Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

italya dil okulları

aeEuro Centres İtalya Dil Okulları

2014 Fiyatları

FLORANSA
Dante, Medici Ailesi, Michelangelo ve Brunelleschi’ye ev sahipliği yapmıştır. Floransa kendini Avrupa kültürünün doğduğu yer olarak addeder. Çok sayıda Rönesans sarayı, Ponte Vecchio, dünyaca ünlü galeriler ve müzeler, cadde üzerinde sayısız kafe ve bar, pazarlar ve yerli esnafın atölyeleri. Roma, Milano, Venedik ve diğer şehirlerle mükemmel bağlantılar.

OKUL
Okul, 16’ıncı yüzyıldan kalma bir Rönesans sarayındadır ve Ponte Vecchio yakınında, eski şehir merkezinin ortasındadır. Tarihi okul binasında 11 adet sınıf, tam donanımlı Öğrenme Merkezi, WiFi, konferans salonu, öğrenci salonu ve büyük, güneş alan bir teras vardır.

KONAKLAMA
Evde konaklama
Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır.

 Otel
Ayrıca size otel veya misafirhanede kalacak yer ayarlamaktan da mutluluk duyuyoruz. Eurocentres öğrencilerine cazip fiyatlar sunan iyi konuma sahip iki, üç ya da dört yıldızlı otellerle çalışıyoruz.

 Öğrenci evi

Öğrenci evinde önemli olan, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler arasındaki ilişkidir ve kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte vakit geçireceksiniz.Italya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Italya'da Moda Eğitimi

Aslı Eren
Aslı Eren

Italya'da EğitimGünümüz çağında insanların kişisel ihtiyaçları haricinde farklı alanlara olan yOnelimler artış gOstermektedir. Bu yOnemlimler arasında yaşam alanı ve hayat kalitesini maksimumda yaşayabilme adına daha güzel yaşam alanlarında, daha kaliteli bir hayat sürmek bu ...

Devamını Okumak için Tıklayın
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın