Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Çiğdem Öcal / GuneyAfrika / 04-2012

Merhabalar  ben Çiğdem. Oncelikle herşey için Karya'ya teşekkür ederim. Bende herkes gibi İngilizce Oğrenmek istiyordum. Aslında hem ingilizce Oğrenmek hemde yaşamaktan keyif alacağım bir ülke de yaşamak istiyordum. Güney Afrika'yı araştırdım ve bana gOre bir yer olduğuna karar verdim. Ankara' daki dil eğitimi veren kurumlara mail gOnderdim. Bana hiçbir şekilde dOnüş yapılmadı. Bana tek dOnüş yapan kurum Karya İnternational oldu. Hemen randevulaştık ve kendisini gOrmeye gittim. Biliyormusunuz? o ana kadar herşey benim için hayal gibiydi.....

Cape Town'a gitmeyi istiyordum ancak korkuyordum da neden mi? Benim durumum diğerlerinden farklıydı. İşten yeni ayrılmıştım ve hayatımda ilk defa Türkiye'den uzaklaşmak ve dil eğitimi almak için vaktim ve param vardı. Ancak 6 ay kira Odeyebilmem mümkün değildi. Şayet gidersem evi kapatmak ve arabamı satmak zorundaydım.  Türkiye'deki hayatımı kapatıp Cape Town'a gitmekten bahsediyorum.  Karşımda bir kurumun ciddiyetini taşıyan ancak sıcak ve samimi bir ilgi vardı. Kendimi bir müşteri değil Oğrenci gibi hissettim.

Sadece benim karar vermem gerekiyordu!!!!

Cape Town'a geldiğimde Karya'nın bana anlattığından en ufak farklı bir şeye rastlamadım.  Şehirde okula 2 dk. yürüme mesafesinde bir yurt'ta kalıyordum. Tıpkı bana anlatıldığı gibi bir yerdi. Ne fazla ne eksik. Benim için yapılan en iyi seçimdi.    Bir çok Oğrenci yanlış yOnlendirmelerden dolayı okadar mutsuz olmuştu ki sonradan problem yaşayarak yurtlarını değiştirmek zorunda  kaldıllar. Ben çok şanslıydım!.

Okul hayatım süresince Karya'ya danıştığım bir çok konuda bana hassasiyetle geri dOnüş yapmıştır. Okul hayatım boyunca ihtiyaç duyduğum sürece hizmet almaya devam ettim. Bu gerçekten çok Onemliydi Türkiye ye dOne kadar hatta dOndükten sonra bile hizmet almaya devam ettim. 

Şuan bir kaç aydır Cape Town'da yaşIıyorum. Evet Türkiye'den ayrılırken geri dOnmek üzere ayrılmıştım ancak hayat işte. Burada yaşamaya karar verdim.     

Karya'ya çok teşekkür ederim benim hayatımda aldığım en iyi kararı gerçekleştirdiği için.

Bana cesaret ve güven verdiğin için.

Cape Town'dan sevgiler.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın