Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Amerika Dil Okulu EC

ec amerikaAmerika Dil Okulu

CLA


Los Angeles: Farklı lisanların konuşulduğu, dünyanın en medeni yerlerinden biri olarak da bilinen şehirde her an bir Hollywood yıldızı ile karşılaşabilirsiniz.
CLA Los Angeles: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınava yönelik İngilizce verilir. Pathway to College programı kapsamında yöredeki bazı üniversitelerle işbirliği içindedir. Okulda aktiviteler öğrencilerin şehrin tadını çıkarması amacıyla organize edilmektedir.
Okulun Konumu: Silicon Beach, Santa Monica’da yer almakta olup Silicon Vadisi’ne yakın olmasının avantajlarını buradaki şirketlere geziler düzenleyerek sunmaktadır. Santa Monica’daki okul UCLA, Marymount University gibi ülkenin gözde üniversitelerine de oldukça yakın mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun donanımı: CLA, her iki şubesini de kendine ait 200 kişilik kapasiteli binalarında kurmuştur. Los Angeles şubesinde 10 derslik, San Diego şubesinde ise 12 derslik bulunan okulda sınıflar 8 kişiliktir. Öğrencilerin eğitimini kolaylıkla ve keyifle alması için gereken tüm donanım mevcuttur.
Sunulan Programlar: 1 ders 45 dakika ve min. süre 2 haftadır.
Part-Time & Vacation English: Genel İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesine yöneliktir. haftada 16 ve 20 ders Standart seçenekler mevcuttur.
Full-Time Intensive English: Genel İngilizce becerilerine yöneliktir. Haftada 24-28 ders Yoğun; haftada 36 ders Süper yoğun seçenekleri mevcuttur.
Premium Part-Time Programlar: İş İngilizcesi, Pathway ve TOEFL, TOEIC veya IELST sınav hazırlık kurslarından oluşur. Haftada 16 ve 20 ders Standart seçenekler mevcuttur.
Premium Full-Time Programlar: İş İngilizcesi, Pathway ve TOEFL, TOEIC veya IELST sınav hazırlık kurslarından oluşur. Haftada 24-28 ders Yoğun; haftada 36 ders Süper yoğun seçenekleri mevcuttur.Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
New York İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

New York Amerikanın her anlamda en Onemli şehirlerinden bir tanesidir. Dünyanın ticaret merkezi ve kalbi olarak bilinen şehirde birçok gOkdelen vardır ve bu gOkdelenlerde ünlü markaların Genel Merkezleri yer alır. Birçok bOlge Ozellikle Manhattan ve Wall Street finans merkezi olmasına rağmen ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Els Dil Okulu Milwaukee Şubesini Açtı

Aslı Eren
Aslı Eren

Amerikanın en kaliteli dil okullarının başında gelen ELS DİL OKULLARI yıllardır seçkin üniversite kampüslerinde Oğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. ELS son olarak Milwaukeede Marquette Üniversitesi kampüsünde yeni merkezini açtı! 15 Oğrenci ile başlayan merkez şu anda ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


Els Dil Okulu Philadelphia Tanıtımı
Els Dil Okulu Philadelphia Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın