Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Cansu Eleman / Amerika / 05-2014

Merhabalar, size kendi hikayemden biraz bahsetmek isterim.

Eczacılık fakültesi mezuniyetimin ardından kendimden büyük beklentilerimin olduğu bir dOnemde çok istediğim bir pozisyon için yaptığım iş gOrüşmemin olumsuz sonuçlanmasıyla suçu eksik ingilizce pratiğime attım ve ani bir kararla yurtdışına bir dil okuluna gitmeye karar verdim. Aklımda ne bir ülke ne bir okul ne de bir danışman firma olmaksızın çevremde de bOyle bir deneyime sahip kimsenin olmadığını farkettiğim günlerde tamamen tesadüfi olarak bir arkadaşım Karya International ismini sOyledi ve beni kuzenine yOnlendirdi. İşte benim için bir danışmandan çok daha Otesi olan İlknur Hanım'la tanışmam da bu şekilde oldu. İlknur Hanım tüm süreçte aklımdaki her soruyu yanıtlayıp benim ve ailemin güvenini kazanmakla kalmayıp yaptığımız sohbetler sırasında beni analiz edip tavsiyelerde de bulundu ve neticede kendimi aklımda İngiltere/Brighton varken ABD/San Diego'ya gitmek için hazırlanırken buldum. Tüm işlemler danışmanımın bıkmadan usanmadan yOnlendirmeleriyle hızlıca ilerledi ve hayatımda ailemden uzak yaşamamış olan ben 4 aylık bir süreç için Güney Kaliforniya'da America's Finest City olarak da bilinen San Diego macerasına başlamış oldum.

Muhteşem iklimi, unutulmaz gün batımları, gOz alabildiğine uzanan sahilleri, her daim güleryüzlü  saygılı ve sıcakkanlı insanları, inanılmaz düzeni, sınır komşusu olduğu Meksika'nın lezzetli mutfağını sunan restaurantları, Los Angeles, Las Vegas ve San Francisco'ya olan yakınlığı ile haftasonları alternatif programlar yapabileceğiniz konumu ve sıkıcı olmadan sunduğu imrenilecek huzuru ile San Diego'nun 'California Dream' in dream kısmı olduğu ve orada bir süre yaşamış olan herkesin hayatında eşsiz ve sürekli Ozlenecek bir rüya olacağını garanti edebilirim.

Tüm bunların yanında gidiş amacıma uygun olarak Embassy Ces de hem eğitmenleri hem eğitim materyalleri hem de dünyanın diğer ucundan gelmiş bambaşka kültürlere sahip kişilerle unutulmaz arkadaşlıklar kurma ve pratik yapma imkanı veren milliyet çeşitliliğiyle -Türk sayısı umduğumdan çok fazla olsa da- İngilizce seviyeme ve becerime anlamlı Olçüde katkıda bulundu.

Sonuç olarak ağlayarak gittiğim ABD'den eşsiz anılar, yüksek ingilizce seviyesi, değerli dostluklar ve unutulmaz deneyimlerle yine ağlayarak dOndüm:)

Tüm bu süreçte desteğini ve dostluğunu esirgemeyen başta İlknur Bulat olmak üzere tüm Karya ekibine kocaman teşekkürler :))


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın