Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


uc berkeley sertifika programıKaplan Bournemounth Sertifika Programı


Kaplan International Colleges, Amerika merkezli  Kaplan Grubunun bir parçası olup The Washington Post şirketi'nin sahip olduğu dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarından biridir.  KIC Bournemouth'un sunmuş olduğu üniversite hazırlık programları Bournemouth Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir. Bu programları başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler Birleşik Krallık bünyesindeki üniversitelere lisans veya yüksek lisans eğitimi için yerleştirirler.
KIC Bournemouth Westbourne'de Bournemouth Üniversitesi'ne,şehir merkezine ve sahile 10 dakika yğrğyğş mesafesindedir. Yaklaşık 35 farklı ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yapan okul, Birleşik Krallık'ta 40'tan fazla üniversiteye öğrenci yerleştirmesi yapmaktadır.
Bournemouth  International College Programları

Program Adı Alan Süresi Başlangıç Tarihleri
Foundation Certificate Business and Finance; Engineering;  Media; Social Science; Computer Science; Tourism & Hospitality; Law 30 hafta Ocak,Nisan ve Ekim 2012
Diploma in Business and Managenent Business 30 hafta Ocak ve Ekim 2012
Pre Master/Pre MBA Business, Social Sciences
Hospitality,Tourism
10-20-30
hafta
Ocak,Nisan,Haziran ve
 Ekim 2012
  • Foundation Certificate in Business and Finance,Engineering,Media,Social Science,Computer Science, Tourims&Hospitality,Law: işletme,Finans,Mühendislik,Medya,Sosyal Bilimler,Bilgisayar,Turizm ve Otelcilik,Hukuk Üniversite Hazırlık Programı

 

Birleşik Krallık'ta  İşletme ve Finans, Sosyal Bilimler,Mühendislik ve Fen,Turizm, Bilgisayar ,Hukuk alanlarında lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için dizayn edilmiş olan bu programlar toplam 3 dönemlik bir eğitim süresinden oluşur.  Foundation programını  başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerin Birleşik Krallık'tan Kaplan International'ın anlaşmalı olduğu 40'a yakın üniversitenin  lisans bölümlerine kabulleri gerçekleşir. Program akademik ve bölüm derslerinin olduğu alan modülünden oluşur.

Programa başvuru yapabilmek için;

  •  En az lise mezunu olmak
  • İngilizce seviyesinin IELTS minimum 5.5 olma şartı vardır. IELTS 5.0 seviyesinde olanlar programı 3 dönem halinde alırlar. İngilizce seviyesi program için yetersiz olan öğrenciler KIC bünyesindeki İngilizce kurslarına katılabilirler.
  • Diploma in Business and Management

 

 Bu program Birleşik Krallık'ta lisans eğitiminin doğrudan 2. Yılına geçiş imkanı sağlamaktadır. KIC'nin anlaşmalı olduğu 21 üniversite bu programı tanımaktadır. Programa katılmak için ilk önce Foundation programının alınmış olması ya da üniversitenin doğrudan kabul koşullarının yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Ünversitenin 2. Yılına devam edebilmek için alınabilecek hızlandırılmış bir eğitim programıdır. Foundation programının işletme ve turizm olanlarına katılmış olan kişiler Diploma in Business and Management programını alabilirler. Program İşletme,Yönetim,Finans,Pazarlama,Ekonomi ve İş Hukuku alanlarında lisans eğitimi alacak kişiler için uygundur. Programa başvuru için minimum IELTS 6.0 gerekmektedir. IELTS 5.5 seviyesi için 16 haftalık yoğun İngilizce eğitimi verilir. Bunun altındaki seviyelerinde ön İngilizce hazırlık programları da mevcuttur.

 

  • Pre Master/Pre MBA

Bu programlar Lisans eğitimini bitirmiş ve Birleşik Krallık'taki üniversitelerde  yüksek lisans eğitimine devam etmeyi düşünen kişiler için uygundur.  Eğer İngiltere'de yüksek lisans yapmak için gerekli İngilizce yeterliliğini, not ortalaması yeterliliğini sağlayamıyorsanız, yüksek lisansı, lisan mezuniyet bölümünüzünden farklı bir bölümde yapmak istiyorsanız kesinlikle PreMaster/Pre MBA  kursunu almanızı tavsiye ederiz. Program süresi İngilizce seviyenize göre 10-20-30 haftadan oluşmaktadır. İngilizce seviyesi program için yeterli olmayan kişiler KIC bünyesinde Pre Sessional İngilizce kurslarına katılabilirler.

Program Ücretleri:

Program Türü Süresi Toplam
Foundation Certificate Ocak ve Nisan 8,500 GBP
Ekim 9,000 GBP
Diploma in Business and
Management
2 dönem 7,200 GBP
4 dönem 9,250 GBP
Pre Master/Pre MBA 10 Hafta 2,995 GBP
20 Hafta 5,450 GBP
30 Hafta 7,950 GBP

Konaklama Opsiyonları:
BIC bünyesinde öğrencilere aile yanı,yurt konaklama veya paylaşımlı öğrenci evi opsiyonu sunulmaktadır. Yurtlar Koleje 5-10 dakika yürüyüş mesafesinde paylaşımlı apart daire veya tek kişilik özel banyolu odalar şeklindedir. Yurt fiyatları ve yer durumu için KARYA size kayıt aşamasında yardımcı olacaktır.
Diğer Masraflar:
Vize Masrafı: 765 TL
Uçak Bileti Tek Yön: 180-250 Euro aralığı

 

       

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın