Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Ece Koçyiğit / Ingiltere / 06-2010

Üniversitede aldığım hazırlık eğitiminin ardından hem kendimi Olçmek hem de daha çok pratik yapmak amaçlı yurtdışına gitmeye karar verdim. Bu süreçte en Onemli karar hangi şirketle gideceğimdi. Ailemle birlikte ince eleyip sık dokuyup Karya Internationalı seçtik. Şirketle gOrüşmeler başladı, benle sağolsun Aslı Hanım ilgilendi. Biraz pimpirikli bi tip olduğum için nerdeyse her gün bunaltıyordum kendisini, o da inatla tüm güleryüzüyle yardımcı oluyordu. Oraya indiğimde ailemden bile Once Aslı Hanım aradı ve son bilgilendirmeleri yaptı. Ordayken de belirli aralıklarla gOrüşmeye devam ettik.

 

Aslı Hanım okulumu, ailemi Oyle bi ayarlamıştı ki hiçbir şikayetim olmadı, olamadı. Embassy CES de çalışanlarıyla,eğitmenleriyle nefis bi kadroya sahip.Gitmeden Once ben de her Türk gibi anlıyorum ama konuşamıyorum' diyodum, şimdi şakır şakır konuşuyorum valla Ozgüvenim yerine geldi Orada o kadar güzel günler geçirdim ki hala en ufak bi boşluğum olsa acaba İngiltereye mi gitsem diye düşünmüyor değilim. 

 

 

Bu süreçle ilgili aklımda kalan tek bi cümle var; o da iyi ki.' Siz de bi gidin, dOnün ne demek istedğimi anlıyacaksınız. 

Ece Koçyiğit

Embassy CES Cambridge


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın