Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Buse Fidan / Ingiltere / 02-2016

Merhaba Pelin Abla;

Üniversiteyi bitirdikten sonra iş hayatına başlamadan önce dil eğitimimi tamamlamam gerektiğini düşündüm. Karya yı internette dil okullarına bakarken buldum. Bilgilendirme için telefon numaramı bıraktığımda aynı gün içerisinde geri dönüş yapıldı. Taksim de ki şubenize geldim görüşmek için ve sanki kendimi sizden birileri gibi hissettim. Her konuda yardımcı oldunuz. En büyük korkum vize işlemleriydi ama çok hızlı ve kolay hallettik birlikte :)

İngilizcenin en iyi kendi dili olan İngiltere de öğrenileceğini düşündüm. Kışın gideceğim için güneyde kalan şehirlerine baktım. Tercihim Brighton ? Embassy English oldu. İngiltere ye geleli 3 hafta oldu ve sanki daha uzun süredir burada yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Okulumda hocalarımdan çok memnunum. Herkes profesyonel ve en iyi şekilde öğrenmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Kışın çok fazla Türk öğrenci olmaması büyük avantaj. Şehrin çok büyük olmaması insanlarla daha çok iletişime girmemi sağladı. Londra ya yakınlığı ise haftasonu arkadaşlarım ile plan yapmanıza olanak sağlıyor. Her ay düzenlenen değişik organizasyonları ile çok farklı insanları tanıyıp farklı yerler görüyorum. Evde kalıyorum ve bir İngiliz aile ile zaman geçirmek çok büyük avantaj oluyor. Şehrin tek kötü yanı ne zaman yağmur yağacağının belli olmaması. :)

Zamanla yağmuruna da alışacağıma inanıyorum. 4 aylığına gelmiştim ama şimdiden dil okulunu uzatıp belki burada Master yapabilirim diye düşünüyorum :)


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın