Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


FLORENCE INSTITUTE OF DESIGN INTERNATIONAL


Floransa Enstitüsü, lisansüstü ve akademik düzeyde eğitim veren uluslararası İtalyan tasarım okuludur. Enstitümüz, Grafik Dizayn, İçmimarlık ve Mimarlık gibi geniş bir yelpazeye sahip olup, başta Avrupa olmak üzere, dünyanın her yerinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Uluslararası bir kuruluş olduğundan, eğitim dili İngilizcedir. Kadromuz, kullandığı dinamik eğitim metotları, interaktif öğrenmeyi destekleyici ve motivasyonu her zaman üst düzeyde tutacak kurs materyalleri ile ünlüdür.

İtalya’nın merkezinde, Floransa’da yer alan okulumuz, muhteşem İtalyan tasarımı ile çevrelenmiş olduğundan eğitim için idealdir. Özel bir İtalyan enstitüsü olarak, profesyonel kadromuz, mükemmel kaynaklarımız ve bireysel öğretim tekniklerimiz ile dört dörtlük bir eğitim sunuyoruz. Bilgili kadromuz, ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurarak, akademik ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacaktır. Enstitümüzün temel felsefesi kaliteli ve en yüksek düzeyde eğitim ve öğretim sağlamaktır.

Floransa Enstitüsü, gelenekseli teori ve teknoloji ile birleştirerek, modern teknolojinin getirdiği İtalyan hayalperestliği ile harmanlanmış temel İtalyan tasarımını ve yaratım sürecini, öğretmeyi amaçlar. En yeni yazılım programları kullanılarak, zorlu görevlerin yaratıcı düşünce ile başarılı bir şekilde nasıl üstesinden gelinebileceği öğretilir. İtalyanca dersler de, öğrencilerin eğitiminin bir parçasıdır.
Programlar:
Grafik Tasarımı-1 yıllık diploma ve master
İç Tasarım-1 yıllık diploma ve master
Mobilya-1 yıllık diploma ve master
Mimarlık-1 yıllık diploma ve master

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın