Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


İspanya Dil Okulları

Don Quijote


Don Quijote İspanya
1986 yılında başlattığı dil eğitimi macerasına günümüzde de devam eden Don Quijote, İspanya’nın hem en köklü hem de en çok tercih edilen dil okullarından birisidir.
İspanya’nın en çok gidilen, en merkezi noktalarında yer alan okullarıyla öğrencilerine kaliteli bir İspanyolca eğitimi veren okul, geniş bir müfredata sahip olmasıyla da öğrencilerine her zaman en iyisini sunmaktadır. Seviye belirleme sınavlarıyla öğrencilerinin seviyelerini belirleyen ve buna uygun eğitim programları hazırlayan Don Qijote, her yıl 12.000’in üzerinde öğrenciye eğitim olanağı tanımaktadır.
25 yıla yayılan bir tecrübeye sahip olan Don Qijote, İspanya’nın en çok tercih edilen okullarından biri olarak günümüzde de çalışmalarını son hızda devam ettirmektedir.

don quijote ispanya dil okulları

  • Don Quijote Barcelona

Okul kapasitesi: 750-825
Sınıf sayısı: 55
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kablosuz internet erişim imkanı, bilgisayar laboratuvarı, internet cafe, park yeri servisi, 150 kişilik konferans salonu, okula ait büyük bir bahçe ve teras.


İspanya’nın en büyük ve en ünlü şehirlerinden biri olan Barcelona’da bulunan Don Quijote merkezi, Carrer de Mallorca’da yer almaktadır. Barcelona’nın en popüler müzelerinin, mimari baş yapıtlarının bulunduğu bu bölge, aynı zamanda şehrin en merkezi konumlarından da biridir. Plaza de Espanya’ya yürüme mesafesiyle yaklaşık 10 dakika uzaklıkta olan okul binası, aynı zamanda şehrin en hareketli caddesine de yürüme mesafesindedir.
3 katı bulunan okulda, modern imkanlarla döşenmiş sınıflar bulunmaktadır. Büyük bir okul olan Barcelona merkezi aynı zamanda da oldukça konforludur.
Okulda öğrencilere genel İspanyolca, akademik ve iş amaçlı İspanyolca eğitimi verilmektedir. Bu eğitimlerin dışında okulda DELE sınavına hazırlık kursları da verilmektedir. Ayrıca gönüllü programları da bulunan okul, öğrencilerine pek çok gezi ve aktivite de organize etmektedir.
Don Quijote öğrencileri İspanyol ailelerin yanında konaklama imkanına sahip olmanın yanı sıra, öğrenci yurtlarında ve Don Quijote’ye ait olan residencelarda da konaklayabilirler.

 


don quijote dil okulu ispanya

  • Don Quijote Madrid

Okul kapasitesi: 500-570
Sınıf sayısı: 38
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: 20 kişi kapasiteli bilgisayar odası, kablosuz internet olanağı, klimalı sınıflar, 6 adet okul banyosu, 100 kişi kapasitesi olan bir konferans salonu, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu.


2008 yılında faaliyete geçen Don Quijote Madrid, şehrin merkezinde ve şehrin en işlek caddesinin de olduğu Argüelles ilçesinde yer almaktadır. İspanya’nın başkenti Madrid’in en güzel semtinde bulunan okul 3 katlı tarihi bir binada eğitim vermektedir. 1800 metrelik bir alanda bulunan okul, oldukça büyük ve konforlu da bir yapıya sahiptir.
Restorasyon sonrasında modern imkanlarla donatılan okulda, ferah sınıflar ve bilgisayar odaları bulunmaktadır. Öğrencilere oldukça rahat ve kaliteli bir eğitim süreci sunan okulda her türlü olanak bulunmaktadır.
Öğrenciler merkezde bulunan okulda standart İspanyolca eğitimi alabilecekleri gibi, akademik amaçlı İspanyolca eğitimi de alabilmektedirler. Aynı şekilde DELE sınavına hazırlık kursları da buluanan okulda, iş amaçlı İspanyolca eğitimi de verilmektedir.
Öğrencilerine oldukça fazla gezi ve organizasyon imkanı tanıyan okulda öğrenciler, aile yanında konaklama seçeneğini değerlendirebilecekleri gibi, okulun anlaşmalı yurtlarında, öğrenciler için yapılan residencelarda ve paylaşımlı öğrenci evlerinde de konaklama olanağına sahiptirler.
İspanya’nın pek çok noktasında eğitim faaliyetlerinde buluanan Don Quijote, iki büyük şehrin haricinde Salamanca, Valencia, Granada, Marbella gibi daha birçok İspanyol şehrinde daha kaliteli eğitimin ilk adreslerinden biridir. Her yıl binlerce yabancı uyruklu öğrencinin eğitimine katkı sağlayan okul, İspanya’nın en iyi dil okullarından biri olarak nitelendirilmektedir.Ispanya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Tatil Yaparken İspanyolca Oğrenin

Songül Carus
Songül Carus

İspanyolca Oğrenmek Tatil Yaparken İspanyolca Kurs İspanyada seçim yapabileceğiniz 12 lokasyon   İspanyolca yoğun kurs programınızı yolda almak ister misiniz. Sizi bunu yapmaya davet ediyoruz! Bu seçenek sayesinde size  ispanyolcayi İspanyanin 12 gOz alıcı şehrinde ( ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Özel Amaçlar için İspanya'da İspanyolca Kursları

İlknur Bulat
İlknur Bulat

İspanyolca + Staj İş Deneyimi Bir staj programında yer almak eğitim ve gerçek iş hayatı arasında bulunan bir anahtar bağlantıdır. Daha da değerlisi ise, farklı bir ülkede, yabancı bir dilde iletişim kurabilme becerisidir. İspanyolca + staj programımıza katılın ve kişisel ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ispanya Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın