Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Elif Karaca / Ingiltere / 06-2013

Merhaba,

Ben Elif. İngiltere Bristoldan yazıyorum. Oncelikle danışmanıma çok teşekkür ediyorum Bristola ve EC Dil Okuluna gelmemde yardımcı olduğu için. Yurtdışına eğitime gitmeye karar verdiğim zaman tanıdık sayesinde Karyayla  tanıştım.İlk gOrüşmemizden sonra doğru adrese ve doğru insana geldiğimi anladım.Çünkü aklımda hep yurtdışı ile ilgili soru işaretleri vardı. Ta ki Karyayla tanışana kadar. Danışmanım aklımdaki tüm sorularımı bir anda sildi. Ve biz İngilterede şehir konusunda düşünmeye başladık.Birlikte İngilterede üç yer belirledik. Ve üç yerden biri olan Bristola gitmeye karar verdik.Vize başvurusu sırasında Danışmanımın doğru bilgilendirmesi sayesinde belgelerimi en kısa zamanda topladım.Vize başvurusu yaptık ve 3 hafta içinde vizemi aldım.

Bristol, Oğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir.Bristol küçük bir şehir fakat gelişmiş bir şehir. Oğrencilik adına aklınıza neler geliyorsa hepsini  barındıran bir şehir. Kafeleriyle, alışveriş merkezleriyle, tarihi yapısıyla, sinemalarıyla eşsiz bir yer. Bristolda Avon Nehri var ve canınız sıkıldığında kıyısında oturup dinlendiğinizi hissedeceksiniz.  Bristol da  büyük bir Quenn Square parkı var ki bu parkta dünyanın en ünlü fesivalleri düzenleniyor.Burası o kadar hareketli ki size yabancı olduğunuzu hatırlatacak hiçbirşey yok.Ben Bristolda aile yanında kalıyorum ve ailemden çok memnunum. Kaldığım ev okuluma 20 dakika uzaklıkta. 8 ay Bristolda olacağım ve  ailemi değiştirmeyi düşünmüyorum.

Dil eğitimi için EC Dil Okuluna gidiyorum .Danışmanım bana EC Dil Okulunu Onerdi ve ben iyi ki bu okula gidiyorum. Okul ortamı çok sıcak.Geldiğim ilk günden beri  çok güzel şeyler gOrdüm.Başta hocalarım çok sevecen ve çok güleryüzlü.Derslerim eğlenceli geçiyor.Derslerden sıkıldığım sOyleyemem çünkü vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorum.

Ben burda çok eğlenceli vakit geçiriyorum ve iyi ki Karya İnternational'la tanışmışım.Onun sayesinde doğru yerdeyim.

Eğer siz de benim gibi ilk kez yurtdışına eğitime gideceksiniz deneyimli bir kuruluşla gOrüşmenizi tavsiye ederim. 

Ve bu kuruluşun adı: KARYA İNTERNATİONAL  olmalı..

ELİF KARACA 

Fotoğraflar

*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın