Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

rusya dil okulları - eurocentres

Eurocentres Dil Okulu - Rusya 2014 Fiyatları


Eurocentres 50 yıldan uzun bir süredir dünyanın dört bir yanında bulunan merkezlerinde farklı milliyetlerden öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Hem deneyimli öğretmen kadrosu hem de ülkeye yönelik sosyal kültürel programlar ile öğrencileri en iyi şekilde ağırlamaktadır. Okulun dil eğitimindeki hedefi öğrencilerin sadece kağıt üzerinde değil konuşma olarak da Rusçayı en iyi şekilde öğrenebilmelidir. Rusya’da iki farklı şehirde merkezi bulunan Eurocenter ile ilgili aşağıda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

MOSKOVA

Moskova Rusya’nın en büyük şehridir. Çeşitli restoranları, dünya mutfağından lezzetleri, büyük müzik, konser ve aktiviteleri ile Rusya’nın en canlı ve en haraketli şehridir. Eurocenter Moskova’da partner okulu olan Liden and Denz bünyesinde eğitim vermektedir. Okul şehrin merkezinde bulunmaktadır ve şehrin heryerin kolaylıkla ulaşabileceğini tren istasyonu okula sadece 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.
Okul hafta içi hergün 10.00 ile 19.00 arasında açıktır. Dersler haftaiçi işlenir ve haftasonu çeşitli aktivite programları ile öğrencilerin dil bilgilerini pratik edebilmeleri sağlanır. Eurocenter, Rusçayı öğrenebileceğiniz en doğru yerlerin biridir!

ST. PETERSBURG

Rusya’nın kuzeybatısında bulunan St Petersburg ülkenin Moskova’dan sonra ikinci en büyük şehridir. Euro center St Petersburg’ta partner Okulu olan Liden & Denz bünyesinde 4 katlı 19. yüzyıla iat bi binada eğitim vermektedir. Okul binası şehrin merkezinde, metro istasyonu, cafeler, alışveriş merkezleri ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Rusya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Rusya dil okulları ve yurtdışı eğitim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Rusya dil okulları Rusca Oğrenmek isteyen Oğrencilerin tercih ettiği lokayondur. St. Petersburg ve Moscow şehirlerinde dil okullarını bulabilirsiniz. Yaşam maaliyeti diğer ülkelere oranla daha yüksek olsa da Rusça Oğrenmek için seçilebilecek tek ülkedir.  Rusyada dil okulları ...

Devamını Okumak için Tıklayın
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın