Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Beyza Çiftçi / Amerika / 09-2013

Herkese Merhaba,

Ben Beyza Çiftci şuan Los Angelesdayım yani hep olmak istediğim yerde burada hayat bir harika.  Bulunduğum her saniyenin tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Buraya geliş hikayem sevgili Karya sayesinde gerçekleşti. danışmanımla bağımız Oncelere dayanıyormuş meğer. Dayımın tavsiyesi üzerine konuşmaya gittim ve inanılmaz bir enerjiyle karşılaştım.

Oncelikle beni tanıdı ve ne istediğimi anladı o şekilde bir ülke seçimi yaptık. ilk yurtdışı deneyimim olması sebebiyle kafamda çok soru işaretleri vardı danışmanımın tüm vakti benim sorularımı çOzüme kavuşturmakla geçti diyebilirim :D

Birazda LA den yani okulumdan  bahsetmek istiyorum.Okulum EC ENGLİSH SCHOOL cidden eğitim kalitesiyle adından sıkça sOz ettiren iyi bir okul. Sıcak ve içten Oğretmenler ve iyi bir arkadaş ortamına sahip oluyorsunuz. Los Angeles ise  harika bir iklime sahip okyanusu hele ki gün batımı inanılmaz diyebilirim. 3 aydır buradayım daha gezmediğim yer var yani o kadar büyük ve dolu dolu vaktinizi geçirebileceğiniz bir yer. Okul aktiviteleri inanılmaz her hafta sonu Las Vegas, San Diego ve San Francisco turları düzenleniyor bunun yanı sıra sOrf dersleri alabiliyorsunuz . Los Angeles size istediğiniz gibi bir tatil ve eğitim sunacağına eminim.

Sevgiler J

Fotoğraflar
*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın