Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

Fls Amerika Dil Okulları Fls Logo

Amerika Dil Okulları

FLS


FLS Amerika
Kurulduğu 1986 tarihinden itibaren Amerika’nın kaliteli dil okullarından biri olan FLS, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencileriyle ve profesyonel eğitmen ekibiyle en çok tercih edilen dil okullarından biridir.
Amerika’nın farklı lokasyonlarında bulunan FLS okulları merkezi konumlarıyla da öğrencilerine hem her yere kolay ulaşım imkanı sağlamakta hem de dil eğitminin yanı sıra sosyal faaliyetlere olanak sağlamaktadır.
Boston Commons’ta bulunan okul merkezi, Amerika’nın uluslararası öğrenci üssü olarak da nitelendirilen ve şehrin tam göbeğinde bulunan bir merkezdir. Yine aynı şekilde Pensilvanya’da ve Lock Haven Üniversitesinde bulunan merkezleriyle de dikkat çeken okul, Las Vegas şubesiyle de genç ve dinamik bir eğitim tecrübesini öğrencilerinin önüne sermektedir. Los nAngeles gibi dünyanın en ünlü film stüdyolarının ve setlerinin bulunduğu rüya şehirde de merkezi bulunan okul öğrencilerin en çok tercih ettiği okullar arasında yer almaktadır.

  • FLS Boston Commons

fls amerika dil okullarıŞehrin en popüler yerlerinden biri olan Boston Commons’un tam karşısında, Boston şehrinin tam merkezinde yer alan okul binası, Boston’un en lüks semtlerinden olarak nitelendirilen Beacon Hill’e de birkaç dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Amerika’nın tarihi şehri Boston’da, merkezi konumu ve modern imkanlarıyla dikkat çeken okul, teknolojik olanakların sağladığı kolaylıklardan da yararlanarak öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmaktadır.
Programlarına 16 yaştan küçük öğrencileri kabul etmeyen FLS, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Öğrencilerine ders dışı aktivite ve gezi seçenekleri de sunan okulda, genel ve yoğun İngilizce programları, uzun dönem akademik İngilizce eğitimi, TOEFL hazırlık kursları gibi genel ders müfredatlarının dışında; Boston Keşif Kampı ve Yaz Kampı, Hip-Hop Dans Kampı, GMAT ve SAT hazırlık kursları da verilmektedir.
Öğrenciler Boston Commons merkezinde eğitim almak istedikleri takdirde FLS kendileri için aile yanında konaklama opsiyonuyla birlikte, anlaşmalı olduğu yurtlarda konaklama imkanını da öğrencilerine sunmaktadır.

  • FLS Las Vegas Institute

fls las vegas amerika dil okuluDünyanın gece hayatı ve casinolarıyla ünlü şehri Las Vegas, dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu FLS opsiyonuyla da adından söz ettiren bir şehirdir.
Las Vegas Strip’ten birkaç mil uzaklıkta yer alan FLS Las Vegas, yakın zamandas restore edilen merkezinde eğitim vermektedir. Okulda bilgisayar odası, öğrenci dinlenme salonu ve kütüphane gibi alanların dışında bir de ortak mutfak bulunmakta ve okul teknolojik imkanlardan yararlanarak öğrencilerine en iyi şekilde eğitim vermektedir. Ders dışı gezi opsiyonlarıyla da dikkat çeken okul, öğrencilerine Büyük Kanyon’u görme fırsatı da sunmaktadır.
Okulda genel ve yoğun İngilizce dersleri, akademik İngilizce programları ve TOEFL hazırlık kursları bulunmakta, bunların yanı sıra fotoğrafçılık kampı da öğrencilere sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Ayrıca FLS Las Vegas’ta üniversite yerleştirme programlarıyla öğrenciler lisans eğitimi almak üzere foundation programları da alabilmektedir. Akademik İngilizce eğitimi gören öğrenciler istedikleri takdirde bölgede bulunan ve okulla anlaşması olan kolejlerde veya üniversitelerde eğitimlerine devam edebilmektedirler.
Las Vegas FLS öğrencileri okulun kendileri için belirlemiş olduğu ailelerle birlikte konaklarlar. Okulun yurt veya apart opsiyonu bulunmadığından öğrencilerin tek seçeneği aile yanında konaklamadır. Aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler genellikle ya otellerde ya da daha uygun fiyatlı hostellerde kalmaktadırlar.

  • FLS Los Angeles

Los Angeles merkezinin oldukça yakınında bulunan ve San Gabriel Dağları’nın eteklerinde bulunan Citrus College merkezi, FLS’in üniversite kampüsü içerisindeki okullarından biridir. 1915 yılında kurulan okul California bölgesinin de en köklü okullarından biridir aynı zamanda. 14 bin kapasiteli okulda faaliyet gösteren FLS, öğrencilerine kampüs deneyimi yaşatmasıyla da fark yaratan dil okullarından biridir.
Okulda genel ve yoğun İngilizce eğitimi, TOEFLS sınavı hazırlık kursları, akadsemik amaçlı İngilizce dersleri verilmektedir. Aynı zamanda sertifika ve diploma programlarına da sahip olan okuldan California State University ve University of California’ya geçiş ihtimali de mümkündür. Okulun en çok tercih edilen programları mühendisli, biyoloji, sosyal bilimler gibi bölümlerdir.
Citrus College öğrencileri gibi FLS öğrencileri de öğrenci apartlarında kalabildikleri gibi aile yanında konaklama opsiyonuna da sahiptirler.

  • FLS Tennessee Tech University

fls tennessee universityU.S. News & World Report’un en iyi devlet okulları kategorisinde derecelendirilen Tenessee Tech University yükseklisans için Güneybatı’nın en iyi okullarından biridir. TTU Cookville’de bulunan lokasyonu, sakin ve samimi ortamıyla uluslararası öğrencilerin en rahat ettikleri bir bölgededir.
Yeşil kampüsü ve birden fazla aktivite olanağıyla göz dolduran okulda FLS, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları, TOEFL hazırlık, tatilde ingilizce, macera kampı gibi pek çok İngilizce programının yanı sıra, öğrencilerine diploma ve sertifika programları da sunmaktadır.
Öğrenciler okulda bulunan yurtlarda konaklama olanağıyla birlikte aile yanında kalma opsiyonuna da sahiptirler.

 

FLS Dil Okulu Fotoğrafları


FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları FLS Amerika Dil Okulları
       


Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Amerikada Dil Kursu Fiyatları

İlknur Bulat
İlknur Bulat

ülkenin her bOlgesinde eşitlik gOstermektedir.  Yaşam maaliyetleri ve konaklama seçenekleri bOlgelere gOre farklılaşır. Amerika nın en popüler şehirleri dışında küçük şehirlerinde de eğitimler verilmektedir. Universite kampuslerinde dil eğitimi almak oldukça populerdir. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Amerikada Lisans Eğitimi

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Amerika da Dil eğitiminizi tamamladınız ve üniversite seviyesinde eğitim alacak düzeye geldiğiniz. Sıra sizleri Amerika gibi dünya'nın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan bir lokasyonda en prestijli ve gelecek kariyer planınızı en olumlu yOnde etkileyecek kararı almanızda. Amerika ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


EC New York Dil Okulu Tanıtım Videosu
EC New York Dil Okulu Tanıtım Videosu
EC New York Tanıtım Klibi
EC New York Tanıtım Klibi
Amerika vize prosedürü hakkında genel bilgi
Amerika vize prosedürü hakkında genel bilgi
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın