Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

EC Kanada Dil Okulları EC Logo

Kanada Dil Okulları

EC


EC Kanada
Hayat boyunca birçok kapıyı aralayan İngilizce, kişilere başarılı birer gelecek sunan en büyük etkenlerden de biridir. Bu nedenle kaliteli bir İngilizce eğitimi herkesin hayalini kurduğu bir durum. Tüm bunların bilincinde olan EC Dil Okulları, dünyanın en popüler yerlerinde bulunan 21 adet okuluyla öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sunmakta ve onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktadır.
İstenilen eğitim hangi branşta olursa olsun EC, öğrencilerine en iyiyi sunmak için yıllardır süregelen tecrübesi ve profesyonel ekibiyle çalışimakta ve öğrencilerinin yanında olmaktadır.
İngilizce eğitimi için seçilebilecek en iyi adreslerden biri olan Kanada, dünyanın yaşanılabilir en iyi iki noktası seçilen Toronto,  Vancouver ve Montreal şubeleriyle öğrencilerine eğitim veren EC, Kanada’da öğrencilerin birinci tercihi olmaya devam etmekte.
http://img.ecenglish.io/photophile/resized/800xauto/10233

  • EC Toronto

Okul kapasitesi: 700-740
Sınıf sayısı: 49
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 18
Okul olanakları: Kablosuz internet, interaktif tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, kütüphane, kafeterya, Cambridge/IELTS/TOEFL test merkezi, bilgisayar laboratuvarı, modern sınıflar, üniversite eğitim danışmanlığı.
Toronto Kanada'nın en büyük şehri olmanın yanı sıra finansal başkenti olarak da adlandırılabilir. Bu çok kültürlü şehirde benzersiz mahalleler insanların rahat yaşamaları adına her şeye sahiptirler. Müzik, sanat, spor faaliyetlerinin oldukça yaygın olduğu şehirde müzeler, cafe ve restoranlar da insanların en çok vakit geçirdikleri mekanlardır. Toronto'nun en ünlü yerlerinden biri olan Ontario Gölü kıyısındaki Hearbourfront Merkezi ve Ontario Place ve elbetteki Niegara Şelalesi'ni görme fırsatı bulan birçok turist için Toronto biçilmiş bir kaftandır.
EC Toronto şehrin tam ortasındaki konumuyla göz dolduran, ferah ve modern bir dil okuludur. Aynı zamanda modern olanakları ve büyük sınıfları sayesinde Toronto'nun en çok öğrenci alan dil okullarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel eğitim kadrosu, samimi personelleriyle öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanında oldukça keyifli bir eğitim süreci sunan okul sayesinde Toronto'daki dil eğitimi öğrenciler için unutulmaz bir deneyim halini almaktadır. 1977 yılında kurulan okul, ayrıca merkezdeki büyük metro istasyonuna da oldukça yakın mesafede yer alır. Böylece ulaşım kolaylığı da sağlayan okul, öğrencilerin daha rahat gezmelerine ve civarı keşfetmelerine olanak sağlamış olur.
Okulda öğrencilerin en rahat biçimde eğitim görmeleri için tasarlanmış 49 sınıfta genel ve yoğun İngilizce dersleri, uluslararası alanda iş İngilizcesi, bire bir eğitim, IELTS ve TOEFL hazırlık dersleri gibi birçok müfredat seçeneği mevcuttur. Bu derslerin haricinde İngilizce olarak film prodüksüyonu, grafik tasarım gibi dersler de öğrencilere sunulan müfredatlar arasında yer almaktadır.
Dil eğitimi için Kanada'yı tercih eden öğrencilere EC Toronto, aile yanında konaklama seçeneğini dil pratiğini daha rahat geliştirmesi, masrafları çok daha azaltması ve yöredeki yaşam tarzını dahaiyi tanıtması açısından daha çok önermekle birlikte, yurtta konaklama seçeneğini de sunmaktadırlar. Çoğunlukla iş adamlarının tercih ettiği otel konaklaması veya tek başına daire tutma seçenekleriyle birlikte, öğrencilere ortak eve çıkma seçeneği de sunularak konaklama açısından öğrenciler mağdur duruma düşürülmemektedir.

 

http://img.ecenglish.io/photophile/resized/800xauto/12195

  • EC Vancouver

Okul kapasitesi: 500
Sınıf sayısı: 34
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, kütüphane, kitaplık, interaktif tahtalar, modern sınıflar, ortak mutfak, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı, Cambridge test merkezi.
Dünyanın yaşanılabilir en iyi üç yerinden biri olarak gösterilen Vancouver, samimi, dikkat çekici bir batı sahil şehridir. Şehir Pasifik Okyanusu'na olan kıyısı, kıyı dağlarıyla muhteşem bir doğal temasıyla kültür, tarih, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmaktadır. Eğitim için Kanada'yı tercih eden öğrencilerin şüphesiz en çok eğlenecekleri ve yaşamaktan zevk alacakları Vancouver, şehrin ortasındaki dünyaca ünlü okyanus kenarındaki Stanley Park boyunca gezinti yapabilme imkanı veya marinası, sanatçıların stüdyolarıyla Granville Adası'na ziyaret gerçekleştirme olanağıyla da öğrencilerin dikkatini çeken bir şehirdir.
EC Vancouver böylesine doğa harikası şehrin merkezinde öğrencilerine ferah bir ortam sağlayan büyük ve havadar derslikleriyle göze çarpan modern bir binada faaliyet göstermektedir. 1987 yılında kurulan EC Vancouver, tüm sosyal imkanlara da yürüme mesafesinde yer almaktadır. 500 kişilik kapasitesi ve en fazla 15 kişi olan sınıflarıyla dikkat çeken okulda öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almaları için uzman bir kadronun dışında pek çok da kaynak mevcuttur.
Teknolojik artılardan da faydalanan okulda Cambridge sınavı test merkezi de bulunmaktadır. Özellikle sınava hazırlık eğitimi alan öğrenciler için ideal bir ortam da sunan okulda TOEFL/TOEIC gibi sınavlara hazırlık kursları da verilmektedir. Bunun haricinde genel ve yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, üniversiteye hazırlık eğitimi ve bire bir dersler müfredata dahil diğer derslerdir. Şehrin merkezindeki okul öğrencilerine sunduğu sosyal aktiviteleri ve gezi programlarıyla da en çok tercih edilen dil okullarındandır.
Dil eğitimi için Kanada'ya gelen öğrencilerin en çok tercih ettikleri bu merkezi okul öğrencilerine okul lokasyonuna yakın yerlerdeki yurtlarda konaklama imkanıyla birlikte, aile yanında konaklama seçeneğini, otel konaklamasını ve öğrenci evlerinde konaklama seçeneğini de sunmaktadır. Özellikle uzun dönem için gelen öğrenciler ve iş adamları haricindeki birçok öğrenci yurtlarda veya aile yanında konaklamayı tercih etmektedirler. Daha sosyal bir hayatın kapılarını aralayan yurt dışı eğitimleri öğrenciler için ideal birer programlardır.
http://img.ecenglish.io/photophile/resized/800xauto/8064

  • EC Montreal

Okul kapasitesi: 290
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Ortak mutfak, kafeterya, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, kitaplık, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, modern sınıflar, interaktif tahtalar.
Kanada'nın en büyük şehirlerinden biri olan Montreal İngilizce ve Fransızca'nın konuşulduğu, resmi dili Fransızca olan Avrupa'nın zengin kültürünü yansıtan bir şehirdir. İki dilin birlikte konuşulduğu dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Montreal, eğlenceli ve samimi ortamıyla da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Cirque du Soleil gibi dünyaca ünlü bir sanat topluluğunu kendi yurdunda izleme fırsatını da öğrencilerine sunan Montreal, alışveriş ve eğlencenin de merkezidir. Oldukça gelişkin bir ulaşım sistemi olan şehirde ulaşım ağları yeraltından tüm şehri çevrelediğinden şehrin her noktasına çok rahat ulaşım sağlanmaktadır.
Şehrin merkezindeki EC Montreal öğrencilerine hem Fransızca hem de İngilizce eğitim alma fırsatı sunan bir dil okulu olmasıyla en çok tercih edilen okullardan biridir. Öğrencilerine şehrin merkez noktaki lokasyonunda modern ve ferah bir okulda eğitim veren EC Montreal, 290 kişilik öğrenci kapasitesiyle ve küçük gruplardan oluşan sınıflarıyla dil eğitimini olabildiğince bire bir tarazda yapma amacındadır. Öğrencilerin rahatı için her şeyi düşünen okul, ders dışındaki vakitler için de pek çok aktivite programı hazırlamakta ve geziler düzenleyerek öğrencilerin Kanada'yı yakından tanımasına da olanak vermektedir.
Okulda Fransızca eğitimi dışında İngilizce eğitimi adına önemli dil sınavlarına hazırlık kursları, genel ve yoğun İngilizce programları, iş İngilizcesi eğitimi de verilmektedir. iki dilde de oldukça kaliteli bir eğitim sunmaktadır.
Dil öğrenmek için en ideal merkezlerden biri olan Montreal'deki dil okulu öğrencilerine standart olarak aile yanında konaklama imkanı, yurt konaklaması, öğrenci evinde konaklama seçenekleri dışında bir de otelde konaklama seçeneği sunar. Öğrencilerin birçoğu aile yanında veya yurtta konaklamayı seçerken, özellikle kısa bir dönem için gelen iş adamları otellerde konaklamakta veya ev tutmaktadırlar.

 Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
EC Kanada Montreal Dil Okulu Hakkında

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Montreal eski bir Fransız sOmürge bOlgesi olan Quebec eyaletinde İngiliz ve Fransız kültürünün birleştiği doğal güzellikleri On planda olan Kanadanın en güzel şehirlerinden birisidir. Montreal St Lawrence GOlü üzerinde kurulmuş dünyanın en büyük iki dilli şehirlerinden birisi ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC'den yeni dil okulu şubesi

Aslı Eren
Aslı Eren

                Language Travel Magazine tarafından her sene düzenlenen Star Eğitim Odüllerindeki en Onemli kategori olan Yılın En iyi Zincir Okulu' Odülünün 2011 yılı sahibi zincirlerine bir yenisini ekledi. EC okulları 50 seneyi aşkın bir ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada'da Ingilizce
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın