Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Beren B. / Ingiltere / 09-2013

      Şuan Brightondayim ve herşey mükemmel gidiyor..

       Oncelikle buraya nasıl geldiğimi anlatayım; okul seçimi ve konaklamadan daha çok danışman ve şirketin Onemi çok daha büyük. Çünkü sadece okul ve konaklamayla değil pasaport işlemlerinden havaalanı transferinize kadar onlar ilgileniyor. Ayrıca iş sadece gidince de bitmiyor orada başınıza bir sorun geldiğinde de arayacağınız insanlar oluyorlar. Bu çok büyük bir sorumluluk.

        Danışmanınızın sizin ne istediginizi bilmesi gerekiyor hatta sizi çok iyi tanıması daha Onceden sizi uyarması ya da size dezavantajını avantajını anlatması gerekiyor mesela benim host familyimin okula otobüsle ulaşım olacagini ogrenci yurtlarina gOre biraz daha uzak oldugunu danışmanım bana sOylemişti.. Ama benim için sürekli ingilizce konuşacağım bir ortam ve gerçekten aile secimininde iyi olacağını da sOylemişti.. Ve ben buraya aklımda hiç tedirginlik olmadan geldim . Ve herşey beklediğim gibi gitti. Şu an onlarla sürekli ingilizce konuşuyorum ve ailem kendi ailem gibi sevimli sıcakkanlı insanlar.. Okul ve şehir seçimine gelirsek Brighton çok güzel anılar yaşattı bana .. Dünyanın her yerinden inanilmaz güzel arkadaşlarım oldu.. Farklı yaşam biçimleri farklı kültürler tanıdım.

      Burdan bana bu güzel anıları yaşamakta aracı olduğu için danışmanıma çok teşekkür ediyorum kendisinin emeği o kadar büyük ki.. Biliyorum ki ; benden güzel haberler alınca kendisi yaşamış gibi mutlu olur..

         Ve biliyorum ki ; hayatımda artık hep var olacak birlikte yeni yeni ülkelere gideceğiz!! 


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın