Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Ece Taşkınçay / Amerika / 09-2013

Odtüde hazırlığı bitirdikten sonra İngilizcemi geliştirmek için bir dil okuluna gitmeye karar verdim.İnternette ve çevremde küçük bir araştırma yaptıktan sonra Ankarada bu işin yapan en iyi şirketin Karta İnternational olduğunu Oğrendim ve gOrüşmeye gittim.Oraya gittiğimde beni karşılayan kişi İlknur ablaydı ve iyi ki de Oyle olmuş.

Kafamda bir sürü vardı hangi ülke,hangi okul,hangi şehir,aile yanı mı yoksa yurtta kalmak mı? En sonunda  Amerika-Boston-Ec dil okulları-aile yanı olmasına onun Onerileriyle birlikte karar verdik.Amerika hatta Boston olmasının çok doğru bir karar olduğunu oraya gidince bir kez daha fark ettim.

Boston kesinlikle ileride yaşamak istediğim şehir.Dünyanın en iyi üniversitelerini barındıran,sosyal aktivitilerin olduğu ve aynı zamanda kaosun ve kalabalığın olmadığı mükemmel bir dünya şehri.Ve EC..Yine diyorum ki iyi orayı seçmişim.Hocalar,koordinatOrler,sosyal aktiviteler,Oğrenciler,okulun konumu( Bostonın her yerini gezmiş biri olarak okulun ordaki en güzel konuma sahip olduğunu sOyleyebilirim).

Kaldığım 2 ay günleri saydım her gün ama lütfen bitmesin diye..Yeni insanlarla,yeni kültürlerle,yeni yemeklerle tanışmak kadar güzel bir şey yok.Okulun yaptığı sosyal aktiviteler diğer milletlerden olan arkadaşlarımla tanışmam da çok büyük bir etken oldu.Dersler o kadar eğlenceli geçiyordu ki her gün derse gitmek için erkenden kalkmak bile beni çok mutlu ediyordu.İngilizcemde inanılmaz bir gelişme olduğuna eminim 2 ayda bile.

İngilizceyi anavatanında Oğrenmek gibisi olamaz.Aile yanında kalmak çok güzeldi ayrıca.Ailem benimle çok ilgiliydi onları gerçekten gerçek annem babammiş gibi hissettiğimi rahatlıkla sOyleyebilirim ve evde kalan diğer Oğrencilerle beraber çok sıcak bir atmosfer vardı evde de.2 ay inanilmaz maceranın ardından türkiyeye dOndüğümde çok pişman oldum niye 3 ay kalmadım yaz tatilimin tamamını orda geçirmedim diye.

DOnmenin üzerinden 1-2  geçmiş olmasına rağmen ordaki ailemle ve arkadaşlarımla konuşuyorum.Gerçekten inanılmaz,hayalleri süsleyen ve aynı zamanda ben niye orda değilim diyip insanı üzcek kadar güzel bir deneyim.Ve bu deneyimi yaşamamı sağlayan Karya İnternational ailesine ve Ozellikle İknur ablaya çok teşekkür ederim.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın