Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu
 Kanada Dil Okulları ELS

ELS LogoKanada Dil Okulları

ELS


40 yılı aşkın bir tecrübeyle öğrencilerine dil eğitimi veren ELS, yaşattığı kampoüs hayatı ile de adından sıkça söz ettiren sayılı dil okullarından biridir. Amerika başta olmak üzere pek çok lokasyonda şubeleri bulunan ELS, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biridir.
Kanada’da Toronto ve Vancouver’da eğitim faaliyetlerini sürdüren ELS, merkezi konumları ve kaliteli dil eğitimi imkanıyla öğrencilerine her zaman en iyiyi vermektedir. Profesyonel kadrosuyla dikkat çeken okul, Kanada’nın sayılı okulları arasında gösterilmektedir.

ELS Toronto

Okul kapasitesi: 250-300
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, paylaşımlı mutfak, kablosuz internet erişimi, klimalı sınıflar, video odası.
els kanadaDünyanın en sofistike şehirlerinden biri olan Toronto, Kanada'nın hem ticari hem de kültürel merkezi olma özelliğini de içinde barındırmaktadır. Dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri ilan edilen Toronto, aynı zamanda suç oranının da en düşük olduğu şehirdir. Yalnızca turistler açısından değil ülkeye eğitim almaya gelen öğrenciler için de ideal bir lokasyon olması, şehrin farklı kültürlere açık, kozmopolit bir yapıya sahip olmasını da sağlamıştır.
Amerika'nın en köklü dil okullarından biri olan ELS Dil Okulları'nın bir devamı olan ELS Kanada, Toronto'daki merkeziyle öğrencilerin kaliteli dil eğitimi almalarını sağlayan bir dil okuludur. Toronto'nun en popüler caddelerinden olan Victoria Street üzerinde yer alan okul, öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını sosyal aktivitelerle değerlendirebilmeleri için de oldukça ideal bir konumda bulunmaktadır.
Profesyonel eğitimcileriyle öğrencilerine hizmet veren ELS Toronto Dil Okulu, öğrencilerine genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları dışında, IELTS, TOEFL gibi sınavlara ve üniversiteye hazırlık müfredatı da okutmaktadır. Bunların yanı sıra mesleki İngilizce dersleri de veren okul aynı zamanda bir üniversite yerleştirme merkezidir. Ders sonraları öğrencileri için çeşitli aktivite ve gezi programları da düzenleyen okul, yalnızca dil eğitimi vermekle kalmayıp eğitim sürecini olabilidiğince eğlenceli ve bir o kadar da öğretici kılabilmek için elinden geleni yapar.
Dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencileri bünyesinde barındıran okul, konaklama konusunda da her zaman öğrencilerinin yanında olmuştur. Öğrencilerine Kanada'da yaşayan ve okulla anlaşması bulunan bir aileyle kalabilme imkanı sunan ELS Toronto, aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler için de yurt ve paylaşımlı öğrenci evinde konaklama opsiyonlarını sunmaktadır.

ELS Vancouver

Okul kapasitesi: 250-300
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, modern sınıflar, kablosuz internet erişimi, klimalı sınıflar, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya.
els kanadaVancouver Kanada'nın ikinci en büyük şehri olmanın yanı sıra, dünyanın en güvenilir şehirleri listesinde başlarda yer alan bir şehirdir. Kozmopolit yapısının dışında pek, sosyokültürel etkinlikleriyle de dikkatleri üzerinde toplayan bu şehir, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır.
ELS Vancouver Dil Okulu, şehrin en ünlü milli parkı olan Stanlet Parkı'na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerin sosyal aktivitelere daha rahat dahil olmasına da olanak sağlayan okul maksimum 15 kişiyle sınırlı olan sınıfları sayesinde de öğrencilerin konuşma ve dinleme pratiklerini de çok daha rahat geliştirmektedir. Deneyimli eğitimcileri ile her zaman öğrencilerinin hizmetinde olan ELS Vancouver, yaptığı seviye tespitinden sonra öğrencilere en uygun seviyede eğitim vermektedir. Genel ve yoğun İngilizce eğitimi, mesleki İngilizce dersleri, IELTS sınavı ve üniversiteye hazırlık programları gibi çeşitli branşlarda eğitim veren okul, ders dışı etkinlikleri ve gezi programlarıyla da öğrencilerine eğitim aldıkları lokasyonu, o bölgenin kültürünü ve tarihini de tanıtma amacındadır. Farklı kültürlere sahip pek çok öğrencinin bulunduğu ELS Vancouver Dil Okulu'nda öğrenciler birbirleriyle olan bire bir ilişkileri sayesinde de diğer kültürleri ve yaşam tarzlarını öğrenmektedirler. Bu sayede vizyonları daha da gelişen öğrenciler, daha kendilerine güvenli hareket etmektedirler.
Dil eğitimi için ELS Vancouver'ı seçen öğrenciler için farklı konaklama seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler okulun belirlediği ailelerin yanında konaklayabilecekleri gibi, öğrenci apartlarında da konaklama imkanına sahiptirler. Opsiyonlar arasında seçimi öğrenci kendisine göre yapmaktadır.


ELS Dil Okulu Fotoğrafları


ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada
ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada
ELS Kanada ELS Kanada ELS Kanada


Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
Kanada Dil Okulları ve Ozellikleri

Ayça Topal
Ayça Topal

KANADADA YAŞAMKanada; Kuzey Amerika kıtasında yer alır ve başkenti Ottowadır. Oldukça büyük bir ülke olan Kanadada 35 milyon kişi yaşamaktadır ve yaşam standartları oldukça yüksektir. Kanada yerleşim şekli olarak 7 bOlgeye ayrılır ve tahmin edilebileceği üzere nüfusun yoğun ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Kanada, Toronto Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

5 milyondan fazla nüfusu ile Kanadanın en büyük  şehri ve finans merkezi Toronto , UNESCO tarafından da  dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmiştir.Nüfusun yarısından fazlasını gOçmenlerin oluşturduğu şehir ,  çok farklı kültürleri birarada barındıran yapısıyla daha cazibeli ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın