Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

amerika dil okulları intrax amerika dil okulları

Amerika Dil Okulları

Intrax


Intrax International
Kanada ve Amerika’da şubeleri bulunan, özel bir dil okulu olan Intrax, her yıl binlerce öğrenciye dil eğitimi veren bir kuruluştur. Aynı zamanda “Intrax Exchange” programıyla da öğrenci değişim programlarına en çok destek veren kuruluşlardan biri olan Intrax International, 1993 yılından beri eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Öğrencilerine sınavlara hazırlık İngilizcesi’nden genel İngilizce’ye kadar pek çok alanda eğitim veren okul, Amerika’daki merkezi şubeleri sayesinde de birçok uluslararası öğrencinin tercihi olmaktadır.
San Francisco, San Diego ve Chicago şubeleriyle öğrencilerine eğitim veren okul, Amerika’nın en merkezi noktalarında yer almaktadır.
Her şubede sınıflarda en fazla 12 öğrencinin bulunduğu okul, programlarına 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri dahil etmektedir.

  • San Francisco                  

Amerika’nın en ılıman iklimine sahip eyaleti California’nın gözde şehri San Francisco, tramvayları, Golden Gate Köprüsü, turistik merkezleri ve bembeyaz kumsallarıyla turistler için olduğu kadar öğrenciler için de ideal bir merkez olarak karşımıza çıkmaktadır.
Intrax ınternational, San Francisco’nun en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Union Square’e oldukça kısa bir yürüme mesafesinde yer almakta ve modernize edilmiş binası, derslikleri ve teknolojik imkanlarıyla öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sunan merkezlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Her yıl birçok uluslararası öğrenciyi programlarına dahil eden okul, genel ve yoğun İngilizce programları vermektedir. Bunun yanı sıra akademik ve iş amaçlı İngilizce dersleri de veren okul, TOEFL, TOEIC gibi sınavlara hazırlık programları da vermektedir.
Öğrencilerine kendi belirlediği ailelerin yanında konaklama imkanı sunan Intrax International, öğrenci yurtlarında, paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama olanağı da tanımakta ve hatta anlaşmalı olduğu otellerde konaklama seçeneği de sunmaktadır.

 

  • San Diego     

Güney California’nın en muhteşem manzarasına sahip, ılıman iklimiyle herkesi kendine hayran bırakan beyaz sahillerin şehri San Diego, Pasifik Okyanusu’na olan kıyısının yanı sıra Hollywood, Los Angeles gibi popüler merkezlere olan yakınlığıyla da dikkatleri üzerinde toplamaktadır.
San Diego’daki Intrax International, şehrin merkezindeki Little Italy’de John Hancock Binası’nda eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Toplu taşıma araçlarının yanı sıra alışveriş ve eğlence merkezlerine de yakın olan okul, profesyonel bir kadroya sahip, kaliteli dil eğitimi veren okullardan biridir. Şehir merkezindeki lokasyonunun yanı sıra modern imkanlarıyla da öğrencilerini destekleyen okul, birden fazla ders seçeneği ve aktivite alternatifleriyle hem eğlenceli hem de birikimli bir eğitim dönemi geçirtmektedir.
Genel, yoğun ve yarı yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra, akademik ve iş amaçlı İngilizce dersleri de bulunan okulda, TOEFL, IBT gibi dil sınavları için hazırlık kursları da bulunmaktadır. Öğrencilerine seviye tespit sınavlarıyla bilgi ve pratik testleri uygulşayan Intrax, seviyelere göre sınıfları belirlemektedir.
Intrax International öğrencileri okulun belirlediği ailelerle birlikte konaklayabilecekleri gibi, yurtlarda, öğrenci apartlarında ve otellerde de konaklayabilmektedirler.Tüm konaklama merkezleri okul binasına toplu taşımayla oldukça yakın merkezlerde yer almaktadır.

 

  • Chicago                     

Dünyanın sanat merkezlerinden biri olarak nitelendirilen Chicago, sanatsal yapısı, eğlenceli gece hayatı ve kültürel zenginlikleriyle bir öğrencinin gidebileceği en birikimli merkezlerden biridir. Sürekli düzenlenen festivaller, konser ve çeşitli sosyal aktivitelerle öğrenciler için sosyal hayatın en zengin olarak yaşanacağı merkezlerden biri olan Chicago sahip olduğu dil eğitim merkezleri ve üniversiteleriyle de dikkat çekmektedir.
Toplu taşıma merkezlerine ve sosyal faaliyet alanlarına yürüme mesafesinde olan Intrax International, şehrin en canlı caddelerinden biri olan Michigan Caddesi üzerinde yer almakta ve modern yapısıyla göz doldurmaktadır. Dil eğitimi almak için gelen bir öğrenciye her türlü imkanı sunan okul, teknolojik imkanlardan aldığı yardımla öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir.
Genel, yarı yoğun ve yoğunlaştırılmış İngilizce programlarına sahip olan okul, TOEFL, IBT ve TOEIC gibi önemli sınavlar için hazırladığı foundation programları ve akademik ve iş amaçlı İngilizce dersleriyle de birçok yaştan öğrenci için ders programlarına sahiptir.
Amerikan kültürünü yakından tanımak isteyen öğrencilerin ilk tercih ettiği lokasyonlardan biri olan Chicago kolay ulaşım imkanlarıyla da dikkat çekerken, Intrax International’ı seçen öğrenciler okula yakın merkezlerdeki ailelerin yanında konaklayabilecekleri gibi, okulun anlaşmalı olduğu yurtlarda ve öğrenci apartlarında da konaklayabilmektedirler.

Intrax Dil Okulu Fotoğrafları


intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları
intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları intrax amerika dil okulları
       


Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
ELS Dil Okulları Amerika

Aslı Eren
Aslı Eren

ELS Dil Okulları Amerikanın en çok tercih edilen ve en kOklü en eski dil okuludur. ELS Dil Okulları sadece  Amerikanın büyükşehirlerinde değil aynı Amerikanın hemen hemen tüm eyaletlerinde ve çoğu şehirde bulunmaktadır.ELS Dil Okulları, şehir merkezlerinin yanı sıra kampüs ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Amerika'daki yeni ELS Okulları

Gözde Sınırgeçti
Gözde Sınırgeçti

ABD DEKI ELS DIL OKULLARI ABD deki  ELS okulları ABD nin bir çok şehrinde ve eyaletinde bulunmaktadır. 55 tane merkezi bulunmaktadır. Çoğu şubesi de kampüs içerisindedir. ELS dil okulunun fam tribinde daha Once edinmediğim tecrubeleri edindim. Heyecan verici bir çok sehir gOrdüm. ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


Amerikada Eğitim için şehir seçenekleri nelerdir?
Amerikada Eğitim için şehir seçenekleri nelerdir?
Amerika vize prosedürü hakkında genel bilgi
Amerika vize prosedürü hakkında genel bilgi
Els Merkezleri Tanıtımı
Els Merkezleri Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın