Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

ec malta

Malta Dil Okulları

EC


ec malta
EC Malta
Okul kapasitesi: 750-830
Sınıf sayısı: 59
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Modern sınıflar, kablosuz internet erişimi, interaktif tahtalar, öğrenci dinlenme odası, bireysel çalışma alanı, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, toplantı salonu, kafeterya, teras ve bahçe.


Küçük ve keşfetmesi oldukça kolay olan Malta İngilizce öğrenmek adına gidilebilecek en sıcak ortama sahip ülkelerden biridir. Her yıl birçok öğrencinin dil eğitimi için seçtiği Malta yalnızca aydınlık ve güneşli değil, aynı zamanda doğal güzellikleri, tarihi mimari yapıları ve neolitik tapınaklarıyla da oldukça ilgi çekici bir yer olarak karşımıza çıkar. İster sahilde dinlenmek ve rahatlamak olsun , isterse tarihi ve doğal mekanları gezip görmek, keşfe çıkmak olsun Malta gidilebilecek en ilgi çekici ada ülkelerinden biridir.
EC Malta St. Julians, etrafında büyüleyici bir turizm tesisi bulunan küçük bir koyda yer almaktadır. Uluslararası ISO 9001 sertifikasına sahip olan EC Malta St. Julians, karşılıklı 2 modern binasında uzman eğitim kadrosuyla öğrencilere en iyi şekilde eğitim verme amacında olan bir okuldur. Okulda bulunan 59 adet klimalı ve teknolojik donanımlı sınıfın 12'si mini gruplar için tasarlanmış ve özel dersler için hazırlanmıştır.
Modern imkanlarıyla fark yaratan okulda genel İngilizceden, IELTS, Cambridge gibi önemli sınavlara hazırlık kurslarına, özel ders şeklinde yapılan kurslardan, 50 yaş ve üzerine yönelik İngilizce derslerine kadar oldukça geniş bir müfredat çerçevesi mevcuttur. Okul binalarının bulunduğu yerden birkaç dakikalık bir uzaklıkta olan spor salonu ve plajdan EC Malta St. Julians öğrencileri yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Restoran ve barları, alışveriş merkezleri, muhteşem plajıyla göz dolduran Malta'da konaklama diğer ülkelere nazaran biraz daha uygundur.
Okul dil eğitimi için kendilerini tercih eden öğrencilere aile yanında konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evi gibi klasik seçeneklerin yanı sıra 5 yıldızlı otellerde de konaklama seçeneğini sunmaktadır. Bu konaklama biçimi diğerlerine oranla daha pahalıya gelse de, diğer ülkelerden ziyade daha çok tercih edilebilir bir seçenektir. Ancak özellikle uzun dönem için gelen öğrencilerin tercihi genel itibariyle aile yanı konaklamadan veya yurt konaklamasından yana olmaktadır. Otel konaklamasını çoğunlukla iş İngilizcesi eğitimi gibi iş amaçlı ve kısa dönem için gelen iş adamları veya çalışanlar tercih etmektedirler.


Ec Dil Okulu Fotoğrafları


ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta ec malta ec malta
ec malta ec malta


Malta Dil Okulları Hakkında Yazılar
Sprachcaffe Malta Dil Okulu Hakkında

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Sprachcaffe Dil Okulu Maltanın St.Julians ve Gzira bOlegesinin tam ortasında eşsiz güzellikteki bir bOlgede yer almaktadır. Kendine has kampüs tarzındaki yerleşim bOlgesiyle kendinizi Roma ve antik çağ dOnemlerinde hissedebilirsiniz. Okulun kendi bünyesinde havuzu bulunmaktadır Oğrencilerin ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Maltada Dil Kursuna Gidenler İçin Malta Rehberi

Gözde Sınırgeçti
Gözde Sınırgeçti

Malta ülkesi, Gozo ve Comino adaları ile beraber, binlerce yıllık bir tarihe sahip olan adalar topluluğudur. Şehrin sokak ve caddeleri birbirlerini dik olarak kesen ve ızgara tipinde yapıldığından her an rüzgâr eser ve en sıcak havada bile esinti ve ferahlık hissedilen bir iklimi vardır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Malta Tanıtım Videoları


ClubClass Malta Tanıtım Videosu
ClubClass Malta Tanıtım Videosu
ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın