Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00 İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

malta dil okulları ese ese

Malta Dil Okulları

ESEESE Malta
Okul kapasitesi: 300-375
Sınıf sayısı: 25
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kafeterya, veranda, teras, kitapçı, kütüphane, TV/Video salonu, öğrenci dinlenme salonları, internet cafe, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar.


Uzun adıyla European School of English (ESE) Malta Dil Okulu, turistik bir cennet olarak da nitelendirilen St. Julians'da yer alan bir dil okuludur. 1996 yılından beri faaliyette olan okul toplamda 4 ayrı okul binasına sahiptir. Ana binası St. Julians, Paceville'de bulunan ESE Dil Okulu'nun sınıfları ve merkezi de burada bulunmaktadır. Öğrencilerine modern olanaklar çerçevesinde eğitim veren dil okulu sahip olduğu internet cafesi, kafeteryası, çatı terası ve kitapçısıyla da ders dışında da öğrencilerinin hizmetindedir.
Profesyonel bir eğitim kadrosuyla çalışan ve Malta'nın en çok tercih edilen dil okulları arasında gösterilen ESE Dil Okulu, ders dışında öğrencileri için düzenlediği aktivitelerle de ilgi çekici bir okuldur. Bulunduğu konum itibariyle şehrin gözde mekanlarına, alışveriş merkezlerine ve restoranalarına yürüme mesafesinde olan okul, St Julians'ın ünlü kumsalına da oldukça yakın bir lokasyonda yer almaktadır.
Öğrencilere genel ve yoğun İngilizce eğitimi, akademik İngilizce, sınava ve üniversiteye hazırlık programları ve mesleki İngilizce gibi çeşitli branşlarda programlar hazırlayan ESE Dil Okulu, aynı zamanda FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisation) ve ALTO ( Association of Language Travel Organisation) üyesidir. Bunun yanı sıra Trinity College London'ın TESOL Teacher Training Centre programını da uygulayan Malta'daki tek sertifikalı dil okulu olma özelliğini de taşımaktadır.
Öğrencilerine konaklama konusunda da yardımcı olan okul öncelikle aile yanında konaklama seçeneğini tavsiye etmektedir. Malta'da yaşayan bir ailenin yanında kalan öğrenciler bu şekilde günlük pratiğin haricinde, Malta kültürünü de çok daha yakından tanıyabileceklerdir. Bu seçeneğin dışında öğrencilerine farklı yurt alternatifleri de sunan okul, öğrenci apartlarında konaklama seçeneğini de öğrencilerine önermektedirler.

 

ESE Dil Okulu Fotoğrafları


Konaklama - ESE BelmondeKonaklama - ESE Central Apartments
Konaklama - ESE Land Ends Apartments


Konaklama - ESE Residence
Konaklama - Salini Resort

Konaklama - ESE TamariskMalta Dil Okulları Hakkında Yazılar
Malta ve İzlenimlerim

Aslı Eren
Aslı Eren

2010 yılı Nisan Ayında sizler için Malta daydım! Maltada yaklaşık 10 gün kaldığım için,sanırım gOrmediğim hiçbiryeri kalmadı; bu süre içerisinde Maltada gOrdüğüm her yeni şey beni daha çok şaşırttı ve bu sevimli adayı daha çok sevmemi sağladı... Oncelikle Malta ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Sprachcaffe Malta Dil Okulu Hakkında

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Sprachcaffe Dil Okulu Maltanın St.Julians ve Gzira bOlegesinin tam ortasında eşsiz güzellikteki bir bOlgede yer almaktadır. Kendine has kampüs tarzındaki yerleşim bOlgesiyle kendinizi Roma ve antik çağ dOnemlerinde hissedebilirsiniz. Okulun kendi bünyesinde havuzu bulunmaktadır Oğrencilerin ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Malta Tanıtım Videoları


Yurtdışı Eğitimde Konaklama Seçenekleri Nelerdir? Yurtdışı Eğitimde Konaklama Seçenekleri Nelerdir?
ESE Malta Dil Okulları Tanıtımı ESE Malta Dil Okulları Tanıtımı
Chamber College Malta Dil Okulu Chamber College Malta Dil Okulu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın