Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


İş İngilizcesi


Tıp İngilizcesi

Tıp alanında çalışan herkes özellikle doktorlar için hastalarla doğru iletişim kurabilmek, ilgili alanda ki gelişmeleri kaynaklarından takip edebilmek oldukça önemlidir.

ELC'nin sunduğu Tıp İngilizcesi programında öğrenciler hasta odaklı iletişim, hasta ve hastane yönetimi gibi alanların yanı sıra İngilizce bilgi verme, anlama , dinleme, yazma , okuma ve konuşma becerilerini geliştireceklerdir. Profesyonel İngilizce öğretmenlerinin özel olarak hazırladıkları materyallerin kullanıldığı bu programın sonunda öğrenciler profesyonel bilgilerini daha etkin bir şekilde kullanabileceklerdir.

Programın Detayları

 

 


Mühendislik İngilizcesi

İnşaat, Elektrik Elektronik , Makine Mühendisliği gibi alanlarda çalışanlar için oluşturulmuş bu programda öğrencilerin ilgili alanlarda ki mesleki belge ve metinleri  anlama, dinleme ve yazma  gibi becerileri ile iletişim seviyelerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır..

 

 

Programın DetaylarıAskerler İçin İngilizce

Globalleşen dünyada ülkeler ticaret ve sosyal konularda olduğu gibi güvenlik konularında da artık birbirlerine bağlı hale gelmektedir. Profesyonel olarak Askerlik mesleğinde olanlar etkili ve doğru iletişimin verimli çalışmalarda ne kadar önemli bir rol oynadığını bilirler.

Askerler için İngilizce programı uluslararası alanlarda iletişim kurması ve anlaşmalar çalışmalar yapması gereken ordu mensupları ve sivil görevliler için özel olarak oluşturulmuş bir programdır. Askeri literatüre uygun olarak oluşturulmuş bu programda özellikle kelime bilgisinin arttırılması , özgüvenli akıcı konuşmanın geliştirilmesi ve münzara yeteneklerinin ilerletilmesi hedeflenmektedir.

Programın DetaylarıDiplomatik İngilizce

Diplomaside doğru ifade, açık anlatım ve etkili iletişim herşeyden önemlidir.  Diplomatik İngilizce programı  iyi derecede İngilizce bilgisinin yanı sıra  aynı zamanda doğru ifadeyi sağlayan, konuşma, dinleme, anlama özelliklerini geliştiren dersler içerir.

Programa katılan öğrenciler doğru vurgu ve tonlamalarla İngilizce konuşma, farklılıklar ve incelikleri düzgün ifade edebilme, toplum içinde özgüvenli ve etkili konuşabilme becerilerini geliştirebilmektedirler.  

Programın DetaylarıFinansal İngilizce

Profesyonel olarak çalışan bankacılar, muhasebeciler, denetçiler, finans müdürleri, danışmanlar ve finans sektöründe çalışan profesyonellere yönelik Finansal İngilizce programında öğrenciler mesleki İngilizce terimlerini öğrenirken aynı zamanda finansal metinleri dinleme, yazma , okuma ve konuşma ile doğru şekilde iş yazışmaları yapabilme ve müşterilere profesyonel danışmanlık verebilme becerilerini geliştireceklerdir.

Programın DetaylarıHukuk İngilizcesi

Hukuk Fakültesinden yeni mezun olmuş veya profesyonel olarak çalışan avukatlara yönelik Hukuk İngilizcesi programında öğrenciler mesleki İngilizce terimlerini öğrenirken aynı zamanda hukuksal metinleri dinleme, yazma , okuma ve konuşma ile müşterilere hukuksal danışmanlık verebilme becerilerini geliştireceklerdir.

 

Programın DetaylarıSigortacılar İçin İngilizce

Sigorta  sektöründe çalışan profesyoneller günümüzde meslekleri açısından ne kadar anlaşılır ve düzgün bir dil kullanmaları gerektiğinin önemini anlamışlardır.

Bu kurs özellikle sigorta dilini ve sigorta alanındaki iletişim ihityaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kurs temel olarak sigorta terimlerini pratik yapma imkanı bulabileceğiniz bir içeriğe sahiptir. Bu yüzden özellikle ihtiyaç duyduğunuz ve eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara konsantre olacak şekilde kurs içeriğini seçmenizi tavsiye ederiz.  

Programın DetaylarıTurizm ve Otelcilik İngilizcesi

Turizm otelcilik sektörü sürekli gelişmekte olan ve rekabetin en yüksek olduğu alanlardan biridir. Bu alanda kariyer yapmayı düşünen ve halihazırda profesyonel olarak çalışanlar için geliştirilmiş olan bu programda öğrencilere müşteri odaklı yaklaşım teknikleri, sektörün özellikleri , rekabet ortamında başarılı olabilme yöntemleri gibi derslerin yanı sıra İngilizce bilgilerini etkin kullanmalarını sağlayacak dersler sunulmaktadır.

Programın Detayları

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın