Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

kanada dil okulları ilac ilac logo

Kanada Dil Okulları

ILAC


ILAC Kanada
Kanada’nın dünya standartlarında dil eğitimi veren okullarından biri olan ILAC, 17 yıllık tecrübesi ve kaliteli İngilizce eğitim programlarıyla 70’ten fazla ülkeden gelen yabancı öğrenciye eğitim vermektedir.
Öğrencilerine birinci sınıf bir eğitim sunan ILAC, Kanada’nın en iyi dil okullarından biri olmanın yanı sıra, sunduğu konaklama seçenekleri ve bulunduğu merkezi konumlarıyla da en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açan ILAC, bugüne kadar binlerce öğrenciye yeni deneyimler katmış ve yaşamlarında yeni sayfa açmalarına katkıda bulunmuştur.
Öğrencilerine sunduğu tüm avantajlı eğitim seçenekleriyle olduğu gibi, sosyal faaliyet imkanlarıyla da adından söz ettiren ILAC, kurulduğu günden bu yana yürttüğü başarılı çalışmalarıyla Kanada’nın en iyileri arasına ismini altın harflerle yazdırmış bir okul.

  • ILAC Toronto

Okul kapasitesi: 700-740
Sınıf sayısı: 49
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kanada'nın en büyük kütüphanesi, kablosuz internet erişimi, İngilizce Araştırma Merkezi, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, dil laboratuvarı, TOEFL/IBT merkezi.
Kanada'nın iki büyük şehrinde eğitim faaliyetlerini sürdüren ILAC aynı zamanda aktif olarak çalışan sanayi kuruluşunun da ortağıdır. Müfredatı Kanada'nın üniversite ve kolejleri tarafından da kabul edilen okul, UNESCO tarafından da dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri seçilen Toronto'nun merkezi noktasında yer almaktadır.
Şehrin en büyük kütüphanesine de yürüme mesafesinde olan merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerine aktif bir sosyal hayat sunan okul, aynı zamanda University of Toronto'nun da yanı başında yer almaktadır. Öğrenciler kampüsün pek çok olanağından yararlanabilme imkanına sahiptirler. Dünyanın en büyük caddesi; Yonge Caddesi'nde yer alan okul, birçok eğlence merkezi, tiyatro ve sinemaların, cafelerin ve alışveriş mağazalarının yanı başında yer almaktadır.
Toronto'nun en iyi eğitim merkezlerinden biri olan okul, dünya standartlarındaki eğitim kalitesi sayesinde her yıl birçok öğrencisini üniversiteye hazırlamakta ve Kanada'nın en saygın üniversitelerinde eğitim alabilmeleri için de bir kapı aralamaktadır. Genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce eğitim programlarının yanı sıra TOEFL, IELTS ve Cambridge sınavları gibi önemli sınavlara hazırlık kursları sayesinde öğrencilerin çoğu çok daha iyi sonuçlar almaktadırlar. İş adamları ve çalışanlar için uluslararası iş İngilizcesi dersleri de olan okulda öğrencilere klasik olarak aile yanında, yurtta, öğrenci evlerinde veya otelde konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Otel konaklaması kısa dönem için gelen öğrenciler veya iş adamları haricinde fazla tercih edilmemekle birlikte en çok tercih edilen konaklama biçimi aile yanında konaklama seçeneği olmaktadır.

  • ILAC Vancouver

Okul kapasitesi: 200-270
Sınıf sayısı: 18
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Modern derslikler, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, interaktif tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya, spor merkezi.
Pasifik Okyanusu'na olan kıyısıyla dikkatleri üzerinde toplayan, dünyanın yaşanılabilir ilk üç ülkesi sıralamasına giren Vancouver'da merkezi bir lokasyona sahip olan ILAC Vancouver, tren istasyonuna ve deniz otobüsleri gibi çok kullanılan ulaşım araçlarına olan yakınlığıyla da özellikle de gezmeyi ve sosyal faaliyetleri seven öğrenciler için ideal bir merkezdir. Ulaşım araçlarına olan yakınlığının yanı sıra kayak merkezlerine ve yıl boyunca hizmet veren açık hava aktiviteleri yapılan alanlara olan yakınlığı da öğrencilerin okulu tercih etmelerinin başında gelen özellikleridir.
18 adet modern dersliği olan okulda genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri müfredatın içinde yer alan başlıca derslerdir. Her seviyeden öğrenci için bir ders seçeneği bulunan okulda TOEFL/IELTS/TOEIC gibi önemli sınavlar için de hazırlık kursları verilmektedir. Lisans eğitimi ağırlıklı bu dersler dışında okul, çalışanlar ve iş adamları için de iş İngilizcesi müfredatı uygulamaktadır.
Dünyanın en güvenilir şehirlerinden biri olan Vancouver'da öğrenciler yurtlarda kalabilecekleri gibi aile yanında da kalma imkanına sahiptirler. Bu şekilde çok daha iyi tanıyabilecekleri yerel hayat, öğrencilerin yeni bir kültürü çok daha yakından tanıması açısından da oldukça idealdir. Otel konaklaması çok tercih edilmese de iş adamları tarafından kullanılan bir konaklama tipidir.
Yurtta kalan öğrencilerse hem farklı milletlerden ve ülkelerden gelen öğrencilerin kültürlerini çok daha yakından tanıma fırsatı bulmuş olurlar, hem de aldıkları eğitimin de etkisiyle evlerine daha özgüvenli bir şekilde geri dönerler. Öğrencilere çok daha sosyal bir hayatın kapılarını aralayan dil okulları aynı zamanda öğrencilerin eğitim hayatları için çok büyük bir artı puan da katmış olmaktadırlar.

                

Kanada ILAC Fotoğrafları


Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC
Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC Kanada ILAC


Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
Kanada, Montreal Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Kanadanın en büyük 2. Şehri olan Montreal  , İngiliz ve Fransız kültürünü aynı anda içinde barındırmasıyla dünyanın en cazibeli şehirlerinden biri haline gelmiştir.Sokakların  tamamen Avrupa şehirlerinin dokusunu taşıdığı şehirde ; hem Fransızca hemde İngilizce ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Kanada, Toronto Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

5 milyondan fazla nüfusu ile Kanadanın en büyük  şehri ve finans merkezi Toronto , UNESCO tarafından da  dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmiştir.Nüfusun yarısından fazlasını gOçmenlerin oluşturduğu şehir ,  çok farklı kültürleri birarada barındıran yapısıyla daha cazibeli ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın