Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Kanada Dil Okulları ELS ELS Logo

Avustralya Dil Okulları

ELS


ELS Avustralya
40 yıllık bir tecrübeye sahip olan ELS, dünyanın en iyi lokasyonlarında verdiği kaliteli eğitimi, partnerliği bulunan üniversitelere geçiş imkanıyla öğrencilerine farklı bir deneyim sunan bir dil okuludur. Üniversite kampüslerinde yer alan eğitim merkezleriyle dikkat çeken ELS, öğrencilerine tüm üniversite imkanlarından yararlanma olanağı da tanımaktadır. Böylece üniversite ortamına daha çok adapte olan öğrenciler, zorlanmadan lisans veya yüksek lisans eğitimlerini de tamamlayabilmektedirler.
Avustralya’nın iki kozmopolit şehrinde bulunan merkezleriyle dikkat çeken ELS, Avustralya’ya dil eğitimi almak için giden öğrencilerin öncelikli tercihi olmaktadır. Özellikle üniversite ve dil sınavları hazırlık eğitimleriyle öğrencilerine parlak bir gelecek sunan ELS, genel İngilizce eğitiminde de oldukça başarılı bir dil okuludur.
els sydney

ELS Sydney Dil Okulu

Okul kapasitesi: 300-360
Sınıf sayısı:24
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarları, öğrenci dinlenme salonları, kütüphane, ortak mutfak, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar, multimedya odası.
Sidney şehir merkezinde bulunan ELS Sidney Dil Okulu, Universal Engilsh College ile olan partnerliğiyle 30 yılı aşkın deneyime kendi eğitim kalitesini de katarak Sidney'in en önde gelen dil okullarından biri olmuştur.
Merkezdeki O' Connel Street üzerindeki okul muhteşem şehir manzarasıyla da öğrencilerine görsel bir şölen sunar. Şehirde bulunan imkanlara kısa bir yürüme mesafesinde bulunan okul yakınındaki otobüs durağı ve feribotlar sayesinde her yere kolay bir ulaşım olanağı sunmaktadır.
Okul dışı faaliyetler için oldukça avantajlı bir konumda bulunması okulu cazip yapan noktalardan biridir. Eğitimcilerin öğrenciler için düzenlediği geziler ve aktiviteler de dil eğitiminin yanı sıra kültürel bir yolculuğun kapılarını da açmaktadır.
Genel ve yoğun İngilizce eğitiminin yanı sıra, sınava ve üniversiteye hazırlık, akademik İngilizce programları, mesleki İngilizce eğitimi de okulun müfredatın da bulunan diğer branşlardır. Aynı zamanda Cambridge ESOL sınav merkezi de olan okul profesyonel kadrosu sayesinde öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir.
ELS Sidney Dil Okulu öğrencilerine üniversite eğitim danışmanlığı hizmetinin yanı sıra konaklama hizmeti de vermektedir. Bu bağlamda öğrencilerine aile yanında kalma imkanı sunan okul, aile yanında konaklamak istemeyen öğrencileri için de yurtta konaklama seçeneğini sunmaktadır.
els brisbane

ELS Brisbane Dil Okulu

Okul kapasitesi: 300-340
Sınıf sayısı:22
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kütüphane, kablosuz internet erişimi, ortak kullanım alanları, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, kafeterya, bireysel çalışma odası.


1961 yılından beri eğitim faaliyetlerini sürdüren ELS,  Brisbane'deki dil okuluyla şimdiye kadar binlerce öğrenciye yeni bir dünyanın kapılarını aralamıştır. İngilizce'nin korkulacak bir yanı olmadığını samimi eğitmenleriyle öğrencilerine aşılayan okul muhteşem manzarasıyla da ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.
Avustralya'nın Brisbane Irmağı kenarına kurulmuş bu şirin kentin kozmopolit yapısı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de eşsiz bir deneyimdir. Aynı zamanda Avustralya'nın en ünlü ticaret merkezlerinden biri olan şehir, göz alabildiğince uzanan banliyölerden oluşur.
Okul Brisbane'e 13 kilometrelik bir mesafede bulunan Gold Coast TAFE Enstitüsü'nün kampüsünde yer almaktadır. Bu modern kampüs öğrencilere hem Avustralyalı öğrencilerle daha iç içe bir ortam sunarken, hem de dil okulu öğrencilerine üniversite deneyimi de katacaktır.
Her 4 haftada bir açılan kurslarıyla sürekli bir devinim içinde olan okulda öğrencilere, farklı branşlarda eğitim verilmektedir. Genel ve yoğun İngilizce programlarının haricinde, üniversiteye ve dil sınavlarına hazırlık kursları da veren ELS Brisbane Dil Okulu ders dışında kalan zamanlarda ise öğrencilerine kültürel aktiviteler ve gezi programlarıyla da sosyal imkanlar tanımaktadır.
Üniversite eğitim danışmanlığının yanı sıra konaklama danışmanlığı hizmeti de bulunan okul, öğrencilerine okul yönetimi tarafından belirlenen ve denetlenen ailelerin yanında konaklama imkanı sağlamakta, aile yanında kalmak istemeyen öğrencilerine ise yurtlarda kalma olanağı tanımaktadır.


ELS Dil Okulu Fotoğrafları


ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada
ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada
ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada


Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
Kanada Dil Okulları ve Ozellikleri

Ayça Topal
Ayça Topal

KANADADA YAŞAMKanada; Kuzey Amerika kıtasında yer alır ve başkenti Ottowadır. Oldukça büyük bir ülke olan Kanadada 35 milyon kişi yaşamaktadır ve yaşam standartları oldukça yüksektir. Kanada yerleşim şekli olarak 7 bOlgeye ayrılır ve tahmin edilebileceği üzere nüfusun yoğun ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Kanada Montreal Dil Okulu Hakkında

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Montreal eski bir Fransız sOmürge bOlgesi olan Quebec eyaletinde İngiliz ve Fransız kültürünün birleştiği doğal güzellikleri On planda olan Kanadanın en güzel şehirlerinden birisidir. Montreal St Lawrence GOlü üzerinde kurulmuş dünyanın en büyük iki dilli şehirlerinden birisi ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada'da Ingilizce
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın