Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

elc ingiltere dil okulları ELC Logo

İngiltere Dil Okulları

CES


37 yıldır  İngiltere'de Londra, Oxford, Worthing ve Leeds'te; İrlanda'da ise Dublin'de öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren Ces dil okulları, Avrupa’nın en saygın dil okullarından biridir. İngiltere’deki en tanınmış İngilizce dil okullarından biri ve Londra’daki Language Travel Magazine 'Star Award' a aday gösterilmiş ve bununla ödüllendirilmiş tek okul Ces’dir. Deneyimli ve sevecen eğitim kadrosu ile dersleri etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptirler. Kurs öncesi ve sonrası rehberlik hizmeti ile öğrencilerin memnuniyetlerini üst seviyede tutarlar. Bir çok akreditasyona sahip olan Ces İrlanda'da ACELS, İngiltere'de British Council tarafından akredite edilmiştir. İrlanda'da MEI kurucu üyesi, İngiltere'deki lokasyonları ise English UK üyesidir. CES tüm okulları EAQUALS tarafından tanınmıştır. CES İrlanda ayrıca resmi IELTS Sınav Merkezidir. Ces’ın bütün şubelerinde öğrencilere sunduğu bir çok aktivite programları vardır. Her Pazartesi Tenis, sinema geceleri/öğleden sonraları ve müzelere geziler gibi bazı sosyal ekinlikler ücretsizdir.
 Ces’de sunulan programlar şunlardır; Standart Genel İngilizce, Yogun İngilizce, Kombine Kurslar, Özel IELTS Hazırlık Kursları, Cambridge Sınav Hazırlık Kursu, İş İngilizcesi, Çok Hedefli Kurslar, Birebir İngilizce, Genler için İngilizce+, Öğretmenler için Sertifika Kursları (CELT), Öğretmenler için Daha Fazla Mesleki Gelişim.


Ces Londra
Wimbledon Londra’nın güneyinde, Londra merkezinden trenle 20 dakika uzaklıkta bulunur. Wimbledon harika kafeleri, pubları, restoranları ve mağazaları olan şirin, gelişmiş bir yerleşim yerdir. Londra’ya olan yakınlığı sebebi ile tercih sebebi olmuştur. Londra Ces şubesinde toplam 22 sınıf ve her sınıfta ortalama olarak 10 öğrenci eğitim vermektedir. Okul içinde ücretsiz WİFİ, bilgisayarlı çalışma odaları mevcuttur. Ces Londra’nın konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.


Ces Oxford
Oxford’dan sadece 20 dakika uzaklıktaki güzel Wheatley köyünde yer alan Ces Oxford High Street’tedir. ‘Butik bir okul’ olarak, sınıf başına ortalama 6 öğrenciyle sadece 10 sınıfı vardır. Okulda haftanın beş günü açık bireysel-erişim merkezi ve kütüphane, 12 bilgisayar ve bir dizi tablet bilgisayarlı bilgisayar odası, Dinlenme, bahçe oyunları, barbekü ve yaz partileri için ideal çok geniş ve tipik İngiliz bahçesi ve öğrenci mutfağı mevcuttur. Okula ulaşmak için Oxford içinde ve çevresinde yerel düzenli otobüs hizmeti vardır ve 280 hizmeti ve U1 Oxford Otobüs Hizmeti gibi Oxford’dan Wheatley’e birçok doğrudan otobüs bulunur. Oxford içerisinde bisikletle de ulaşımınızı çok rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ces Oxford’da konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.


Ces Edinburgh
CES Edinburg şehrin kalbinde, mağazalar, restorantlar ve kültürel cazibelerden sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde Princes Street’in hemen batısında yer alır. 10 dakikalık yürüme mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoran vardır. Okulda 13 tane sınıf bulunur, her sınıfta en fazla 10 öğrenci eğitim almaktadır. Ces Oxford şubesinde ücretsiz Wifi, Öğrencilerin boş zamanlarını geçirebilecekleri bahçe, bireysel çalışılabilecek çalışma merkezi bulunmaktadır. Okul Haymarket Tren İstasyonu okula yürüme mesafesindedir, şehirde bisikletle ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Ces Edinburgh’da konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.


Ces Worthing
Worthing Londra’dan sadece 90 dakika uzaklıkta güzel bir sahil kasabasıdır ve İngiltere’deki en güneşli iklimlerden birine sahip olmasıyla bilinir. Şehrin gürültüsü ve parlak ışıklarından kaçış için popüler bir yer olmuştur.Ces Worthing de 20 tane sınıf bulunur her sınıfta ortalama 10 kişi eğitim almaktadır. Okulda 16 bilgisayarlı bir bilgisayar odası, ücretsi Wifi, öğrencilerin ortak zaman geçirebilecekleri öğrenci odası, Haftanın beş günü açık kütüphane bulunmaktadır. Okula ulaşım Worthing alanına hizmet veren çok çeşitli yerel otobüs ağı ile sağlanabilir. Worthing tren istasyonuna sadece 5 dakika yürüyüş uzaklıktadır. Bisikle ile de ulaşım sağlanabilir. Ces Worthing’de konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.


Ces Leeds
CES Leeds, Leeds’in tam merkezinde, Georgian tarzı düzenlenmiş bir binada yer alır. Okul mutlak standartlara göre tamamen yenilenmiştir. Okulda 20 tane sınıf bulunmaktadır, her sınıfta ortalama olarak 10 öğrenci bulunmaktadır. Okulda ücretsiz Wifi, Sınıfta kullanım için 17 tablet, Bilgisayarı bulunan 6 sınıf bulunmaktadır. Okula ulaşım tren, otobüs ve bisiklet ile sağlanabilir. Okul Leeds’in merkezinden yer alır ve bütün ana tren hatları buradan geçer. CES Leeds’den, Leeds Tren İstasyonu’na ulaşım 5 dakikadan daha kısa sürer. Ces Leeds’de  konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.


Ces Harrogate
Güzel spa sehri Harrogate, Yorkshire Dales’in en güney noktasında yer alır. Harika restoranları, kafeleri ve güzel antika mağazaları ile 2013 yılından bu yana her yıl 'Best Move'  tarafından İngiltere’de yaşanacak en iyi yer olarak seçilmektedir. Ces Harrogate’de 8 aydınlık, modern ve rahat sınıf, her sınıfta da maksimum 9 kişi eğitim almaktadır. Okulda Çalışma ve internet kullanımı için bilgisayarlara sahip modern çalışma merkezi, ücretsiz Wifi, Çay, kahve, atıştırmalık ve sandviç hizmeti veren tam donanımlı kantin, Öğrencilerin refahıyla ilgilenmek ve sahip olabilecekleri herhangi bir kaygının üstesinden gelmek üzere tam zamanlı Konaklama ve Koruma Görevlisi bulunmaktadır. Okula ulaşım Otobüs ve tren ile olabilir. Ces Harrogat’de  konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklinde olabilir.

 

CES Dil Okulu VideolarıIngiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Stafford House Yaz Okulu Deneyimlerim

Ayça Topal
Ayça Topal

  Yaz okulları; 18 yaş altı Oğrenciler için muhteşem bir deneyimdir. Gerek Ozgüvenin sağlamlaştırılması gerekse kendi başına ayakların üzerinde durma' olsun yaşı küçük Oğrenciler için oldukça verimlidir. Yaz okulları için oldukça popüler bir seçenek olan İngilterede ...

Devamını Okumak için Tıklayın


İngiltere Eğitim Seçenekleri

Ayça Topal
Ayça Topal

İngilterede eğitim almak isteyen Oğrenciler çok fazla farklı seçenek sunulmaktadır. İngilterede dil kursları, yaz okulları, üniversite eğitimleri gibi geniş bir yelpazeden size sadece kendiniz için en uygun programı seçmek kalıyor. İngilterede dil kursları için herhangi bir dil ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın