Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

2015 Fiyatları

International Community School (Skola)

İngiltere Yaz Okulu - Londra


Londra’nın tam merkezinde, kentin en güzel parkları olan Regent’s Park ve Hyde Park’ın içindeki özel kampüslerde sunulan, 3 yaşa kadar küçük çocuklarımızın bile eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri, çeşitli aktivite, proje ve oyunlarla keyifli vakit geçirebilecekleri bir programdır.

ICS, sadece yaz döneminde değil, yıl boyu “Uluslararası İlkokul” statüsünde bulunan bir kurum olması nedeniyle, sadece bu yaş grubu öğrencilere özel bir mimariye sahip, her detayı bu yaş grubu öğrencilerimizin güvenliği ve konforu için dizayn edilmiş bir okuldur.

Merkezler: • Regent’s Park ( 3 - 10 Yaş ) • Hyde Park (11 - 17 Yaş )
Haftalık Ders: 23 Saat
Ders Saatleri: 09.00 - 15.00


Öğrenciler, Genel İngilizce’nin yanısıra, Sanat, Drama, Bilim ve Matematik alanlarında da İngilizce beceriler geliştirebilmektedirler. Öğleden sonra, spor ve kondisyon çalışmaları yapılmakta, her hafta belli bir proje yürütülmekte, “Discover London” gezileri düzenlenmektedir. Öğle yemekleri, program dahilinde, okulda sunulmakta, çocukların sağlıklı beslenmesine özen gösterilen, sağlıklı
menüler hazırlanmaktadır.

Merkezler: • Regent’s Park ( 3 - 10 Yaş ) • Hyde Park (11 - 17 Yaş ) • Baker Street School (Ebeveynler)
Haftalık Ders: 23 Saat
Ders Saatleri: 09.00 - 15.00
3-17 yaş aralığında çocuğu olan ve Regent’s Park veya Hyde Park okulunda eğitim alan ebeveynler, çocuklarının okuluna çok kısa mesafede bulunan Baker Street okulunda İngilizce eğitimi alabilirler. Çocukların dersleri 09.00’da başlarken, ebeveynlerin dersleri saat 10.00’da başlamaktadır. Ders bitiş saatleri de çocuklarının teslim alınabilmesi için özel olarak organize edilmektedir. Eğitim almayı tercih etmeyen ebeveynler, Londra’da bizim desteğimiz ile kendi istedikleri şekilde konaklama organize edebilirler. Çocuklarının okula ulaşımları için okulun özel servisi kullanılabileceği gibi; aileler kendi ulaşımlarını kendileri de organize edebilmektedir. Aile Kampı programına katılan çocuk ve ebeveynler için özenle seçilmiş İngiliz Ailelerin Yanında Konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aileler Londra 2. Ve 3. Bölgede (okula ortalama 30-40 dak mesafede) bulunmakta olup, kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadırlar.

 

ics aktivite


 

 

 

 

 

 

 


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın