Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


İngiltere Yaz Okulları


BÜTÜN BİR YILIN YORGUNLUĞUNU UNUTTURAN İNGİLTERE YAZ OKULLARI İLE EĞİTİMİ VE TATİLİ BİRLEŞTİRMEYE NE DERSİNİZ ?

Her yıl Haziran ve Eylül ayları arasında 8-18 yaş arası gençlerimizin yaz tatillerini İngiltere’de hem İngilizce öğrenerek, hem de eğlenerek geçirmelerine olanak sağlayan İngiltere Yaz Okulları programlarında,  öğrencilerin etkin bir dil eğitimi almalarının yanı sıra, farklı kültürlerden gelen öğrencilerle kaynaşmaları ve bu sayede farklı kültürleri tanımaları sağlanmaktadır.


Gençlere yönelik yaz dönemi kursları sınıf içi teorik gramer öğretimini de içermekle birlikte daha çok öğrencilerin konuşma becerilerinin o dilin doğal olarak konuşulduğu bir ortamda geliştirilmesini amaçlıyor.  Derslerin genellikle yarım gün olduğu İngiltere Yaz Okullarında sınıf içi faaliyetlerin dışında sosyal aktiviteler düzenleyerek öğrenilen gramer bilgisini günlük hayata taşıyor. Gençlerin ders sonrası boş zamanları en verimli şekilde değerlendirmesi için rehber öğretmenler eşliğinde sosyal ve sportif aktiviteler düzenlenirken, tarihi ve turistik yerler ile çevre şehirler ziyaret edilir. İngiltere Yaz Okulları program içeriği öğrenciyi derse katılmaya ve konuşmaya teşvik eden tarzda düzenleniyor.
16 yaşın altında gençlerin katıldığı İngiltere Yaz Okulu programlarında daha çok kampüs konaklamalı programlar önerilmektedir.  Ailelerin kampus konaklamasını tercih etmelerindeki en önemli nedeni; tüm okul personelinin, öğretmenlerin, grup liderlerinin ve öğrencilerin aynı kampüste konaklamaları ve böylece öğrencilerin sürekli gözetim altında bulunmaları gelmektedir. Güvenilir ve profesyonel gözetim altında tutulan çocuklarınızı emanet ederken gözünüz arkada kalmasın !


Bunun yanı sıra kampüslerde genellikle yüzme havuzundan tenis kortlarına kadar mükemmel spor tesislerinin bulunması, sabahtan akşama kadar gün boyunca yoğun bir etkinlik programı olması kampüs konaklamasının bir diğer tercih edilme sebebidir.


Aile ve ülke özleminden kaynaklanan sorunlar yaşayan öğrencilere rehberlik yapacak ve psikolojik destek sağlayacak uzman danışmanların bulunduğu yaz okulları, öğrencilerin aileleri ile sürekli iletişim halinde olurlar.

Yaz Okulları


İNGİLTERE'DE YAZ OKULLARI:
Birleşik Krallığı meydana getiren 4 ülkenin en büyüğü İngiltere , dünyaca ünlü üniversiteleri ve yüksek standartlardaki eğitim kalitesiyle eğitim için en ideal ülkelerin başında gelmektedir.
Dil Okulu,üniversite ,staj programlarının yanı sıra ,18 yaş altı öğrenciler için,İngiltere'nin neredeyse her şehrinde güvenilir ve yüksek standartlarda eğitim veren yaz okulu seçenekleri bulunmaktadır.

İngiltere'nın tercih edilme sebepleri:

 • Dünya standartlarında eğitim
 • İngiliz aksanı ile İngilizce'yi ana vatanında öğrenme imkanı
 • Türkiye'ye yakın konumu
 • Sadece 2 saat zaman farkı
 • İngiliz kültürünü yakından tanıma imkanı

İNGİLTERE'DEKİ YAZ OKULU SEÇENEKLERİ:
EC İNGİLTERE YAZ KAMPLARI:
EC İngiltere Yaz kampı; İngiltere'nin en güzel şehirlerinden Londra , Brighton , Cambridge ve Bristol'de oldukça güvenli yaz okulu programları sunmaktadır.Programlar yaz dönemi boyunca her Pazartesi günü başlamakta olup 8 – 12 ,13 – 17 ve 16-20 gibi değişik yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir.Öğrenciler haftada 20 derslik genel İngilizce programlarına ya da 30 derslik yogun İngilizce programlarına katılırken bir yandanda haftanın yedi günü devam etmekte olan zengin aktivite programlarından faydalanırlar.Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte konaklayıp , kendi seviyelerindeki diğer öğrencilerle maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.Bu sayede bir yandan İngilzicelerini geliştirirken bir yandan diğer kültürleri tanıma ve kendilerini geliştirme fırsatına sahip olurlar.
Aktivite programları , Londra Müze Gezileri , şehir gezileri , spor aktiviteleri , karaoke ve sinema geceleri gibi birçok farklı alanda düzenlenmekte olup , öğrencilere unutulmaz deneyimler kazandırırken bir yandan İngilizcelerini pratik etme imkanı sunar.
Öğrenciler yurt , apart ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden istediğini seçebilir ve tek , çift veya daha fazla kişilik odalarda konaklama yapabilirler.Yaz Okullarının neredeyse hepsi tam pansiyon olup, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği programlara dahildir.
Okul öğrencilere 24 saat güvenlik hizmeti sunmaktadır ve buna ek olarak her 15 öğrenciye bir tane düşücek şekilde EC Liderleri bütün program boyunca öğrencilerle ilgilenmektedir.

 • EC BRIGHTON YAZ OKULU

EC YAZ OKULU , İngiltere'nin büyüleyici sahil şehri Brighton ‘da 13 – 17 yaş aralığındaki öğrencilere genel ve yoğun ingilizce programları sunmaktadır.Okul şehir merkezine sadece 30 dakika uzaklıkta olup , güvenli bir bölgede yer almaktadır.

 • EC BRISTOL YAZ OKULU

İngiltere'nin kültür ve ticaret merkezi Bristol ‘da haftada 20 ders genel ingilizce eğitiminin yanısıra zenginleştirilmiş aktivite programları sunan EC YAZ OKULU 13 ile 17 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir.

 • EC CAMBRIDGE YAZ OKULU

İngiliz tarihini ve kültürünü tamamen hissedebileceğiniz üniversite şehri Cambridge ‘de şehir merkezine sadece 10 dakika yürüme mesafesinde eğitim vermekte olan okul,öğrencilere aile yanı ve yurt konaklama opsiyonları sunmaktadır.

 • EC LONDRA YAZ OKULU

EC YAZ OKULU Londra ‘nın en güvenli bölgelerinde 16 – 20 ve 13 – 17 yaş aralığındaki öğrencilere 2 farklı program sunmaktadır.

EMBASSY CES İNGİLTERE YAZ KAMPLARI:
EMBASSY CES İngiltere Yaz kampı; İngiltere'nin birbirinden farklı 12 şehrinde , 8 ve üzeri her yaşı kapsayan eğitim programları sunmaktadır.Yaz Okulları şehirlerin en güvenli bölgelerinde ya da üniversite kampüslerinde konumlanmıştır.Haziran'dan Agustos'a kadar her Pazartesi başlayan programlarda öğrencilere genel ingilizce eğitiminin yanı sıra , çok çeşitli aktivite programları ve tam pansiyon konaklama seçenkleri sunulmaktadır.
EMBASSY CES İngiltere Yaz kampında farklı milletlerden öğrenciler , bir yandan güvenli ve eğlenceli bir ortamda ingilizce seviyelerini geliştirirken diğer yandan farklı kültürler tanıma imkanına sahip olurlar.
Okulun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile öğrenciler kendi seviyelerindeki kişilerle beraber eğitim görür.

LSI İNGİLTERE YAZ KAMPLARI:
LSI DIL OKULU İngiltere dışında Amerika , Avustralya ve daha birçok ülkede yaz ve dil okulu programları sunan eğitim kalitesine kesinlikle güvendiğimiz uluslararası bir okuldur.Okul İngiltere'de Londra ‘ya yakın konumu ve genç nüfusuyla eğlence şehri Brighton ve başkent Londra'da yaz okulu programları sunmaktadır.Programlar tam anlamıyla 24 saat güvenlik ve tam pansiyon konaklama şeklindedir.Öğrenciler LSI Yaz Kampı'nın işinde uzman öğretmenlerinden aldıkları eğitimle İngilizcelerini geliştirirken unutulmaz anılarla dolu harika bir tatil geçirebilirler.

 • LSI BRIGHTON YAZ OKULU

Harika bir sahil şehri olan Brighton öğrencilere hareketli ve canlı bir ortamda farklı milletlerden uluslarası birçok arkadaş edinme imkanı sunarken İngilizcelerini geliştirme fırsatı sunar. Zenginleştirilmiş aktivite programları ile öğrencilere her zaman İngilizcelerini pratik etme imkanı sağlar.

 • LSI LONDRA YAZ OKULU

Yeşil Kingston bölgesinde yer alan okul , muhteşem konumuyla hem Londra'nın merkezine hemde İngiliz kırsal bölgelerine yakın olmak isteyen öğrenciler için öncelikli tercih olucaktır.Kingston Üniversitesi'nin kampüsünde yer alan okul Thames nehrine sadece yürüme mesafesinde yer almaktadır.

İNGİLTERE'YE ULAŞIM:
Yaz okulu programlarında dersler her Pazartesi günü başladığı için gidişler Pazar günü yapılmaktadır.Gidiş dönüş uçak bileti ücretleri sezona bağlı olarak değişiklik göstermekte fakat yaklaşık 300 sterlin civarındadır.Öğrenciler Heathrow , Gatwick ve Stansted Havaalanlarından herhangi birine gidebilir ve orada okul görevlileri tarafından havaalanında karşılanabilir.Aynı şekilde tavisyemiz dönüş içinde havaalanı transferi alınmasıdır.

İngiltere Fotoğrafları


ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları ingiltere fotoğrafları
canlı destek
 • Canlı Destek
 • beni arayın