Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

2015 Fiyatları

Londra Yaz Okulu İngiltere

Brunel University


Londra’ya trenle 35 dakikalık bir mesafede olan Uxbridge yerleşim merkezindeki kampüs aynı zamanda Heathrow Havaalanı’na da arabayla çok az bir mesafede bulunmaktadır.

Bölge büyükşehir metro hatlarıyla sarılıdır. Ayrıca Uxbridge alışveriş, restoran ve eğlence alanları açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Programa katılan öğrenciler kampüs imkanlarına kolayca erişebilecekleri okul yurtlarında konaklarlar. 2 tip konaklama imkanı bulunan yurtlarda öğrenciler, özel banyosu bulunan tek kişilik odaları tercih edebilecekleri gibi, lavabosu bulunan ortak banyolu tek kişilik odalarda da kalabilmektedirler. Bu tip odalarda 5 odaya 1 banyo düşmektedir.

Kampüs güvenliği için 24 saat güvenlik bulunan okulda, acil bir durum yaşadıkları takdirde öğrenciler, kendilerine verilen acil durum numaralarını aramalıdırlar.

Tesis ve İmkanlar

Brunel University bünyesindeki Uxbridge kampüsü birden fazla iyi olanağa sahiptir. Öncelikle öğrenciler dersleri tam teçhizatlı dersliklerde veya ana okul binasında bulunan konferans salonlarında görmektedirler.

Spor faaliyetleri için çim sahalar, spor salonları ve halı sahalar mevcut bulunmaktadır. Ancak bu tesislere yaz programının belli dönemlerinde erişim sınırlı olabilmektedir. Lütfen danışınız.

Akşam etkinliklerinin çoğuna ev sahipliği yapan klasik bir İngiliz barının yanı sıra, akşam eğlencelerinin yapılabileceği birçok salon bulunmaktadır. Bunlardan hariç olarak büyük sosyal salonlarda mevcuttur.

 Kampüsün içinde öğrencilerin ve konaklayanların hizmetine açık bir süpermarket, bilgisayar dükkanı, eczane ve bir bankaya barındıran birçok mağaza bulunmaktadır.

Öğrenciler yemeklerini konakladıkları yurtlara ve dersliklere yakın bulunan geniş bir kafeteryada yerler. Bu kafeteryada yemekler self-servistir.

Kampüste öğrencilerin erişimine açık ücretsiz bir internet ağı bulunmamaktadır. 3G bağlantı için kapsama alanı bulnan kampüste üniversiteden de günlük internet satın alınabilir.

Öğrencilere Sunulan Aktiviteler

Öğrenciler ders dışında kalan zamanlarını kampüs içinde yapılan etkinliklerle geçirebilirler. Gündüz spor faaliyetlerinin yanı sıra spor dışı faaliyet imkanı da sunulmaktadır. Futbol, mini olimpiyatlar, rounders, voleybol, aerobik gibi sportik aktiviteler haricinde oyunculuk ve drama gibi etkinlikler de yapılmaktadır.

Akşamları ise kampüsteki ortak salonlarda düzenlenen karaoke, disko, egg drop, moda gösterileri ve geceleri düzenlenir.

Geziler ve Keşifler

Her hafta içi Londra’ya 2 tam günlük gezi düzenleyen programda hafta sonları ise bir tam günlük ek geziler düzenlenmektedir.

  • Yerel Geziler: Uxbridge gibi Chimes’e ve Pavilion alışveriş merkezlerine düzenlenen gezileri kapsamaktadır.
  • Brighton: Londra’ya olan kısa mesafesiyle dikkatleri çeken bu şirin sahil şehrinde dolaşmak sizin için de güzel bir deneyim olacak.
  • Canterbury: İngiltere’nin en tarihi şehirlerinden biri olan katedraller şehri.

           İsteğe Bağlı Gezi Örnekleri
       Fiyata dahil edilen yerel gezilerden ve yukarıda bahsedilen yerlere yapılan gezilerden  hariç gezileri kapsar. Seyahat ve giriş ücretleri sizin tarafınızdan karşılanır.

  • Chessington Maceralar Dünyası: İçinde su parklarından eğlence dünyasına kadar birçok şeyi barındıran devasa bir hayvanat bahçesi deneyimi.
  • Kew Gardens: Dünyanın en çeşitli bitkilerine sahip devasa bir botanik bahçesi.
  • Hampton Court Sarayı: 8. Henry’nin favorisiü, uçsuz bucaksız bahçeleriyle bir İngiliz sarayı.
  • Windsor Kalesi: Dünyanın hala yaşanılan en eski yapılarından biri olan bu kale İngiltere Kraliçesi’nin de en sevdiği hafta sonu evidir.
  • Tower of London: Birçok infaza sahne olmuş bu hapishane kulesi sizi yüzyıllarca öncesine götürecek.

okul binası

Okuldan Görünüm

Konaklama

Konaklama Binası

öğrenci odası

Öğrenci Odası

okuldan görünüm

Kantin

market

market

eğlence salonu

Okuldan görünüm

london eye

London Eye


Brunel Yaz Okulundan Görüntüler


brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları
brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları
brunel ingiltere yaz okulları brunel ingiltere yaz okulları
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın