Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Erhan Büyüktopçu / GuneyAfrika / 03-2014

merhaba;
Oncelikle sunu solemek ıstıyorum Karya İnternatıonal ailesine ve Ozellikle Aysegul hanıma cok tesekkur ederek yazıma baslamak ıstıyorum.

Biz evli bir cıft olarak 6 aylık  Guney Afrıka Cape Town macerasına katıldık. Şunu soleyebilirim  gitmek istedıgımız ılk yer Avustralya idi. Fakat vize sıkıntılarından dolayı vazgecmiştik ve biraz umutlarımız da kırılmıstı aslında .Bir gun Aysegul hanım eşimle konusarak Guney Afrıkadan bahsetmıs ve hiç aklımızdan yoktan bırden kendımızı Cape Town da bulduk .Bızım ıcın inanılmaz bır tecrubeydı.Kesınlıkle herkesın gıdıp gormesı gereken bır yer oldugunu dusunuyorum hatta fırsatımızın oldugu ılk zaman tekrar gıdecegız:) Bunun yanında yapmak ıstedıgınız her turlu aktıvıteler mevcut ve fıyatları oldukca uygun yasamın da uygun oldugu gıbı...

Türk parasının değerli olduğu ve tüm aktivitelerin bulunup ucuz olduğu Cape Town tam bir cazibe ve turizm merkezi , Oyle ki Avrupadan ve dünyanın her yerinden bir çok turist burayı tercih ediyor.Burada kaldığınız süre içersinde bir çok doğal güzelliği gOrebilir ve deneyime sahip olabilrsiniz .

Fotoğraflarda gOreceğiniz üzere biz Beyaz büyük kOpekbalıklarıyla dalış ,Doğal Safari ve buna benzer heyecan dolu bir çok aktiviteyi yaptık.Ayrıca bulunduğumuz LAL okulunda bir çok arkadaşlıklar ve tecrübeler edindik.Farklı ülkelerden farklı bir çok insanın geldiği bu ülkeyi gOrmelisiniz .Kısaca anlatmak gerekirse Türk parasının karşılığı olarak yaklaşık 200 tl ye 1300 km gidip dünyaca ünlü bir yer olan ve belgesel çekimlerinin yapıldığı Kalahari çOlünde safari yapma imkanına sahip olabilirsiniz.KOpekbalığı dalışı ve helikopter turu gibi bir çok aktivite de çok uygun ve heyecanlı.

Ayrıca son olarak şunu sOylemek istiyorum.Bende her yurtdışına çıkacak bir insan gibi yoğun araştırma yaptım ve Karya'yı tercih ettim.Gerek orda bulunmamda ,vize işlemlerimde ,yer ve konaklamamda ve daha sonraki bütün işlemlerimde Karya ve Ayşegül Hanım hep yanımızda oldular.Buradan Ayşegül Hanıma tekrar teşekkür ediyorum ve samimi bir şekilde herkese Karya'yı ve Afrika deneyimini tavsiye ediyorum...

Fotoğraflar
*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın