Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Brunel University

Londra’nın en merkezi konumlarından birinde, 1966 yılında kurulan Brunel University, öğrencilerine sunduğu sosyal imkanlar ve merkeze kolay ulaşım açısından sağladığı kolaylıkları ile ideal bir eğitim kampüsüne sahiptir. Merkezde yer almasına rağmen oldukça büyük ve güzel bir kampüse sahip olan okul dünya okulları sıralamasında da ilk 275 okul arasında yer almaktadır.

Kampüsün içerisinde eğitim faaliyetleri yürüten Navitas partnerliğinde, öğrencilerine kampüste hazırlık eğitimi imkanı da sunan okul, lisans ve yükseklisans programları öncesi öğrencilerin hem kültürel açıdan hem de dil yeterliliği bakımından üniversiteye hazırlanma süreçlerinde yanlarında olmaktadır. Okulun sunduğu Foundation, International Year One ve Pre-Master programları lisans ve yükseklisans hazırlık programlarıdır.

Foundation Certificate (Üniversite Hazırlık): Lisans eğitimine başlamadan önce maksimum 1 seneye yayılan bu hazırlık programı, öğrencilerin İngilizce eğitiminin yanı sıra, bölüme giriş dersleri de görmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda kültürel açıdan da öğrencilere yeni bir vizyon kazandıran program, üniversite ortamına daha rahat hazırlanmalarına da olanak tanımaktadır.

International Year One (Lisans 2’inci Yılı Geçiş): Lisans eğitiminden önce gidilebilecek bir diğer hazırlık programı ise International Year One programıdır. Program süresince öğrenciler lisans bölümüne giriş dersleri ve beraberinde İngilizce yeterlilik eğitimi alırlar. Bu programın fouındationdan en büyük farkı ise öğrencilerin program bitiminde üniversitenin 2’inci yılına direkt geçiş yapmalarıdır. Bu programın belli kriterleri vardır. Öğrencilerden beklenen 3.0 lise not ortalamasıdır.

Pre-Master (Yükseklisans Hazırlık): Okulda bulunan yükseklisans programlarına katılmak isteyen ancak gerekli dil koşulunu sağlayamayan öğrenciler için tasarlanan program, 1 senelik İngilizce dil eğitimi ve beraberinde de master süresince işine yarayabilecek akademik çalışmalara giriş dersleri verilmektedir. Bu programa kabul için de minimum olarak 2.2 GPA gerekmektedir.

Okulun Başlangıç Tarihleri: Foundation ve International Year One programları için; Ocak, Mayıs ve Eylül ayları; Pre-Master programları için ise Nisan Haziran ve Eylül aylarıdır.

Foundation Certificate ve International Year One Lisansa Geçiş Programları

İşletme ve Sosyal Bilimler

Mühendislik ve Fen Bilimleri

Finans

Programlama

İşletme

e-Ticaret Programlaması

Muhasebe

Sosyal Medya Programlaması

Pazarlama

Yapay Zeka

Ekonomi

Bilgisayar Bilimi

Hukuk

Ağ Programlama

Hukuk ve Kriminoloji

Yazılım Mühendisliği

Ticaret Hukuku

Dijital Medya ve Oyunlar

Okulun sunduğu tüm lisans geçiş programları için;  http://www.libt.navitas.com/courses

Pre-Master Yükseklisans Geçiş Programları

MBA

İşletme

Muhasebe

Pazarlama

Bilgi Sistemleri Yönetimi

Sosyal Medya

İnsan Kaynakları Yönetimi

Pre-Master programları ile ilgili detaylı bilgi için;  http://www.libt.navitas.com/courses/postgraduate-pathway
 

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın