Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Fransa Aile Birleşim Vizesi


Fransa’da yaşayan Fransız vatandaşı olan eşinizin yanına yerleşmek, sonrasında Fransa da oturum ve vatandaşlık hakkı elde edebilmek için Fransa Aile Birleşimi vizesi için başvuruda bulunmanız gerekecektir. Fransa aile birleşimi vizesine başvurmadan önce öncelikle Fransız vatandaşı eşinizle evliliğinizi Ankara Fransa Büyükelçiliğine veya İstanbul Fransa Konsolosluğuna tanıtmanız ve Fransız evlilik cüzdanı sahibi olmanız gerekmektedir.  Fransa’ya yerleşmek isteyen AB ve Avrupa Ekonomik Alanı üyesi ülkelerin vatandaşları dışındaki tüm yabancılar eşleri Fransız vatandaşı ise ve aile birleşimi yoluyla Fransa ya yerleşmek istiyorlarsa Fransa aile birleşimi vizesine başvurmaları gerekmektedir. Fransa aile birleşimi için D tipi uzun süreli ulusal vize başvurunuzu eksiksiz ve tek seferde gerçekleştirebilmeniz için gerekli danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. Vize başvuruları için ciddi ve önemli bir ön hazırlık gerekmektedir.


Fransa'daki eşin yanına gidecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından, Fransa aile birleşimi  vizesi başvurusunda bulunurken Fransa Büyükelçiliğine VFS Global aracılığıyla Fransa aile birleşimi vizesi için gerekli belgeler sunulmalıdır. Sunulacak olan evraklarınızın elçiliğin uygun gördüğü kriterlerde, hatasız ve eksiksiz hazırlanması için sizlere destek vermekteyiz. Vize başvurusu sırasında birçok başvurunun yanlış veya eksik evrak hazırlamaktan dolayı kabul edilmediğini veya red cevabı ile sonuçlandığını görmekteyiz. Konsolosluklar sık sık vize işlemleri ile ilgili prosedürlerini değiştirmekle birlikte yeni uygulamalar getirmektedir. Bu durumları yakından takip edip vize başvuru sürecinizi sorunsuz geçirmenizi sağlamaktayız.


Fransız vatandaşlarıyla evli olan Türk vatandaşları ve Türkiye de ikameti bulunan Fransız vatandaşlarıyla evli olan yabancı ülke vatandaşlarının Fransa’ya yerleşip eşleri ile yaşayabilmelerine imkan sağlayan Fransa aile birleşimi vizesi danışmanlığı yapmaktayız. Aile birleşimi vize sonucu başvurunuz elçiliğe ulaştıktan 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Değerlendirme süreci evliliğinizin Türkiye de ya da Fransada gerçekleşmesi, aile birleşimi yapmak isteyen T.C vatandaşının Fransada bir dönem kaçak yaşaması, Fransız vatandaşı ile aile birleşimi yapmak isteyen kişinin Türk vatandaşı olmaması durumlarında farklılık gösterebilir.


Vize dosyanızın hazırlaması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi, Doldurulması gereken başvuru formlarının eksiksiz doldurulması, şahsi başvuru gerektiren ülkeler ve başvuru türleri  için vize randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi işlemlerini 25 yıllık Karya International vize tecrübesi ve güvencesiyle sağlamaktayız.


Bize Ulaşmak İçin Tıklayın
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın