Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


İzel Melis Uğur / Amerika / 06-2012

Sayın Yetkili,

 Kızımız İzel Melis UĞURun   İngilizcesini geliştirmek ve geleceğine yOn vermek amacıyla araştırma yapar iken,  dostlarımızın tavsiyesiyle şirketinizin yetkilisi Pınar hanım ile ilk gOrüşmemiz nezaketen ve tanışma ayrıca kısaca karşılıklı bilgilendirme çerçevesinde geçti.

Daha sonra ikince kez yine kafamızda bir sürü acabalarla  büroya  geldik,  bize ne kadar fayda sağlarlar acaba doğru bir  yerdemiyiz, kızimızı yurt dışına gOndersekmi gOndermesekmi  vb. endişelerle Pınar hanımı beklerken çalışanların konuşmalarını, davranışlarını izleme fırsatımız oldu. Genç,  dinamik ve güzel yüzlü çalışanların , konuya hakimiyetleri, davranışları, samimiyetleri ikimizi de etkiledi bize güven verdiler biraz olsun rahatladık.

Pınar hanım bizi ilk günkü  gibi güler yüzü ve tatlı dili ile karşıladı,  kısa bir bilgilendirmeden sonra bizi Aslı hanım ile tanıştırdı.  Aslı hanım ile olan sohbetimiz bir müddet karşılıklı bilgi alışverişi ile geçti.

Aslı hanımın kendine güveni, konuya hakimiyeti, bizlere aktarımı, samimi ve içten davranışları, bizim gOrmediklerimizi gOrmesi,  yOnlendirmesi, uyarıları, tavsiyeleri, güven verdi, bizi hem rahatlattı,  hem de aylardır kafamızda netleştiremediğimiz kızımızın yurt dışı eğitimi konusunda kafamızdaki soru işaretlerini giderdi ve biz ilk gOrüşmemizde ABDye yabancı dil eğitimi için gOndermeye karar verdik.

Kızımızın yurt dışına gidişi ile ilgili işlemleri, araştırmaları Aslı hanım kısa sürede sonuçlandırdı.

Sonuç olarak kızımız, İzel Melis UĞUR şuan ABD de dil eğitimine devam ediyor. Bizler anne ve baba olarak evlatlarımızın en iyi şekilde eğitim gOrmeleri için imkanlarımız çerçevesinde elimizden geleni esirgemeden en iyi yatırımın eğitim olduğuna inanıyoruz. 

Karar verme sürecin de, başta Pınar hanım ve Aslı hanım olmak üzere tüm çalışanlara çok çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyoruz.

BOylesine güzel ve başarılı bir  çalışanlara sahip olduğu için Karya' şirketini de tebrik ediyor başarılarının devamı diliyoruz. 06 Ağustos 2012.

 Saygılarımızla, 


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın