Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

chichester2015 Fiyatları

Chalfont Yaz Okulu İngiltere

Embassy Summer


Okul, eskiden Buckinghamshire University bünyesine ait bir kampüsken günümüzde film çekimleri için kullanılan Newland Park’ta yer almaktadır. Londra’ya 1 saatlik mesafede olan Chalfont Londra’da çalışan ve daha sakin bir hayatı tercih eden insanların da odak noktasıdır. Londra’ya olan kolay ulaşım imkanı ve Heathrow Havaalanı’na 30 dakika uzaklığıyla öğrenciler için de büyük bir rahatlık olacaktır.

Yaz okulu için Chalfont kampüsünü seçen öğrenciler kampüs dahilinde iki şekilde konaklama imkanı bulmaktadırlar. Yaz okulu için Chalfont kampüsünü seçen öğrenciler için iki farklı konaklama imkanı bulmaktadırlar. Özellikle küçük yaş grupları için ideal olan yurt binalarında 2 kişilik, ÖZEL banyolu odalarda konaklama. Ya da daha büyük yaş grupları için kullanılan, tek kişilik, paylaşımlı banyoların bulunduğu odalar.

Her iki konaklamada da 24 saat güvenlik ve gözetim hizmeti verilmekte olup, öğrencilerin odaları dışında, diğer öğrencilerle birlikte vakit geçirebilecekleri ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Odalar öğrencilerin konaklama tarihinden önce temizlenmekte, 2 haftalık program süresince de haftada bir defa temizlenmektedir. Temizlik yatakların değişimini de kapsamaktadır.

Tesis ve İmkanlar

Öğrencilerin dil eğitimi dışında kalan sürelerini geçirebilmeleri için spor salonunun, büyük yeşil oyun alanlarının, ragbi ve futbol sahalarının bulunduğu kampüste ayrıca her yurt binasında da ortak odalar mevcuttur. Bunların yanı sıra kampüste donanımı tam bir tiyatro salonu da bulunmaktadır. Kampüsün belirli noktalarında kablosuz internet erişimi de hizmetleri arasındadır.

Öğrencilerin hep birlikte rahatça yemek yiyebilecekleri ferah ve büyük bir yemek salonu da kampüste hizmette bulunmaktadır.

Öğrencilere Sunulan Aktiviteler

Öğrencilerin derste veya gezide olmadıkları zamanları faydalı değerlendirebilmeleri için kampüs içinde gündüz ve akşam farklı etkinlikler düzenlenmektedir.
Gündüzleri mini olimpiyatların, furtbol, squash, badminton, tenis gibi spor faaliyetlerinin haricinde dans, hazine avı, egg drop ve maske yapımı etkinlikleri de mevcuttur.
Akşamları ise okulun uluslararası gece, diskolar, moda ve yetenek gösterilerinin de içinde bulunduğu geniş bir etkinlik takvimi vardır.

Geziler, Keşifler

City Explorer adlı şehir gezgini programı Chalfont merkezinde verilir. Satın alacağınız kurs ücretlerine dahil olan bu programın haricinde;

 • İki tam gün süren Londra gezisi, ki bu geziler iki tam gün süren eğitim ile dengelenmektedir.
 • hafta içi yapılacak geziye ek olarak da hafta sonu tam günlük gezi düzenlenir. (Londra dışı)

Fiyata Dahil Gezi Örnekleri

 • Brighton: İngiltere’nin tarihi yapısıyla birbirinden güzel cafeleri, mağaza ve restoranlarıyla sizi büyüleyecek bir kıyı şehri.
 • Cambridge: İngiliz tarihini gözler önüne seren bir başka şehri daha görme fırsatını kaçırmayın. İngiltere’nin her yerini karış karış yürüyerek gezebileceğiniz küçük tarihi şehrinde çok eğleneceksiniz.
 • Oxford: İngiltere’nin en eski üniversitesinin evi olan bu eğlenceli şehri, kampüslerini ve mağazalarını gezmek size muhteşem bir deneyim katacaktır.
 • Stratford-Upon-Avon: Tüm dünyaya ünü yayılmış İngiliz oyun yazarı William Shakespeare’in de doğduğu şehir olması ile ünlü Stratford’da İngiliz dokusunu yansıtan binaları gezme fırsatı bulacaksınız.

İsteğe Bağlı Gezi Örnekleri
Kurs ücretine dahil edilmeyen ve çocuğunuzu tercihen yollamak isteyebileceğiniz, giriş ve seyahat ücretlerinin sizin tarafınızdan karşılanacağı gezi ve aktiviteleri kapsamaktadır.

 • London Eye: Dünyanın en görkemli dönme dolabından başkent Londra’ya kuş bakışı bir gezinti.
 • Madame Tussauds ve Marvel 4D Deneyimi: Balmumu müzesinde şimdi 4 boyutlu sinema deneyimiyle görmekle kalmayacak, gördüklerinizi hissedeceksiniz de.
 • Londra Kulesi: Yüzyıllardır pek çok kraliyet infazına sahne olan bu yapıyı gözlerinizle görme imkanına sahipsiniz.
 • Cadbury World: Tüm dünyada tercih edilen en ünlü çikolata markalarından birinin fabrikasına renkli ve tatlı bir ziyaret.
 • Chiltern Açık Hava Müzesi: Kampüse bir atış mesafesi kadar yakın bu açık hava müzesi, tereyağı ve tuğla yapımını öğrenmek aynı zamanda da öğrencilere ortaçağ deneyimi yaşatmak için mükemmel bir yapı.


okul binası

Okuldan Görünüm

Sınıf

Okuldan Görünüm

chalfonttan görünüm

Okuldan Görünüm

okuldan görünüm

Okuldan Görünüm

okuldan görünüm

Okuldan Görünüm

öğrenci odası

Okuldan Görünüm

bilgisayar odası

LondonEye


Okuldan Görüntüler

embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları
embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları
embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları embassy chalfont ingiltere yaz okulları
canlı destek
 • Canlı Destek
 • beni arayın