal /Avustralya Embassy English Dil Okulları avustralya bayrağı

Aysegul'cum selam canim, Dil okulu icin yurdisina cikmaya karar verdigimde arastirmalarimi iki ajansla ilerletiyordum. Bir arkadasim vasitasiyla senin bilgilerine ulaştım ve seninle ikinci kontagimizdan sonra farkli sehirlerde olmamiza ragmen, yuz yuze gelemeyecegimizi ve postalarla ugrasmam gerekecegini bilmeme ragmen diger ajanslari birakip seninle ilerlemeye karar verdim. Diger ajanslarda iyiydi ama sen tum soru isaretlerimi kendi sorunun gibi sahiplendin ve bana cok yardimci oldun,
Devamını Oku
Onur Bozdağ /Avustralya Sydney Film School Dil Okulları avustralya bayrağı

Ben de yurtdışında okumak isteyip, bu konuda ne yapacağını bilemeyen mağdur Oğrencilerdendim, Karya International'a arkadaşlarımın referansı ile gittim ve kendimi 3 ay içinde Avustralya, Sydney Film School 'da buldum. Karya'ya ve bu konuda Oncelikle Aslı' ya işlemlerimi bu kadar kısa sürede halledip, güler yüzü ile bana ve aileme her konuda destek verdiği için çok teşekkür ederim, gerçekten şu an burada olduğuma inanamıyorum.   Hiç zaman kaybetmeden
Devamını Oku
Ozan Şenses /Avustralya Navitas Dil Okulları avustralya bayrağı

Valla keyfim yerinde aslında Gold coast u gOrdükten sonra allahım ben 27 sene boşa yaşamışım dedim ama olsun:) Okul iyi ama akşam programı biraz sorun burda ulaşım sıkıntı oluyor okulun Onünde duraklar var ama 8 den sonra ordan otobüs bulmak zor merkez istasyondan binmek gerekiyor ki orada 200 mt falan :) ben yürümeyi pek sevmiyorum diye zor geliyor.Okul evinde kaldığım ailenin dediğine gOre buranın en iyi okuluymuş.Sınav yaptıklarında İnt çıktım nasıl oldu bilmiyorum
Devamını OkuAvustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
 • Canlı Destek
 • beni arayın