Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

avustralya dil okulları

kaplan logoKaplan Avustralya Dil Okulları2014 Fiyatları


Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Geniş ve konforlu sınıflar, video ve ses dosyalarını derslere entegre etmek için interaktif beyaz tahtalar, ücretsiz hızlı internet (Wi-fi) , bilgisayar laboratuarı, Aktivite koordinatörü eşliğinde spor olanakları, okula yürüme mesafesinde spor salonuGün geçtikçe iletişim ağının genişlediği ve geliştiği dünyamızda şirketler küreselleşmekte hızlanıyor ve iletişim daha da önemli hale geliyor. İletişimin en önemli aracı olan lisan öğrenmek ise haliyle bir lüks olmaktan çıkıyor. Yabancı bir lisan öğrenmek artık özellikle iş hayatında çoğu kişinin muhakkak sahip olması gereken bir nitelik haline gelmektedir. Kişi, ne kadar çok yabancı dil öğrenirse kendisine o kadar çok katkı sağlamış olur. İngilizce yurtdışında dil okuluna gitmek isteyen kişilerin tüm bu nedenlerle en çok tercih ettiği lisanların başında gelmektedir.


KAPLAN dil okulları dünya çapında onlarca şubesi ile İngilizce öğrenmek isteyen kişilere 75 yılı aşkın tecrübelerinin ışığında hizmet vermektedir. KAPLAN’ın 40’tan fazla, belki de daha önce hiç gitmediğiniz bir ülkedeki dil okulunda eğitim almak yepyeni arkadaşlar ve eğitmenler ile tanışma fırsatı bulmanızı böylece daha geniş bir network oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra yurtdışında akademik öğrenimine devam etmek isteyen, uluslararası bir firmada dünyanın herhangi bir yerinde kariyer yapmayı hedefleyen ya da sadece yepyeni kültürler tanırken bu kültürlere sahip insanları da tanımak isteyen kişiler için KAPLAN’ ın birçok seçeneği vardır. Dil okulunun yanı sıra çeşitli üniversiteler ve ileri eğitim kurumları da KAPLAN’ ın işbirliği içinde olduğu kurumlardandır. KAPLAN Avustralya’da Melbourne, Sydney Manly, Sydney City, Perth, Adelaide, Brisbane, ve Cairns şehirlerinde pek çok eğitim olanağı sunmaktadır. Avustralya kendine özgü birçok cazibe merkezine sahip bir kıta olup KAPLAN ‘ın hizmet verdiği bu şehirler de öğrencilerin hem öğrenim görmek hem de keyifli bir deneyim yaşamaları mümkün olmaktadır. Avustralya dünyanın en refah yaşam koşullarına sahip nadir şehirlere sahip ülkelerden biridir. Ayrıca öğrencilerin Avustralya’yı seçmelerinde bu ülkede öğrenim görürken, belli bir haftanın üzerinde eğitim alındığı takdirde, part-time çalışma izni alabilmektedirler. Bu çalışma izni, öğrencilere ülkeyi ve şehri yakından tanıma fırsatı verirken cep harçlığını da çıkarma olanağı sunmaktadır. Avustralya’daki bu şehirler çok çeşitli sanat etkinliklerinin görkemli mekanlarda sunulduğu, bol seçenekli alışveriş merkezlerinin bulunduğu, deniz kenarında tatil yapar gibi vakit geçirerek eğitim alabileceğiniz sıcak iklimli, cezbedici plajların bulunduğu, finans merkezlerinin, eğlenceli bir çok festivalin olduğu başlıca şehirlerdir.


KAPLAN Avustralya’da dil okulu tercihi yapan bir öğrenci kişisel ilgi alanlarına ve hedeflerine yönelik nice seçenek bulabilmektedir. Tatilde İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS hazırlığı, Yoğun Akademik Sömestr gibi kurslar bu seçeneklerden bazılarıdır. KAPLAN öğrencilerine, her şubesinde olduğu gibi Avustralya’da da, ilk andan itibaren her aşamada destek vermektedir. Şöyle ki, öğrenci danışmanları, yola çıkacak öğrenciye, alacağı kurs/gideceği eğitim kurumu, yaşam masrafları, sigorta, vize için gereken belgeler ve hatta o ülkeye götürmeniz gerekenler konusunda bilgi vermektedir. Öğrenci dilerse, ülkeye vardığında havaalanında bir KAPLAN okulu görevlisi tarafından karşılanabilir. Eğitimi süresince kalacağı yeri seçmesinde yardımcı olan danışmanlar öğrenciye dilerse sıcak bir aile ortamında kalarak bol bol İngilizce konuşma pratiği yapma şansı bulabilecekleri aile yanı konaklama seçeneğini ya da daha özgür olup diğer öğrenciler ile birlikte kalabilecekleri öğrenci yurdu seçeneği sunabilmektedirler. Öğrenciler okula başlamadan önce kısa bir oryantasyon süreci yaşayarak öğretmenleri ve diğer öğrenciler ile tanışma fırsatı bulabilmektedirler. KAPLAN öğrencileri, okulların modern yerleşimlerinde kaliteli bir eğitim alırken her adımınızda size rehberlik edecek eğitmen kadrosu ve KAPLAN’ a özgü eğitim tekniğinden faydalanabilmektedirler. Eğitim alırken aynı zamanda okulun bulunduğu çevreyi ve hatta yakın şehirleri ziyaret edebilmelerini sağlayan bir sosyal programa dahil olarak öğrenciler eğitim sonunda KAPLAN sertifikası almanın keyfini çıkarabilmektedirler.

Güneş, sörf, yüksek yaşam standartları, güvenli hayat ve çalışma imkânları sebebiyle Avustralya dil eğitiminde öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasındadır. Kaplan Avustralya’da 7 farklı şehirde hizmet vermektedir. Bunlar Sydeny şehir merkezi, Sydney Manly, Brisbane, Perts, Melbourne, Cairns ve Adelaide ‘dir.  Melborune ve Adelaide merkezleri yeni açılmıştır.

Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık gibi pek çok farklı program seçeneği sunmaktadır. Konaklama açısından aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri merkezlere göre değişmektedir. Kaplan okulları genelde şehir merkezinde olup, öğrencilerin kişisel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaları çok kolaydır.

 

 Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Avustralya'da Yurtdışı Eğitim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Avustralya dünyada eğitim alanında Onde gelen ülkelerinden biridir. Avustralya üniversiteleri ve kolejleri  dünya çapında bilinen ve saygın eğitim kurumlarıdır. Bu okullarda eğitimlerini tamamlamiş Oğrenciler iş hayatlarında diğer gakiplerinden bir adım Onde olmuşlardır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Melbourne'de eğitim

Aslı Eren
Aslı Eren

MELBOURNE Melbourne yaşam şekli açısından Sydneyden daha sakin bir şehirdir. Kesinlikle Sydney gibi deniz şehri değildir. Modern ve kozmopolit bir şehir olan Melbourne Avustralyanın kültür merkezi olarak bilinmektedir.Hayat şartları ve pahallığı açısından Sydney ile aynıdır.İklim ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın