Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Elif Erçeltik / Italya / 06-2012

   Merhabalar ben Elif, bu yaz İtalyada Romada hayatım boyunca asla unutamayacağım bir tatil ve dil okulu deneyimi yaşadım. Oncelikle tatilimden Oncesinde ve sonrasında yardımları için Karya INTERNATIONALa teşekkür ediyorum. Gitmeden Once kafamda pek çok soru işaretleri vardı. Hiç bilmediğim bir ülkeye tek başıma gitmek benim için korkutucuydu ama danışmanım beni cesaretlendirdi ve her şeyimle çok yakından ilgilendi. Benim tüm tembelliklerime rağmen vize süreci çok sorunsuz geçti. Ben sadece benden istediği birkaç belgeyi topladım ve gerisine hiç karışmadım. Gitmeden Once kalacağım yer ve okulum da ayarlanmıştı.

Şehir olarak Floransa ve Roma seçeneklerim vardı ve ben Romayı seçtim. Gidince anladım ki iyi ki de Oyle yapmışım. Roma gerçekten yaşanılası bir başkent..İtalyaya gittiğimde de her şey yolunda gitti. Kaldığım yer beklediğimden de iyiydi. İtalyan Oğrencilerle kalmam dilimin gelişmesi açısından da çok faydalı oldu. Romada devam ettiğim okul Studio Italia ise Romanın merkezinde, ulaşımı çok rahat ve çok güzel bir okuldu. Oğretmenler Oğrencilerle fazlasıyla ilgiliydi. Dersler gramerden çok konuşma odaklıydı ve bu benim açımdan çok daha faydalı oldu açıkçası. İlk gittiğimde İtalyancam konuşma açısından çok sıkıntılıydı fakat geçirdiğim bir ayın sonunda kendimdeki gelişmeyi fark etmek çok tatmin ediciydi. İlk bir hafta alıştığım yerden ülkemden uzak olmanın sıkıntısını yaşasam da ilerleyen günlerde dOnmek istemedim. 

Hafta sonları okulum olmadığından şehir şehir gezme imkânı buldum ve bir sürü yeni insanla tanıştım. Beni iyi ki cesaretlendirmişsiniz! Fontana di Treviye de paramı attım umarım en kısa zamanda Romaya tekrar gideceğim

Tekrardan çok teşekkürler. Grazie mille!

ELİF ERÇELTİK 

Fotoğraflar

*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın