Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

kanada dil okulları global village global village logo

Kanada Dil Okulları

Global Village


Malta ve Kanada gibi İngilizce’nin resmi dil olarak konuşulduğu ülkelerde bulunan Global Village, öğrencilerine kaliteli dil eğitimi vermeyi kendisine amaç edinmiş bir dil okulu olarak karşımıza çıkmaktadır.Kurulduğu günden itibaren binlerce öğrenciye hizmet vermiş okul, Kanada’da bulunan iki şubesiyle eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.
http://www.gvenglish.com/schools/canada/toronto/image.php?image=photogalleries%2Ftoronto%2Flocation%2FiStock_000010178633Medium.jpg&destinationWidth=800&destinationHeight=565&keepRatio=1

  • Global Village Toronto

Okul kapasitesi: 350-400
Sınıf sayısı: 27
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: 3 adet öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, laptop laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, 2 buzdolabı, atıştırmalık yiyeceklerin bulunduğu bir otomat, 24 adet mikrodalga fırın ile öğrencilerin kullanımına açık bir ortak mutfak
Kanada’nın en büyük metropolü olarak da bilinen ve dünyanın yaşanılabilir en iyi 3 şehrinden biri olarak gösterilen Toronto, sahip olduğu kozmopolit yapıyla da uluslararası öğrenciler için ideal bir eğitim merkezidir. Birçok üniversite ve dil okulunu da bünyesinde barındıran Toronto, öğrencilere hem sosyal açıdan hem de eğitim olanakları dolayısıyla büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Global Village Toronto, 35 yıllık tecrübesiyle Kanada’nın en köklü dil okullarından biridir. En az 9 yıllık tecrübeye sahip eğitimci kadrosu ise öğrencilerin her türlü sorularına yanıt bulmak için gece gündüz çalışmaktadırlar. Uluslararası öğrencilere hedeflerine ulaşma konusunda son derece yardımcı olan okul, öğrencilerine gösterdiği ilgiyle eğitime olan tutkusunu kanıtlamaktadır.
Toronto’nun en ünlü bölgesi Yorkville’de yer alan GV Toronto, yenilenen okul binasıyla Royal Ontario Müzesi ve dünya çapında bir prestije sahip olan Toronto Üniversitesi karşısında bulunmaktadır. Kanada’nın en iyi mağazalarına, restorant ve cafelerine birkaç adımlık mesafede bulunan okul, merkezi konumuyla öğrencilerine de kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.
GV Toronto dil eğitimi için kendisini seçen öğrencilerine, genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, IELTS, FCE, CAE ve CPE sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir. Ayrıca akademik ve iş amaçlı İngilizce eğitimi de veren okul, birçok branşta Kanada’nın sayılı dil okulları arasında yer almaktadır.
18 yaş ve üzeri öğrencilerine aile yanında konaklama opsiyonu sunan okul, ayrıca yurtta ve otellerde konaklama imkanını da öğrencilerine tanımaktadır. Aile yanında kalma opsiyonu yerine öğrenciler, paylaşımlı öğrenci evlerinde veya yurtlarda da konaklayabilmektedirler.
GV Vancouver

  • Global Village Vancouver

Okul kapasitesi: 550-600
Sınıf sayısı: 40
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: İki kampüs, bilgisayar laboratuvarı ve kablosuz internet erişimi, teras bahçesi, kampüs içerisinde eğitim
1989 yılından beri Yaletown üzerindeki binasında eğitim faaliyetlerini sürdüren GV Vancouver, Kanada’nın en büyük ve en ilerici dil okullarından biri haline gelmiş bir okuldur. Ana kampüse oldukça yakın bir konumda yer alan Robson Street üzerindeki ikinci kampüsüyle de öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sunan okul, iki kampüsünü de aktif olarak kullanmaktadır.Sosyal imkanlara da oldukça yakın olan kampüsler, öğrenciler faal bir eğitim dönemi geçirmelerini de sağlamaktadır.
Programlarına 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul eden Global Village, Vancouver’da bulunan şubelerinde genel ve yoğun İngilizce, IELTS, FCE, CAE ve CPE sınavları için de hazırlık kursları düzenlemektedir. İş ve akademik amaçlı İngilizce eğitimi de veren okulda, haftalık ders saati yaklaşık olarak 20 saat olarak yapılmaktadır.
Öğrencilerine ders dışında da birçok aktivite imkanı sunan okul, konaklama konusunda da öğrencilere son derece ilgili davranmakta ve öğrencilerin konakladıkları yerler ya okula yürüme mesafesi yakınlığında ya da toplu taşıma araçlarıyla oldukça kolay ulaşım mesafesindedir.
Öğrencilerine aile yanında konaklama imkanı sunan okul, yurtta konaklama imkanı, otel konaklaması ve paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama imkanlarını da sunmaktadır.

Kanada Fotoğrafları


Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik
Kanada Turistik Kanada Turistik Kanada Turistik


Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
EC'den yeni dil okulu şubesi

Aslı Eren
Aslı Eren

                Language Travel Magazine tarafından her sene düzenlenen Star Eğitim Odüllerindeki en Onemli kategori olan Yılın En iyi Zincir Okulu' Odülünün 2011 yılı sahibi zincirlerine bir yenisini ekledi. EC okulları 50 seneyi aşkın bir ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Kanada, Montreal Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Kanadanın en büyük 2. Şehri olan Montreal  , İngiliz ve Fransız kültürünü aynı anda içinde barındırmasıyla dünyanın en cazibeli şehirlerinden biri haline gelmiştir.Sokakların  tamamen Avrupa şehirlerinin dokusunu taşıdığı şehirde ; hem Fransızca hemde İngilizce ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın