Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


İngiltere Vizesi


Vize başvurunuz için daha sağlıklı ve olumlu bir yol izlenmesi için karya international ailesi olarak size profesyonel hizmet vermeye hazırız.

Umuma Mahsus, Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport hamilleri vizeye tabidir.
Vize başvuru işlemlerine son 10 yıl içerisinde alınmış ve minimum 6 aylık geçerli olan pasaportla başlanmalıdır. Yıpranmış veya hasar görmüş pasaportunuzu yenilemelisiniz.
Vize başvurusu sırasında pasaport sahibi şahsen bulunmalıdır.
Türkiye Cumhuriyetinde oturum izni veya çalışma izni olan yabancı uyruklu vatandaşlar için de vize başvurusu yapmak mümkündür.
İngiltere elçiliği randevu sistemi ile çalışmaktadır. Genellikle 2-3 gün sonrasına randevu verilmekte ve işlem süreci 15 iş günü olarak belirtilmektedir.


İngiltere vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza ve göstereceğiniz maddi kaynaklara göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır.
İngiltere vize işlemleri için doldurmanız gereken online vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise İngiltere Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır. 


Her ülkenin vize uygulaması farklıdır. Seyahat edeceğiniz ülkenin konsolosluğuna başvurduğunuz takdirde hangi amaçla vize başvurusunda bulunduğunuzu belirtmelisiniz. Turistik, ticari ( iş seyahati ), seyahat vizesi ( aile-arkadaş ziyareti ) ve farklı amaçlarda olan vize türleridir. Vize işlemleriniz için gerekli olan evrak ve belgeler gitmek istediğiniz ülkeye ve vize türüne göre değişiklik göstermektedir.
Bu nedenle vize başvurularınızı yaparken bu alanda deneyimli ve güncel bilgi donanımlı profesyonel vize danışmanları ile çalışmalısınız.

İngiltere Vizesi Evrak Listesi


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.

İngiltere Vize Formu


Vize Danışmanlığı hizmetimiz dahilinde İngiltere Formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır, gerekli tüm çevirileriniz yapılmaktadır. İngiltere Vize Formu Indirmek için sitemizde herhangi bir link yer almamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu

Ankara Büyükelçiliği
Adres : Şehit Ersan Cad. No: 46/A Çankaya / Ankara
Tel : 0(312) 455 33 44 
Fax : 0(312) 455 33 53 

Konsolosluk 
İstanbul Başkonsolosluğu
Adres : Meşrutiyet Cad. No:34 Tepebaşı-Beyoğlu / İstanbul
Tel : 0(212) 334 64 00 0(212) 340 44 72
Fax : 0(212) 334 65 04 

 

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın