Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Enver Karahasanoğlu / Amerika / 06-2012

Merhabalar;
 Oncelikle Amerikanın San Diego şehrinde olmama rağmen hala ilgi ve alakanızın devam etmesi beni gerçekten şaşırtmış durumda ve bundan da oldukça memnun kaldığımı sOyleyebilirim. 
 
Bu arada Amerikada hayat gayet güzel gidiyor. Açıkçası ilk başlarda biraz sıkıntılar olsa da alışınca ve Ozellikle yabancı arkadaşlar bulunca burayı sevmeye başladım. Ancak nedendir bilmiyorum Avustralya bana hala daha cazip geliyor. Ozellikle geçen sene Melbournede olduğum günleri hala unutamıyorum. Belki de benim ilk vizem ve ilk yurtdışı deneyimimin verdiği heyecandandır. Hatırlarsan o günlerde çok stres yapmıştım acaba vize alabilecek miyiz alamayacak mıyız diye ve sonunda da vizemi almıştık.Hey gidi günler… Tam bir rüya gibiydi… Ozellikle de SYDNEY.
 
 Şu andaki planım ise 3 ay sonra New Yorka gitmeye karar verdim. Bir de orda yaşam nasıl olduğunu gOrme fırsatı yakaladım. İnanıyorum ki orada da çok güzel bir hayat yaşayacağım. 

 Son olarak Once Avustralya sonra da Amerikadan vizesi için yardımlarınızdan daha çok, gerçek anlamda samimi, sıcak ve güler yüzlü tavırlarınızdan dolayı Ozellikle sana ve benimle ilgilenen çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim.
 
GOrüşmek üzere; 


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın