Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Fransa Dİl Okulları IH IH Logo

Fransa Dil Okulları

IHInternational House Fransa
Okul kapasitesi: 100-200
Sınıf sayısı: 13
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Resepsiyon, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, teras, bahçe.


Akdeniz sahilinde yer alan Nice, Fransa'nın beşinci büyük şehri olmanın yanı sıra tarihi yapılarıyla da ziyaretçilerini her zaman büyüleyen bir şehir olmuştur. Marsilya ve Cenevre arasında bulunan şehir Akdeniz ikliminin hakim olduğu ılıman bir havaya sahiptir. Bu nedenle yaz kış bir çok turisti ağırlayan Nice, aynı zamanda öğrenciler için de sosyal imkanları ve görülmeye değer yerleri açısından da oldukça ideal bir eğitim ortamıdır.
Şehir merkezinde, sahilin ve Old Nice'in oldukça yakınında yer alan International House Nice Dil Okulu, 1984 yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. EAQUALS akreditasyonuna sahip olan okul klimalı sınıflarıyla da öğrencilerine oldukça konforlu bir eğitim alanı oluşturmaktadır. Özellikle yaz aylarında birçok öğrenciyi ağırlayan okul yeri geldiğinde binanın yakınında bulunan bir lisede de eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sunma gayesini taşıyan okul, profesyonel eğitimcileriyle de Fransa'nın en iyi dil okullarından biridir. Sunduğu samimi ortamı ve yaşattığı tatil havasıyla da öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri olan International House Nice, genel ve yoğun Fransızca eğitiminin yanı sıra, DELF ve DALF sınavlarına ve üniversiteye hazırlık dersleri, yabancı öğretmenler için Fransızca kursları da verilmektedir. Ders dışındaki zamanlarda ise okul, öğrencilere çeşitli aktiviteler ve gezi programları düzenlemekte ve Nice şehrini daha yakından keşfetmelerini sağlamaktadır.
Öğrencilerine çeşitli konaklama imkanları sunan International House Nice Dil Okulu, onları kendi belirlediği ve denetlediği ailelerin yanına yerleştirebildikleri gibi, aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler yurtlarda ve paylaşımlı öğrenci evlerinde de konaklayabilmektedirler.

IH Nice Okul ve Şehir Fotoğrafları


IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH

IH Fransa Konaklama Fotoğrafları


IH IH IH IH
IH IH


Fransa Dil Okulları Hakkında Yazılar
Fransada Dil Eğitimi

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Başta Paris olmak üzere, Nice, Lyon, Normandy, Bordeaux, Amboise ve La Rochelle Fransız dil okullarının en yoğun olarak bulunduğu şehirlerdir. Fransızca dil okulları yılın her zamanı Oğrencilere kursa başlama imkanı sunar. Seviye olarak ise Fransa dil okulları başlangıç düzeyinden ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Fransada İki Dil Programı İngilizce ve Fransızca

Selin Boz
Selin Boz

Kendinizi, dünyanın iki dil konuşulan en büyük şehri olan Montreal'in dillerine ve kozmopolit kültürüne bırakın. Bu kurs size, eşsiz bir çevrede olağanüstü bir esneklikle hem İngilizce hem de Fransızca Oğrenme fırsatı sunar. Şu Ozellikleri taşıyorsanz bu kursu seçin; ...

Devamını Okumak için Tıklayıncanlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın